Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

4 godziny temu, Havanka napisał:

Wszystkich fanów i kibiców Abi i Bobiego, zapraszam na bazarek transportowy. Piątka psich wybrańców, jedzie do Hoteliku Szafirki !

 

Havanko kochana bardzo serdecznie dziękujemy za bazarek dla Abi i Bobiego :) Już biegnę na bazarek    biegnie.jpg.93ab30ff6e7d4923631969f83ac2da0c.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Jeszcze nie wpłynęła. Ponieważ przez rehabilitacje łokcia dzienny czas skurczył mi się o całe przedpołudnie, teraz zaglądam do banku tylko raz dziennie,  po ostatniej sesji przychodzącej, czyli widzę wszystkie wpłaty z danego dnia. Od dorci wpłynęło dzisiaj 20,00 zł. Pewnie ta dyszka wpłynie jutro, ale podam to dopiero po godz. 19-tej.

Dojdzie :) Nie dzisiaj to jutro ;)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Jeszcze nie wpłynęła. Ponieważ przez rehabilitacje łokcia dzienny czas skurczył mi się o całe przedpołudnie, teraz zaglądam do banku tylko raz dziennie,  po ostatniej sesji przychodzącej, czyli widzę wszystkie wpłaty z danego dnia. Od dorci wpłynęło dzisiaj 20,00 zł. Pewnie ta dyszka wpłynie jutro, ale podam to dopiero po godz. 19-tej.

A co to się Elu stało?

4 godziny temu, Havanka napisał:

Wszystkich fanów i kibiców Abi i Bobiego, zapraszam na bazarek transportowy. Piątka psich wybrańców, jedzie do Hoteliku Szafirki !

 

Jeszcze raz, bardzo ,bardzo Ci dziękujemy!!! :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Zmęczenie materiału :)  Nawaliły mi prawie wszystkie najważniejsze stawy. Pojutrze mam kolejną wizytę u ortopedy i dowiem się co czeka mój staw biodrowy.

Eluś, a ja myślałam, ze masz problem tylko z łokciem? Niech w Nowym Roku, przynajmniej życzenia zdrowia sie spełnią, bo bez niego nic nie cieszy.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Havanka napisał:

Eluś, a ja myślałam, ze masz problem tylko z łokciem? Niech w Nowym Roku, przynajmniej życzenia zdrowia sie spełnią, bo bez niego nic nie cieszy.

Nie, nie tylko, ale  mój TZ wykorzystuje sytuację i mówi, że   "mam coś z łokciem"    5a4d0e82e762e_oczko2.jpg.23f289eb1461777f50ed8010518242c2.jpg  choć mam problem także z kolanem, biodrami i kciukiem.

Dzięki za życzenia :)Tobie również wszystkiego co najlepsze, a zdrowia i szczęścia przede wszystkim:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Zmęczenie materiału :)  Nawaliły mi prawie wszystkie najważniejsze stawy. Pojutrze mam kolejną wizytę u ortopedy i dowiem się co czeka mój staw biodrowy.

Też Elu zdrówka życzę :)

 

Ja mam przepukliny kręgosłupa lędźwiowego i niestety jest coraz gorzej ale....zawsze może być gorzej wiec byle do przodu :)

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, b-b napisał:

Też Elu zdrówka życzę :)

Ja mam przepukliny kręgosłupa lędźwiowego i niestety jest coraz gorzej ale....zawsze może być gorzej wiec byle do przodu :)

Dziękuję za życzenia i ja tobie życzę tego samego, bo zdrowie najważniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, szafirka napisał:

Psiaki umówiłam na kąpiel i wyczesanie. Termin mają na wtorek.

Dziękuję Haniu :)

Teraz by się choć 5 w lotto przydała aby wszystko spokojnie opłacić ;)

25 minut temu, elik napisał:

Dziękuję za życzenia i ja tobie życzę tego samego,bo zdrowie najważniejsze :)

Dziękuję Elu :*

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

mam problem także z kolanem, biodrami i kciukiem.

