Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

4 godziny temu, Olena84 napisał:

Jaguska musisz zacząć pisać komedie, najlepiej kryminalne, widać żeś oczytana i ja sie głośno śmieje po Twoich wpisach. 

Albo wydać książkę o byciu Domem Tymczasowym :) Wręczyłabym pierwszą właścicielowi Mimi jak już się znajdzie.

Telefon co jakiś czas dzwoni, ale ludzie nie czytają albo nie rozumieją, co czytają. Zmieniam miasta ogłoszeń, opisy, zdjęcia i pozostaje czekać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2017 o 17:18, Tyś(ka) napisał:

Aktualne ogłoszenia Mimi. Niestety, żadne ogłoszenie nie jest wyróżnione.

Telefon dzwoni, niedawno rozmawiałam z panią z Legnicy. Niestety, nie umiała zrozumieć, że Mimi do bloku się nie nadaje, i to do rodziny która ma oczekiwania od psa bycia towarzyszem każdego. Na fejsbuku też staram się o Mimi przypominać. Może ten rok będzie przełomowy dla Mimi.

Poszła stała dla maleńkiej.

 

13 godzin temu, AlfaLS napisał:

Jagusko a co u Duszka? 

Dołączam się do pytania. 

Link to comment
Share on other sites

Witajcie 7a7ae1d3e96d872645323f00443ac613.gif

U nas wszystko ok, znowu jestem zapętlona w codzienności. Pielgrzymki po ZOZach z mamą, Jeżynka we wtorek ma operację, muszę znaleźć miejsce w domu na kontener, żeby mogła mieć spokój od rudej,  dobrze że przynajmniej u Krzysia wszystko pięknie się zagoiło. Mimiśkowa wizyta u weta będzie po zabiegu Jeżynki, bo to ją na chwilę spacyfikuje i uspokoi. 

Dnia 6.01.2020 o 22:42, AlfaLS napisał:

Jagusko a co u Duszka? Dawno o nim nic nie pisałaś :-(.

Duszek ma się dobrze, to kochany kotuś, niestety z integracją w stadzie idzie jak po grudzie, a już na pewno nie chciałabym żeby go poturbowali, wystarczy mi Krzyś, jednak nadziei nie tracę :) Postaram się w najbliższym czasie sfocić go, lub może króciutki filmik zdziałać.

Odskocznią i relaksem są dla mnie kwiaty domowe i pierwsze wysiewy, nasionka pelargonii w trzy dni wyskoczyły z ziemi :)

Dobrego dnia.  

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj ruda w słoneczną niedzielę. Zupełnie inaczej człowiek się czuje kiedy za oknem widzi słoneczko. Dawno go nie było, tym większa radość. I psy chętniej wystawiają nos za drzwi,  nie wywąchują wilgoci.

Trzymaj się dzielnie rudzielcu, wkrótce będziemy czekali na wiosnę.

Link to comment
Share on other sites

Myślami już jestem z jaguską i Jeżynką, i przesyłam ciepłe myśli za jutrzejszą operację...
I za Mimi... aby wyczuła powagę sytuacji i dała spokój rekonwalescentce. ;)

Napisała do mnie Istar19, że z przyczyn osobistych musi zawiesić swoją stałą dla Mimi. Oczywiście rozumiem i pozostaje mi podziękować za ten czas, za ciepłe serce i za to, że każdy "mój" bezdomniak zawsze mógł liczyć na Twoje wsparcie. Mieć takich ludzi wokół siebie to skarb, naprawdę dziękuję <3 Mam cichą nadzieję, że niedługo napiszę tutaj, że Mimi ma dom...
O niczym innym tak nie marzę.

Link to comment
Share on other sites

serce-ruchomy-obrazek-0879.gif

Bardzo dziękujemy za wsparcie. Jeżynka to bardzo poszkodowana życiowo psinka, każdemu rozpuściłoby się serce nad jej losem, ale jest też waleczna. A mój staw kciuka jest już prawie jak "nówka" :), choć dzisiaj i tak była sprytniejsza i mnie drasnęła. Mały waleczny Tołdi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...