Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobrusiu - podziel się trochę "swoimi' ludziami. Starczy i dla Ciebie. A zawsze w towarzystwie raźniej.

Na razie skucha. Jeden dom zrezygnował " bo pies do mnie jedzie " a drugi na razie nie przysłał adresu.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Tola napisał:

Do mnie zadzwoniła dzisiaj pani z Wroclawia , ale domku dla Dobrusi z tego nie będzie.

Takie oczekiwanie jest bardzo denerwujące, wiem -  sunia młoda, ładna, a zapytań bardzo mało.

Nie ma jednak wyjścia - wciąż czekamy na tych jedynych ludzi

Tutaj Tosia czeka. 

Bobiś też nie może doczekać się telefonu z ogłoszenia choć już ponad miesiąc go ogłaszamy:(

Link to comment
Share on other sites

Nie mam żadnych tel o Dobrusię, za to pojawilo sie zapytanie:

"Witam, mam pytanie - skad wy bierzecie te pieski? Ze schroniska? Czy ktos je znajduje i przygarnia, jak to wyglada? Pozdrawiam, Bartek."

Na co grzecznie odpisałam:

Panie Bartku, 
jeśli jest Pan zainteresowany adopcja suczki, prozę zadzwonić pod podany numer telefonu.
Pozdrawiam

Na to pan Bartek:

"Witam, nie jestem zainteresowany poniewaz nie posiadam warunkow oraz wyznej prekonanie, ze zwierzaki powinny byc wolne, dlatego nie bede adoptowal. Jestem natomiast zainteresowany odpowiedzian na pytanie " skad wy bierzecie te pieski? Ze schroniska? Czy ktos je znajduje i przygarnia, jak to wyglada?" - czysta ciekawosc Pani Joanno. Pozdrawiam."

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,31_jZ_orig.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie mam żadnych tel o Dobrusię, za to pojawilo sie zapytanie:

"Witam, mam pytanie - skad wy bierzecie te pieski? Ze schroniska? Czy ktos je znajduje i przygarnia, jak to wyglada? Pozdrawiam, Bartek."

Na co grzecznie odpisałam:

Panie Bartku, 
jeśli jest Pan zainteresowany adopcja suczki, prozę zadzwonić pod podany numer telefonu.
Pozdrawiam

Na to pan Bartek:

"Witam, nie jestem zainteresowany poniewaz nie posiadam warunkow oraz wyznej prekonanie, ze zwierzaki powinny byc wolne, dlatego nie bede adoptowal. Jestem natomiast zainteresowany odpowiedzian na pytanie " skad wy bierzecie te pieski? Ze schroniska? Czy ktos je znajduje i przygarnia, jak to wyglada?" - czysta ciekawosc Pani Joanno. Pozdrawiam."

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,31_jZ_orig.

Zwierzaki powinny być wolne, czyli niczyje. Powinny się włóczyć i żebrać o jedzenie. To zasada, którą wyznaje p. Bartek. Żenada...

Kilka zdjeć Dobrusi, wezmę do ogłoszeń. Asiu, nie dałoby sie zrobić suni zdjęcia przy człowieku, albo np. przy stole, krześle...żeby pokazać jej wielkość?

Link to comment
Share on other sites

Widać mniej więcej jaka jest- ani mała, ani duża, sredniaczek, jak komuś się spodoba, to nie będzie z miarka sprawdzać

Wiem, wiem, są osoby jak Poker, gdzie nowy czasowy nabytek ma mieć te 45 (?) cm maximum- ze względu na dobrostan i spokój rezydentów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...