Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 24.06.2018 o 10:04, elficzkowa napisał:

Zamówiłam karmę dla Mimi. 24x400g Animonda GranCarnoAdult , była promocja. Powinna być za kilka dni choć nie wiem kiedy dotrze do nich przelew bo dziś niedziela. Nie będzie mnie przez kilka dni więc gdyby były jakieś wpłaty na konto Mimi lub potrzeba wydatków z jej konta to uzupełnię w środę lub czwartek. 

Przeoczyłam wpis, dziękujemy pięknie dziekuje-ruchomy-obrazek-0041.gif

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Nesiowata napisał:

Moja Lalka potrafi tak sikać!  Oczy wychodziły mi z orbit kiedy na to patrzyłam.

Naprawdę :) To obie się dobrały, hihi :) Zdolniachy :)

18 minut temu, jaguska napisał:

Poszły przelewy.

Dziękuję, za chwilkę wyróżnię.

12 minut temu, jaguska napisał:

No to mamy już dwie akrobatki ;)

Przynajmniej będa mieć umięśnione tylne łapki :)

Miałam przed chwilą telefon o Mimi:
- ja w sprawie tego ratlerka.
Tłumaczę, że Mimi to kundelek, a ona ciągle, że chyba jedna ratlerek. A zaraz potem zapytanie: "a ta sunia to jaki kolor? brązowa? czarna?", "taka jak na zdjęciu, brązowa". Opowiedziałam historię Mimi (bo pani była nieugięta, że to przecież rasowiec), zmieniła nagle ton, zrobiło jej się szkoda Mimi, ale powiedziała, że dziękuje za rozmowę, ale na razie "nie, nie, bo ja daleko od Pani mieszkam" - a 2 min wcześniej pytała, kiedy jej przywiozę. Przynajmniej podziękowała :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, jaguska napisał:

No cóż Tysiu, że tak powiem -robisz za sito- które odsiewa ziarno od plew ;), kiedyś trafi Ci się złote ziarno, takie specjalne dla Mimisi :)))

Na szczęście teraz mam trochę mniej szalony czas, mniej nerwów (dziękuję za kciuki, wszystkie egzaminy zdałam w terminie zerowym, a i praca dyplomowa już nabiera kształtów!), więc i porozmawiać z ludźmi mogę :).  Poszukamy domku dla Mimi, nawet ten telefon mnie ucieszył, bo naprawdę teraz była dłuuuga cisza i mocno się martwiłam.

Teraz do mnie napisała jakaś pani, która ma już kilkanaście psów i chce kolejnego. Tłumaczyłam, że Mimi z psami to nie bardzo, tzn że będzie szczęśliwsza bez konkurencji, ale nie umiała tego pojąć...

Link to comment
Share on other sites

No to pięknie że pozaliczane wszystko, możesz być z siebie dumna kciuk-ruchomy-obrazek-0007.gif

A domek dla Mimi musi być wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest Mimi :)

Jeszcze wiele dziwacznych telefonów z pewnością Ci się przydarzy.

Mimisia jak poskłada swoje długie nożyska to wygląda jak krewetka ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

 

anecik, proszę Cię ślicznie o rozliczenie Mimi u Ciebie, co tam trzeba. 

Jutro Tysiu, jutro :)

Rzeczywiście Mimiska sika jak cyrkowiec - też nadziwić się nie mogłam że na dwóch łapkach...no maksymalnie na trzech.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dorobiłam kolejnego OLX-a, też na Poznań. Jeżeli moje plany się ziszczą, to za 1,5roku sama tam zamieszkam, już na stałe ;). Na razie mam 2h jazdy do Poznania, więc nie aż tak daleko :) Właśnie dorabiam moruski :) Na razie ma nowego moruska na Wrocław (z opisem z FB), zaraz dodam na Poznań i Kraków.

Jaguska, jedno miesięczne promowanie wynosi ok 18zł :( To sporo :( 

https://www.olx.pl/oferta/mala-sarenka-bambi-o-zlotym-choc-delikatnym-serduszki-CID103-IDwiEdB.html

Konkretnie OLX - 17,81zł na miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, jaguska napisał:

No to pięknie że pozaliczane wszystko, możesz być z siebie dumna 

A domek dla Mimi musi być wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest Mimi :)

Jeszcze wiele dziwacznych telefonów z pewnością Ci się przydarzy.

Mimisia jak poskłada swoje długie nożyska to wygląda jak krewetka ;)

Nie ukrywam, że jestem, bo w tym roku to wszystko miałam "na kupę" i naprawdę nie spałam tygodniami i przeżywałam, że nie dam rady ;) A teraz organizm odreagowuje stres, złapałam z przedszkola jakiś paskudny kaszel, ale przynajmniej głos już odzyskałam.

Pewnie, że tak, do byle jakiego nie oddam. Cieszę się, że dzwonią, przynajmniej wiem, że Mimlok się podoba.
Hihihi, świetna jest.

28 minut temu, Anecik napisał:

Jutro Tysiu, jutro :)

Rzeczywiście Mimiska sika jak cyrkowiec - też nadziwić się nie mogłam że na dwóch łapkach...no maksymalnie na trzech.

