Jump to content
Dogomania

W Pieskowie czyli Emiś i Spółka z o. o.


a.piurek

Recommended Posts

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam bardzo serdecznie, postaram się co jakiś czas wrzucać nowe zdjęcia mojej brygady RR. Emirek w zasadzie już się zadomowił całkowicie. RITA zwróciła uwagę na wyjątkową zabawkę Emirka. No niestety posiadając dwa psiaki trzeba mieć wszystko w 2 identycznych egzemplarzach. Ze względu na brak czasu poświęciłam 2 nowe kapcie Wielkiego Ptaka z Ulicy Sezamkowej i dzięki temu mam spokój, choć i o nie potrafią walczyć, co zresztą jest cudowne. O łapce w zasadzie Emirek zapomniał zupełnie, poza tym Ktoś Kochany sprawił ża ma opatrunki AQUACEL - cudowna sprawa. Ślicznie wam dziękuję i mam nadzieję, że mój domek zasłużył na tak kochanego psa. Specjalne całusy dla wetów, Bajkib oraz wszystkich którzy pomogli w uratowaniu Emirka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Witam bardzo serdecznie, postaram się co jakiś czas wrzucać nowe zdjęcia mojej brygady RR. Emirek w zasadzie już się zadomowił całkowicie. RITA zwróciła uwagę na wyjątkową zabawkę Emirka. No niestety posiadając dwa psiaki trzeba mieć wszystko w 2 identycznych egzemplarzach. Ze względu na brak czasu poświęciłam 2 nowe kapcie Wielkiego Ptaka z Ulicy Sezamkowej i dzięki temu mam spokój, choć i o nie potrafią walczyć, co zresztą jest cudowne. O łapce w zasadzie Emirek zapomniał zupełnie, poza tym Ktoś Kochany sprawił ża ma opatrunki AQUACEL - cudowna sprawa. Ślicznie wam dziękuję i mam nadzieję, że mój domek zasłużył na tak kochanego psa. Specjalne całusy dla wetów, Bajkib oraz wszystkich którzy pomogli w uratowaniu Emirka.[/quote]
Nic dodać nic ująć:loveu: Bardzo bardzo się cieszę, że Emir tak dobrze trafił:lol: Zdjęcia oczywiście bardzo mile widziane, przecież to są najprzyjemniejsze momenty w tym wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Kurcze chyba się muszę przyznać :lol: Byłem u Emirka :loveu: Ma się super , więcej takich adopcji , i będę się bardziej cieszyć :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Cieszymy się...

i zazdrościmy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam, rzeczywiście u Emirka był z wizytą Peter:lol:. Emirek ma się coraz lepiej, chociaż łapka jest jeszcze ciągle opuchnięta i nadal częściej chodzi i biega na trzech a nie na czterech łapkach. Wiem, że jest szczęśliwy. Kika już prawie pogodziła się z tym, że nikt nie reaguje na jej podwarkiwania i generalnie jest psia zgoda. Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś mijają trzy tygodnie odkąd Emirek u nas zamieszkał . Rana na łapce zagoiła się niemal całkowicie. Emirek nadal kuleje, choć chodzi już coraz częściej na czterech łapkach. Jest kochany i generalnie posłuszny. Kika chyba już się pogodziła z tym, że bez względu na to jak bardzo będzie podwarkiwała Emirek zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza wetka do którego trafił Emir, jeszcze u nas w Cieszynie, zaraz po zabraniu z pobocza drogi, ciągle o niego pyta, chyba jej bardzo do serca przypadł:loveu: Czy mogę prosić na maila o jakieś specjalne, fajne zdjęcie z nowego domu? Na maila: [email][email protected][/email] , wydrukowałabym dla niej:p Proooszę:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...