Bardzo przepraszam za off, ale może coś mogę poradzić. Często mam urazy kolana (mam kontuzjogenne hobby ) a mój TZ uszkodził sobie bark (gonił za wandalem i się wywrócił) Zresztą ciągle coś sobie uszkadzamy i boli jak diabli. Zamiast Structum jemy suplement dla psów i kotów Mączka z małży nowozelandzkich (Lunderland)  https://www.lunderland.org/pl/p/Maczka-z-malzy-nowozelandzkich-dla-psow-i-kotow-100-g/38

pomaga.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Bardzo przepraszam za off, ale może coś mogę poradzić. Często mam urazy kolana (mam kontuzjogenne hobby ) a mój TZ uszkodził sobie bark (gonił za wandalem i się wywrócił) Zresztą ciągle coś sobie uszkadzamy i boli jak diabli. Zamiast Structum jemy suplement dla psów i kotów Mączka z małży nowozelandzkich (Lunderland)  https://www.lunderland.org/pl/p/Maczka-z-malzy-nowozelandzkich-dla-psow-i-kotow-100-g/38

pomaga.

Takie poradowe offy są OK :)

 

2 godziny temu, elik napisał:

To w SPA będzie dzień wytężonej pracy :) Oby wszystkie psiaczki zniosły to bez większego stresu.

Jestem pewna,że pani jest bardzo delikatna i nie będzie robiła nic na siłę :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Bardzo przepraszam za off, ale może coś mogę poradzić. Często mam urazy kolana (mam kontuzjogenne hobby ) a mój TZ uszkodził sobie bark (gonił za wandalem i się wywrócił) Zresztą ciągle coś sobie uszkadzamy i boli jak diabli. Zamiast Structum jemy suplement dla psów i kotów Mączka z małży nowozelandzkich (Lunderland)  https://www.lunderland.org/pl/p/Maczka-z-malzy-nowozelandzkich-dla-psow-i-kotow-100-g/38

pomaga.

Bardzo dziękuję za info  :)

Moje problemy ze stawami nie są pourazowe, no może poza jednym przypadkiem. Są to bóle raczej zwyrodnieniowe spowodowane różnymi przyczynami.

Przeczytałam opis na stronie sklepu. W zasadzie nie ma tam informacji na jakie dolegliwości jest stosowane.

41 minut temu, b-b napisał:

Takie poradowe offy są OK :)

 

Jestem pewna,że pani jest bardzo delikatna i nie będzie robiła nic na siłę :)

Jak najbardziej Ok :)

Też myślę, że gdyby tak nie było, Szafirka nie korzystałaby z usług tego SPA :)

Link to comment
Share on other sites

Na wspólne konto psiaczków wpłynęły dzisiaj tj. 3.01. poniższe kwoty:

.................50,00 zł   -  yucca   -  3.01.

.................10,00 zł   -  dorcia2   -  3.01.

.................30,00 zł   -  Nesiowata   -  3.01.

.................10,00 zł   -  Olena84   -  3.01.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy

5a4d65d84eff9_kwiatki5.jpg.786efd547d5d4c48dd46e2cca83c8595.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

 

Też myślę, że gdyby tak nie było, Szafirka nie korzystałaby z usług tego SPA :)

Tego jestem pewna:)

15 godzin temu, elik napisał:

Na wspólne konto psiaczków wpłynęły dzisiaj tj. 3.01. poniższe kwoty:

.................50,00 zł   -  yucca   -  3.01.

.................10,00 zł   -  dorcia2   -  3.01.

.................30,00 zł   -  Nesiowata   -  3.01.

.................10,00 zł   -  Olena84   -  3.01.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy

5a4d65d84eff9_kwiatki5.jpg.786efd547d5d4c48dd46e2cca83c8595.jpg

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!!!! :*

 

 

 

8 godzin temu, renatka_s napisał:

Poproszę nr konta bo chciałabym wpłacić swoją deklarację.

JUŻ SIĘ ROBI:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Widzę, że należymy nie tylko do Klubu Zwierzolubów, ale i Ortopedycznie NieTego ;)

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Ty też ? To witaj w klubie   5a4e62f9e299e_miech2.gif.b796999c9a88568c17e7b52e9c828f4b.gif

Podejrzewam,że 3/4 dogo należy do tego klubu Nie tego :D

 

 

30 minut temu, elik napisał:

Na wspólne konto psiaczków wpłynęła dzisiaj tj. 4.01.  kwota 50,00 zł od Pana Mateusza R.

 

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy

5a4d65d84eff9_kwiatki5.jpg.786efd547d5d4c48dd46e2cca83c8595.jpg

Panie Mateuszu Bardzo dziękuję za pomoc i tutaj.

Gdyby psiaki umiały mówić same by to pewnie zrobiły! :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...