Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

4 godziny temu, Anula napisał:

Wysłałam pw z namiarami na mari23.Może pomoże.

Z Jawora jest megi82 ale nie mam bliższych namiarów.W Legnicy jest TOZ tylko nie wiem czy nie podlega Jaworowi.

Anulko, piękne dzięki. Tola już dzwoniła do mari23, ale ona ma duży problem obecnie i wizyta mogłaby być za ok 2 tygodnie....W ostateczności, jak nikogo nie znajdziemy, to zrobi...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Napisałam do Patmol....ale ona ostatnio była na dogo w październiku 2017....:-(((

Na baardzo starej mapie pomocy dogo w dziale wizyty domowe z Lubuskiego była wpisana Edzina.

Wchodzi na dogo, ale nie wiem czy była kiedyś na PA :( i czy jest z Legnicy :(

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tola napisał:

Ja dostałam jeszcze od kogoś namiary na docha, zaraz sprawdzę, kiedy się logowała...

Doroty od dłuższego czasu nie ma na dogo.Dorota nie robiła wizyt o ile się orientuję.

Spróbujcie zadzwonić do dziewczyn z Jawora.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Patmol napisał:

Juz się dogadałyśmy wstępnie. Ja jestem z Legnicy, więc wizyta w Legnicy to żaden problem. Z przyjemnością zrobię.

Ktora to sunia?

ma wątek?

Witam serdecznie!! Bardzo dziękujemy za chęć zrobienia wizyty. Domek brzmi fajnie, trzeba sprawdzić.

To jest właśnie wątek suni!!! Ja dzisiaj do Ciebie zadzwonię i opowiem o Dobrusi dokladnie wszystko. Zresztą, na wątku tez dużo pisałam :-))). 

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że..... DOBRUSIA MA DOM!!! 

Wizyta wypadła pozytywnie!!!!!. Domek spokojny, przygotowany na przyjęcie spokojnej, nieśmiałej suni. Pani powiedziała, że da suni tyle czasu, ile potrzeba. Według Patmol, to spokojna rodzinka, nie będzie wymuszała na Dobrusi czegoś, na co nie będzie gotowa. 

Rodzinka już zakupiła miseczki, posłanko, chociaż sunia ma i tak spać w łózku...Pani Agnieszka chciałaby, aby miała na imię Inka!

Myślę, że Patmol dopisze, jeśli coś pominęłam. 

Patmol, pięknie dziękujemy za wizytę!!k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...