Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Niestety nie m juz tego pkietu promocyjnego z puszkami a 800 g. Są tylko puszki a 400 g. Jest zestaw dla szczeniaków i małych psów i myślę, że ten byłby najlepszy. Czy go kupić ?

To jest wołowina i kurczak cena 24 puszek - 79,80 zł

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/junior/158549

Animonda GranCarno Original Junior, 24 x 400 g

Animonda GranCarno Junior jest specjalnie dostosowana do potrzeb szczeniąt i młodych psów, a kawałki mięsne karmy są dopasowane do wieku psa. Teraz także w megapakiecie 24 x 400g w korzystnej cenie! c.d. opisu

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Niestety nie m juz tego pkietu promocyjnego z puszkami a 800 g. Są tylko puszki a 400 g. Jest zestaw dla szczeniaków i małych psów i myślę, że ten byłby najlepszy. Czy go kupić ?

To jest wołowina i kurczak cena 24 puszek - 79,80 zł

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/junior/158549

Animonda GranCarno Original Junior, 24 x 400 g

Animonda GranCarno Junior jest specjalnie dostosowana do potrzeb szczeniąt i młodych psów, a kawałki mięsne karmy są dopasowane do wieku psa. Teraz także w megapakiecie 24 x 400g w korzystnej cenie! c.d. opisu

Za dobrze by było gdyby jeszcze trwała.

Trzeba ich lepiej teraz odżywić :)

Kup Elu tą. Później pomyślimy co dalej :)

Dziękuję :*

Link to comment
Share on other sites

Przelew

Mikakarma.png.264ccee2fa951edf92fc735c67a0555b.png

Zamówiłam dodatkowo smaczki (kosteczki półwilgotne), bo darmowa dostawa jest od 79,00 zł, a po odliczeniu mojego rabatu należność wyniosłaby 77,16 i trzeba byłoby zapłacić za dostawę na pewno około 10,00 zł. Więc lepiej kalkulowało się kupić psiaczkom smaczki i nie płacić za dostawę :)

5a51f57feb508_Mikazam..png.772da2a5e1b935df15378c7337f77b1f.png

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Zamówiłam dodatkowo smaczki (kosteczki półwilgotne), bo darmowa dostawa jest od 79,00 zł, a po odliczeniu mojego rabatu należność wyniosłaby 77,16 i trzeba byłoby zapłacić za dostawę na pewno około 10,00 zł. Więc lepiej kalkulowało się kupić psiaczkom smaczki i nie płacić za dostawę :)

Dobrze zrobiłaś Elu! :D

Po co płacić za dostawę jak psiaki mogą z czegoś skorzystać :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

Dobrze zrobiłaś Elu! :D

Po co płacić za dostawę jak psiaki mogą z czegoś skorzystać :D

Oby tylko szybko przysłali. Niestety w weekendy banki nie działają więc najwcześniej wpłata pójdzie w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Bobik naszczekał na nas rano :) jest spokojny, troszkę jeszcze zagubiony, ale ciekawski, fajnie chodzi na smyczy.

Mika ma oczy na około głowy, tuli się do Duni tak jakby chciała ją chronić, bo jest większa. Zgryzła smycz. Myślę, że będę musiała je rozdzielić, żeby się nie nakręcały. Zjadła ze smakiem śniadanie.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, szafirka napisał:

Bobik naszczekał na nas rano :) jest spokojny, troszkę jeszcze zagubiony, ale ciekawski, fajnie chodzi na smyczy.

Mika ma oczy na około głowy, tuli się do Duni tak jakby chciała ją chronić, bo jest większa. Zgryzła smycz. Myślę, że będę musiała je rozdzielić, żeby się nie nakręcały. Zjadła ze smakiem śniadanie.

Powoli się rozkręcaj. Mam nadzieję że nie będzie szczekliwy.

Haniu jeśli jest taka potrzeba to podkarmiaj psiaki puszkami Teosia. Ela zamówiła nowe. Niestety takich jak ma Teoś już nie było .:)

Link to comment
Share on other sites

A nie było tego pakietu już dostępnego? Te puszki mają po 800g a więc dwa razy tyle.

322674_animonda_grancarno_adult_24x800g_Megapakiet Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g- Wołowina z kurczakiem
129,80 zł
1
129,80 zł
suma
129,80 zł
Ta cena jest rabatem chyba 3% albo 4%
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

A nie było tego pakietu już dostępnego? Te puszki mają po 800g a więc dwa razy tyle.

322674_animonda_grancarno_adult_24x800g_Megapakiet Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g- Wołowina z kurczakiem
129,80 zł
1
129,80 zł
suma
129,80 zł
Ta cena jest rabatem chyba 3% albo 4%

Ela pisała,że już go nie było :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, anecik napisał:

Szukają na FB podobnego psiaka - zaginął w ubiegłym roku w sierpniu. Ale jednak łatki się nie zgadzają.

 

A ktoś znalazł podobnego psiaka (wygląda trochę inaczej, ale nie wiem czy to nie wina zdjęć) - możesz napisać do Pani?

 

Link to comment
Share on other sites

Devonek/Waldek  jeden z moich podopiecznych od grudnia jest w DS i to na zawsze :) dlatego chciałam podzielić pieniądze , które zostały na jego koncie i podarować 100,- psiakom z tego wątku. Poproszę o nr. konta na które mam przelać pieniądze i potwierdzenie na wątku Devonka jak dotrą. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Devonek/Waldek  jeden z moich podopiecznych od grudnia jest w DS i to na zawsze :) dlatego chciałam podzielić pieniądze , które zostały na jego koncie i podarować 100,- psiakom z tego wątku. Poproszę o nr. konta na które mam przelać pieniądze i potwierdzenie na wątku Devonka jak dotrą. 

 

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Poproszę o numer konta do wpłaty k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

 

Bardzo, bardzo WAM Kochane Dziewczyny  DZIĘKUJĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, szafirka napisał:

SPA niestety przeniesione na czwartek, ale wytrzymamy. Najważniejsze, że dupka Bobika już nie marznie. Psiaki dostają suchą karmę mieszaną z Animondą, potem oddamy Teosiowi :)

Ela kupiła i puszki może koło środy dojdą.

Niestety nie ma już w promocji tych dużych. Szkoda :(

A co u Miki Haniu?

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam i dzwoniłam do Hani.

Mika boi się człowieka. Nie jest agresywna ale lepiej czuje się kiedy go przy niej nie ma. Przy głaskaniu oczy jak 5 złotych.

Bobi ma wycięte kudełki koło pupki ale to było zrobione jeszcze w schronisku. Biedak przez to ciągłe siedzenie w kącie je skołtunił.

Jest kontaktowy ale trochę szczekliwy.

Spa będzie w czwartek wiec go pani zrobi na bóstwo ;)

Więcej wieści wieczorem kiedy Hania będzie mogła coś napisać :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj i dzisiaj tj. 7 i 8.01. na konto psiaczków wpłynęły poniższe kwoty:

.................20,00 zł   od  ona03   -  7.01.

.................50,00 zł   od  Besia11   -  8.01.

...............100,00 zł  od  mdk8  podarunek od Devonka  -  8.01.

.................20,00 zł   od  mdk8   -  8.01.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a53c3bd372d1_kwiatki6.gif.5dff7085409b9c2f348414208ca48faf.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...