Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Te jej uszy to mistrzostwo świata :)

Dziękuję za chipa i szczepienia. I na cyzm ostatecznie stanęło: szczepienia to pełny pakiet? Czy wetka zaleciła inaczej?

Szczepienia, pełny pakiet - przeciw wściekliźnie i przeciw chorobom wirusowym.

Pytałam wetów z dwóch lecznic, otrzymałam taką samą odpowiedź - szczególnie psy młode i starsze narażone są na zachorowania i powinno się je szczepić przeciw chorobom wirusowym.

Wet obejrzał brzuszek - goi się bardzo ładnie. Temperatura ciała w normie, uszki czyste.

100_3034.JPG

100_3035.JPG

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aldrumka napisał:

odnotowuję wpłatę seramarias za marzec 20 zł :)

19.02 stan konta 935,70 zł

czy czipowanie było bezpłatne ?  nie wiem ile mam przelać

Roxi, była czipowana podczas zabiegu usunięcia guza, wczoraj  bezpłatnie została wpisana do bazy danych.

Płaciłam tylko za szczepienia - 55 zł / 19.02 (paragon)

Link to comment
Share on other sites

Też tak sobie pomyślałam jak oglądam zdjęcia?... i jak się pieknie błyszczy :)

te klopsiki ,wygladają tak smakowicie... że ja bym sama spróbowałaoczko.GIF

14 godzin temu, Moli@ napisał:

Szczepienia, pełny pakiet - przeciw wściekliźnie i przeciw chorobom wirusowym.

Pytałam wetów z dwóch lecznic, otrzymałam taką samą odpowiedź - szczególnie psy młode i starsze narażone są na zachorowania i powinno się je szczepić przeciw chorobom wirusowym.

Wet obejrzał brzuszek - goi się bardzo ładnie. Temperatura ciała w normie, uszki czyste.

... nie chciała bym podrywać autorytetu wetów!... ale!  ..  tu na dogo długo drążyłam temat szczepień tzw skojarzonych/ zapraszam na wątek Tasi, jest w wejście przez banerek/ gdzie mi się tylko przypomniało, pytałam jak to jest?  powodem było ,bardzo złe samopoczucie Taksuni po kolejnym szczepieniu/ dwa pierwsze ,przeszła OK/ to trzecie , dramat ,około tygodnia odmawiała jedzenia, wymioty, ślinotok, lała mi się w końcu przez ręce :(   wetka ,która jej podała szczepionkę stwierdziła, że... musiała coś zjeść!  proszę nie kojarzyć tego z podaniem szczepionki!   ... poczytałam w necie, popytałam tu na dogo i jednak można kojarzyć to z szczepionką, zdarza się to nawet często! tak jak mi doradziły tu dziewczyny to jednak wścieklizna, musowo co roku!  natomiast wirusówki co dwa trzy?!   wet którego zmieniłam, dokładnie wyraził się tak samo...

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, rozi napisał:

Roxi nie ma książeczki, nie wiadomo czy i kiedy była na cokolwiek szczepiona, więc tutaj sprawa jest oczywista.

Natomiast co do własnych, starych psów, wcześniej szczepionych regularnie, lepiej nie będę się wypowiadać, bo mnie zgarną :)

Prywatnych sierściuchów też nie szczepimy od zakaźnych zgodnie z zalecanymi terminami ,). Szczepionki działają o rok dłużej  od podanego terminu...jak mówi "nasza" wetka "nadgorliwość gorsza..." ,).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...