Spokojnie, anecik - podeślesz kiedy będziesz mieć czas. :) Są rzeczy ważne i ważniejsze.
No proszę, wysportowana akrobatka:).

4 minuty temu, Anula napisał:

Konkretnie OLX - 17,81zł na miesiąc.

Tak, właśnie tak, dziękuję.

Rano powinny dojść pieniążki od jaguska to jak wrócę z pracy to wyróżnię :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj(26.06.2018) zaksięgowałam wpłatę jaguska w wysokości 55zł na wyróżnienie ogłoszeń Mimi, dziękuję :)


Wyróżniłam Mimi ogłoszenia w następujący sposób:

PAKIET MAXI - 30dni, koszt 17,81,- przeznaczyłam na poniższe ogłoszenia: 

POT.thumb.jpg.12aef83a5fde9dde6ef1e1122bec4f98.jpg

 

1). Wrocławskie:
https://www.olx.pl/oferta/radosna-wrazliwa-delikatna-i-nieduza-sunia-CID103-IDtIAoL.html

POT1.thumb.jpg.ebe02809ec94ad0854c0f33120a4e9c0.jpg

2). Krakowskie:
https://www.olx.pl/oferta/7kg-szczescia-slodka-delikatna-sarenka-bambi-CID103-IDsBfEN.html

POT2.thumb.jpg.2ace4665c99c3a0e3fcffdb6ed3fead8.jpg


3). Poznańskie:
https://www.olx.pl/oferta/mala-sarenka-bambi-o-zlotym-choc-delikatnym-serduszku-CID103-IDwiEdB.html

POT3.thumb.jpg.0622d49e9c5b9bf2d1ec78bf64675fe0.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jaguska napisał:

Super Tysiu

kciuk-ruchomy-obrazek-0002.gif

To ja Ci dziękuję :) Jak nasza łobuzica? Doszła już do siebie po powrocie?

17 godzin temu, b-b napisał:

Znajdzie się w końcu domek godny Mimisi.

Szkoda tylko, że takie psiaki muszą długo czekać :(

17 godzin temu, helli napisał:

Studenckie lata, hm, potem już tylko gorzej,są i tacy, którzy nie cierpią studiów i nie mogą doczekać się pracy,  z "dorosłymi"

Heh, teraz chyba jest ciężko TYLKO studiować, bez pracy... :) Osobiście wcale nie tęsknię za tym, aby pracować, jedyne co to marzę, aby skończyć przygodę z moim wydziałem, bo wystarczająco mnie męczy polityka tam panująca...

37 minut temu, Radek napisał:

Moja Gajula też robi akrobacje:) 

Niesamowite, ile mamy małpek w dogomaniackim gronie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2018 o 11:35, elik napisał:

Jeśli zamawiasz w zooplusie, to znacznie szybciej jest dostawa, gdy płaci się gotówką przy odbiorze. Nie czekają wówczas na przelew, co nieraz trwa 3, 4 dni, tylko pakują i wysyłają bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Od pewnego czasu wybieram taką formę płatności i mam karmę za 3, 4 dni.

Dziękuję za podpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Rozliczenie Mimisia

17 dni x 8 zł= 136 zł

Transport 23.06= 95 zł

Razem 231 zł

 

Poproszę od nas wyróżnienie dla Mimi za 18 zł

Czyli do zapłaty 213 zł.

Bardzo proszę o numer konta na pw. Chyba, że jest to konto na które wpłacałam w grudniu dla Jogusia. Jeśli tak to dane mam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Anecik napisał:

Rozliczenie Mimisia

17 dni x 8 zł= 136 zł

Transport 23.06= 95 zł

Razem 231 zł

 

Poproszę od nas wyróżnienie dla Mimi za 18 zł

Czyli do zapłaty 213 zł.

Dziękuję za rozliczenie, za wakacje Mimisiowe i za to, że Mimisia dostaje od Was wyróżnienie <3 :)

16 godzin temu, Radek napisał:

Bo tutaj są wyjątkowe psy:)

To prawda, jak ja mogłam zapomnieć ;)

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Wierzę, że nasza Mimisia szybko pójdzie do swojego Domku, ale jednak dziś rano poleciały moje deklaracje za lipiec i sierpień, czyli 40 zł. happy.gif Dobrego dnia wszystkim Mimisiowym.

Bardzo Ci dziękuję. :) A kciuki za domek trzymaj, bo na razie nadal cisza.

58 minut temu, elficzkowa napisał:

Przelałam do Anecik 213 zł za pobyt Mimi.

Anecik, do przelewu dołączę tu na wątku serduszko dla Tyci od Mimi,  aby Tycinka jak najszybciej zapomniała o niegrzecznym zachowaniu Mimiśki  :)

 

Bardzo Ci dziękuję. Elficzkowa, czy sama wyróżnisz  (pakiet MAXI) Mimisię czy może przelejesz ten prezent promocyjny od anecik i TŻ na moje konto i mam to sama zrobić?

Oj tak, niedobry gość z naszej Mimisi. A z drugiej strony to znak, że Mimi coraz szybciej się aklimatyzuje... marne pocieszenie, ale zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...