Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

16 minut temu, uxmal napisał:

:) Fajnie nasza Gryzia wygląda :) Dziękuje :)

Piękny prezent zrobiłaś, kubraczek taki chyba i Kulce kiedyś zamówię :)  Szkoda tylko, że Gryzia gryzie, ale jest pod ręką kaganiec, a nawet pętelkę z bandaża można zrobić na moment. Elastycznego.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, rozi napisał:

Piękny prezent zrobiłaś, kubraczek taki chyba i Kulce kiedyś zamówię :)  Szkoda tylko, że Gryzia gryzie, ale jest pod ręką kaganiec, a nawet pętelkę z bandaża można zrobić na moment. Elastycznego.

Kubraczek świetnie się trzyma na grzbieciku, nie tylko brzuszek ale plecki/kręgosłup dokładnie opatulone :) Nie utrudnia chodzenia, jest OK :)

Gdyby nie było kagańca kombinowałabym a tak wygodniej, szybciej.

Roxi przyzwyczaja się do zabiegów do brania na ręce, przewracania na plecki...,)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2018 o 15:32, rozi napisał:

Dawno temu właśnie tak fajnie pieski żyły, przeżywiły się razem z ludźmi, dostały i kawałek kiełbaski na przysmak, i zlewki pysznej zupy, kawałek kotleta po obiedzie, i mlecznej zupy rano. Teraz te karmy specjalistyczne, "zbilansowane", tego nie, tamtego nie, normalny człowiek nie przygarnie psa, jak tak sobie poczyta  :D

U nas zawsze się psom gotowało oddzielnie, ale każdy im podkradał z garnka  :)

.. na szczęście jest coraz więcej 'mądrych' o konserwantach zawartych w karmie??  jakoś mało słychać, ..  kiedyś usłyszałam.. dla ludzi można ,również pokarm zbilansować! dokładnie w takich samych.. kuleczkachz_jezorem.gif 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, uxmal napisał:

:) Fajnie nasza Gryzia wygląda :) Dziękuje :)

uxmal... to ja dziękuję za tak piękny zakup :)

 

8 godzin temu, Moli@ napisał:

 

Roxi przyzwyczaja się do zabiegów do brania na ręce, przewracania na plecki...,)

Niech żyją namordniki :)

To dobrze, że powoli się przyzwyczaja, bo trzeba byłoby jej w papierach namieszać i dodać nazwisko - Gryzelda.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrych snów Roxi, śpij słodko :)

Wiem, że piszę jeszcze za wcześnie, ale... jak Roxanka będzie już gotowa do adopcji to proszę Moli @ daj mi znać - to ruszę z ogłoszeniami. Wiem, że na razie musi się zagoić wszystko itd., mówię na zaś :)

Noc przesypia :)

Dziś/jutro pojedziemy na zdjęcie szwów... pozbędzie się kaftanika ,)

Zobaczymy jak panna będzie się zmieniać...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2018 o 16:33, Aldrumka napisał:

23. 01 stan konta 797,70 zł

obróżka przeciw kleszczom 9 zł

26.01 stan konta 788,70 zł

 

6 minut temu, Aldrumka napisał:

nie zawsze można być na dogo :)  - przed chwilą (bez przypomnienia) potwierdziłam :)

 

odnotowane dziś wpłaty :

b-b z bazarku 50 zł

kiyoshi (deklaracja stała)  10 zł

29.01 stan konta 784,70 zł

 

Chyba zgłupiałam... :( Dlaczego SALDO wyszło Ci mniejsze niż wcześniej, skoro masz tylko wpłaty, a nie wydatki? Na podstawie tego, co jest na wątku mnie wyszło +848,70zł 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...