Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Mysle ze o Dropsika wkrotce ktos zadzwoni- maly, ladny, ulozony, duzo osob obserwuje ogloszenia jest sporo pobran telefonu i odslon po kilkaset edziennie

 

A co do Pysi to tezjestem zasmucona ze z tych dwoch domow nic nie wyszlo:( bo oba zapowiadaly sie dobrze... 

Link to comment
Share on other sites

Dziś dzwoniła młoda kobieta z Wałbrzycha. Niestety , też nie jest to odpowiedni dom. Pani ma 1,5 rocznego synka .Mimo ,że Pysia bardzo lubi dzieci, to nie wiem jakby zareagowała na wsadzanie palca do oka lub ciągnięcie za uszy. poradziłam ,żeby pani adoptowała psa , gdy syn będzie miał co najmniej 3 lata. Zgodziła się.

kiyoshi ,a może warto by było się skontaktować z panią z Katowic? może ona zrozumiała ,że ja będę dzwonić do niej i czeka?

Dziwię się,że o Dropsa nikt nie dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj ktoś z Opola pisał do mnie w sprawie Dropsa

Cześć,
czy obowiązują jakieś konkretne wymagania w kwestii adopcji? Jak wyglądałoby spotkanie z wolontariuszem w sytuacji kiedy jestem w Opolu, a pies we Wrocławiu? :)

Odpisałam, że wymagamy dobrego, kochającego domu, a odległość nie stanowi problemu. Niestety- jak teraz popatrzyłam- ten Pan (chyba) nie odczytał jeszcze mojej odpowiedzi.

 

Przykro mi Poker, że taki mały odzew, ale ja uważam, że telefony będą, tylko po prostu trzeba być cierpliwym.

Nowe zdjęcia Dropsika śliczne, ale nieostre:(

Co się stało z pyszczkiem Dropsa, po naszej lewej stronie?? co to są te czarne ślady?? już raz pytałam, ale chyba nikt mi nie odpowiedział

Link to comment
Share on other sites

kiyoshi, dziękuję za zaangażowanie.

Nie zauważyłam pytania , na które tylko ja mogę odpowiedzieć. Z pyszczkiem Dropsa nic się nie stało. Ma takie czarne plamki z sierści.

Zdjęcia są robione komórką i pewnie dlatego takie są jakie są.

Denerwuję się okrutnie brakiem chętnych na Korę.Termin remontu u mnie zbliża się wielkimi krokami. Figunia zgodziła się wziąć Korę , ale w czerwcu wyjeżdża, kiedy ja będę miała najgorszy okres w remoncie. Cała podłoga na parterze będzie zdemolowana i będą problemy logistyczne nasze i psów. Będą musiały siedzieć zamknięte w pokoju ,a to jest dla nich stres. Loczka na pewno będzie "śpiewać", a Dolar drapać drzwi. Już teraz głowa mi puchnie ze zmartwienia.

Link to comment
Share on other sites

Havanko, bardzo dziękuję.

Dostałam jeszcze jedno fajne zdjęcie Dropsa

655319354_Drops23.jpg.47586af9c9ea969d618bf7b8323c40fe.jpg

Odszukam linki do ogłoszeń Pysi/Korze i wkleję tu.

 

Dziś kolejna próba zdjęcia fartuszka.Cały czas pilnujemy suni, bo próbuje lizać brzuszek chociaż jest pięknie wygojony.

1074707436_Korapooperacji(2).JPG.5460a318a425091046b6d130c3cde7d3.JPG

W końcu brzusio bez guzioli

1638938297_Korapooperacji(1).JPG.b7cb88fdf46a036a0b3dc0d541999f0d.JPG

Boczek bez guzioli

1289202663_Korapooperacji(4).JPG.3e2c2b2df8acec0369ab3a6fe9e066c1.JPG

993791526_Korapooperacji(3).JPG.7dbb00580d0d29d439552f906bd7c368.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pysiunia tak spokojnie leży...

Caly czas marze o domku dla niej i Dropsika

Dziś znów ktoś napisąłam o Dropsa na olx

 

Dzień dobry, myślę o adopcji Pani pieska. Czy mogłabym Pani napisać jakie problemy są z nim. Dodam iż mam dziecko i kury pochodzące po podwórku i z wiazku z tym mam pytanie, czy nie boi się dzieci i czy nie gania za ptakami lub altami. Przepraszam za tą bezpośredniosc, wiadomo piesek jest najwarzniejszy ale

  Zablokuj użytkownika

 Wysłane z telefonu dzisiaj, 18:35 Sabina

To by byla warzna sprawa do omowienia z rodzinką czy moglibyśmy sobie z tym poradzić. Pozdrawiam saina

 

 

Pisowania zachowana w oryginale;) odpisałam Pani że bardzo prosze o kontakt telefoniczny.

Poker- nikt zupełnie nie dzwoni??

Link to comment
Share on other sites

Niestety 0 telefonów.  Brak tego ostatniego z kurami i altami zupełnie mnie nie martwi.

Pysia leży spokojnie. Zrobił się z niej leń i czasem trzeba siłą wyciągać ją na spacer.Niezadowolenie z przy musu okazuje pokazując ząbki.

Nikt nie podziwia  jej brzuszka.Chyba z guzem był ładniejszy.

Po operacji nastąpiła zmiana w siusianiu. Teraz potrafi długo trzymać i jak robi to bardzo dłuuuuugie. Wygląda na to ,że guz w pachwinie jednak uciskał, bo penetrował bardzo głęboko.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, b-b napisał:

Brzusio śliczne a i suni pewnie bez nich lżej.

A na Poznań sunia ma zrobione ogłoszenia?

 

Dobry pomysł - może spróbować szukać domu gdzieś dalej?

Brzuś śliczny, ślicznie wygojony - kawał dobrej roboty!

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że lepiej by ogłoszenia dla Pysi szły na pobliskie województwa. Opolskie, Zielonogórskie, ew.Poznańskie.  Pysia na zdjęciach wygląda fajnie , bo taka jest z wyglądu. Natomiast nie da się dokładnie opisać jej sposobu poruszania się, utrudniony kontakt ze względu na mocno przytępiony słuch. Ona wygląda w realu na starszą niż na zdjęciach . Obawiałabym się sytuacji ,że ktoś ją adoptuje bez zapoznania się, jest rozczarowany i zwraca ją.

Najlepsza adopcja w jej przypadku to z wcześniejszym  poznaniem jej przez chętnych . No chyba ,że ktoś specjalizuje się w adopcjach starszych psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...