Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

 Miałam podobną sunię, ale chyba jednak większą, 16-18 kg, wg mnie średnia była,

A tu na dogo była kiedyś dyskusja, już nie pamiętam o jakiego psiaka chodziło, malutki wg jednej osoby, a sredniaczek wg innych, są więc różnice w rozumieniu rozmiaru nawet tu (mały, średni, duzy)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, helli napisał:

 

A tu na dogo była kiedyś dyskusja, już nie pamiętam o jakiego psiaka chodziło, malutki wg jednej osoby, a sredniaczek wg innych, są więc różnice w rozumieniu rozmiaru nawet tu (mały, średni, duzy)

Dlatego najlepiej zmierzyć psiaka - o ile to możliwe. I takie informacje podawać w ogłoszeniach. Wtedy nie ma miejsca na subiekcje.

Waga... pies może być kruszynką (33cm), ale przez mocną budowę ważyć 15kg ;) A może być wysoki i być leciutki. Zdjęcia przy człowieku również przekłamują, bo właśnie: jeden człowiek jest wysoki, drugi niski... ;) 

Co nie zmienia faktu, że Tosia jest urocza i zastanawiam się, czemu nikomu się nie podoba.
 

Link to comment
Share on other sites

Dobrusia wychodzi na zdjęciach dużo większa, niż jest w rzeczywistości; myślałam, ze zdjęcia przy nodze to zmienią, ale tez jest na nich większa...

Zastanawiam się od długiego czasu jak to się dzieje...

Ja widziałam sunię w realu - jest mała suczką, ma krótkie łapy,  a na zdjęciach wygląda na dziewczynkę  powyżej 40 cm w kłębie...

Dam chyba w ogłoszeniu informację, ze na zdjęciach wydaje się  większa...

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tola napisał:

Dobrusia wychodzi na zdjęciach dużo większa, niż jest w rzeczywistości; myślałam, ze zdjęcia przy nodze to zmienią, ale tez jest na nich większa...

Zastanawiam się od długiego czasu jak to się dzieje...

Ja widziałam sunię w realu - jest mała suczką, ma krótkie łapy,  a na zdjęciach wygląda na dziewczynkę  powyżej 40 cm w kłębie...

Dam chyba w ogłoszeniu informację, ze na zdjęciach wydaje się  większa...

 

 

Zauważyłam że zdjecia robione z bliska, optycznie powiększają sunię. Na poniższym zdjeciu wygląda na dużą suczkę:

DSC05952.JPG

Wzięłam te, które są zrobione z pewnej odległości. Jest na nich mniejsza.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

POTRZEBUJEMY KOGOŚ DO WIZYTY PA W LEGNICY!!!! POMOŻE KTOŚ??? DOBRUSIA PROSI!!!!

Wysłałam pw z namiarami na mari23.Może pomoże.

Z Jawora jest megi82 ale nie mam bliższych namiarów.W Legnicy jest TOZ tylko nie wiem czy nie podlega Jaworowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...