Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

39 minut temu, Anula napisał:

To i tak sunia bardzo dobrze zachowywała się po takich dużych cięciach.Biedna malutka.Na szczęście już chyba wszystkie zabiegi są po za nią.A może mi coś umknęło?

Dzielna panna :)

Duże cięcie na szczęście udało się bez powikłań. Po wyjęciu nici popryskano profilaktycznie srebrem.

Roxi ma dwa duże tłuszczaki (była biopsja), za dwa miesiące można je wyciąć - koszt około 300 zł.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Myślę, że będzie trzeba je wyciąć.

Biedna Roxi, poharatana taka była... :( wspaniale, że tak się zagoiło - widać, że trafiła w odpowiednie ręce. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby za to zabrał się gminny wet...

Cieli po starym długim szwie...do zabiegu musiałam szybko odchudzić, potrzebny był zapas luźnej skóry do naciągnięcia po wycięciu dużego rozlanego guza.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Moli@ napisał:

Dzielna panna :)

Duże cięcie na szczęście udało się bez powikłań. Po wyjęciu nici popryskano profilaktycznie srebrem.

Roxi ma dwa duże tłuszczaki (była biopsja), za dwa miesiące można je wyciąć - koszt około 300 zł.

.....czyli jeszcze miałaby być cięta?

 

 

29 minut temu, rozi napisał:

Patrzę na nią i doszłam do wniosku, że bardzo dobre imię dostała, pasuje do niej.

... prawda?! ok2.gif

15 minut temu, Moli@ napisał:

Dlaczego? :)

... no bo.... Roxi! i żadna innaok2.gif

Link to comment
Share on other sites

Anica, tłuszczaki są duże... widoczne, mogą być problemy z adopcją, ludzie preferują zdrowe zadbane pieski (:

Miśka, miała 4 tłuszczaki...3 zniknęły gdy panna przeszła na restrykcyjną dietę a czwarty zdecydowanie zmalał. Zobaczymy co się będzie działo u Roxi.

Zabieg można wykonać za 2 miesiące...może w tym czasie znajdzie dom, nigdy nic nie wiadomo :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Anica, tłuszczaki są duże... widoczne, mogą być problemy z adopcją, ludzie preferują zdrowe zadbane pieski (:

Miśka, miała 4 tłuszczaki...3 zniknęły gdy panna przeszła na restrykcyjną dietę a czwarty zdecydowanie zmalał. Zobaczymy co się będzie działo u Roxi.

Zabieg można wykonać za 2 miesiące...może w tym czasie znajdzie dom, nigdy nic nie wiadomo :)

Rozumiem,dziękuję Moli... ja się bardzo cieszę że Roxi trafiła właśnie do Ciebieserduszka2.gif

.. zmartwiłam się kolejną możliwością cięcia, bo ten brzuszek ma taki ''pociachany'' :(   ja miałam dwie operacje i jedno złamanie... przy takich zmianach pogody, dużej wilgotności ...boli ,pobolewa ,nieraz naprawdę mocno! pomyślałam że te wszystkie blizny ,cięcia nasze futerka też odczuwają jakieś boleści ale się nie ... pożalą :(   wiem,wiem!  jak będzie trzeba to będziemy ciachać...

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, anica napisał:

Dziarsko już maszeruje!  chyba zapomniała o ciachaniu a ja się tak przejmuję, oczko2.gif

Z każdym dniem przyspiesza :)... z zainteresowaniem zwiedza teren, dziś na moment nawet "wata" w uszach była ,)

Już można spokojnie, bez obawy o palce, wyszczotkować... niestety odkryłam na prawym udzie mały guzek (:

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Moli@ napisał:

Z każdym dniem przyspiesza :)... z zainteresowaniem zwiedza teren, dziś na moment nawet "wata" w uszach była ,)

Już można spokojnie, bez obawy o palce, wyszczotkować... niestety odkryłam na prawym udzie mały guzek (:

:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...