Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

15 minut temu, Elisabeta napisał:

Jestem u Beniusi. happy.gif

Eliku, zmieniłaś się. iconwink.gif To pewnie na wiosnę...  Bardzo ładny awatarek. Kolorystycznie mi się podoba. 

Dobrej niedzieli dla wszystkich Przyjaciół Beni. happy.gif 

Dziękuję :) Miło mi, że podoba Ci się mój obecny awatarek :) Chciałam, żeby to było tło w moim profilu, a zrobiło się awatarkiem. Chciałabym wrócić do poprzedniego, ale na razie nie wiem jak.

Bardzo dobrej i miłej niedzieli dla wszystkich odwiedzających Benię :)

5aa4ba37a4376_naniedziel4.jpg.c1b7a6ac4912b2d0c975a50dc6816862.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję :) Miło mi, że podoba Ci się mój obecny awatarek :) Chciałam, żeby to było tło w moim profilu, a zrobiło się awatarkiem. Chciałabym wrócić do poprzedniego, ale na razie nie wiem jak.

Bardzo dobrej i miłej niedzieli dla wszystkich odwiedzających Benię :)

5aa4ba37a4376_naniedziel4.jpg.c1b7a6ac4912b2d0c975a50dc6816862.jpg

Obawiam się Elu,że nie będzie to możliwe ponieważ nie mamy tutaj galerii zdjęć. Jedno zdjęcie zastąpione jest innym.

 

 

Pozdrawiam Dziewczyny!

Pierwsza wolna niedziela....ciekawe ile ludzi zabijało się o zamknięte drzwi galerii.

Może w końcu dzieci skorzystają z ładnej pogody i będą na spacerze zamiast biegać po galerii.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, b-b napisał:

Obawiam się Elu,że nie będzie to możliwe ponieważ nie mamy tutaj galerii zdjęć. Jedno zdjęcie zastąpione jest innym.

Pozdrawiam Dziewczyny!

Pierwsza wolna niedziela....ciekawe ile ludzi zabijało się o zamknięte drzwi galerii.

Może w końcu dzieci skorzystają z ładnej pogody i będą na spacerze zamiast biegać po galerii.

Możemy wstawić każde zdjęcie jakie mamy na dysku kompa, a może i takie, których nie mamy na dysku także, ale tego nie jestem pewna. Chciałam wstawić zdjęcie tytułowe, a przez pomyłkę wstawiłam zdjęcie profilowe. Dotychczasowe zdjęcie było od 6 lat i nie wiem, gdzie mam to zdjęcie, żeby znowu podmienić. No cóż trudno, może kiedyś natknę się na to zdjęcie :) 

Dzieci pójdą na spacery, a ekspedientki wreszcie będą mogły odpocząć w niedzielę  :)  Pewnie zaraz gromy posypią się na moją głowiznę :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Dzieci pójdą na spacery, a ekspedientki wreszcie będą mogły odpocząć w niedzielę  :)  Pewnie zaraz gromy posypią się na moją głowiznę :)

Tylko,że to święta prawda Elu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

 

Dzieci pójdą na spacery, a ekspedientki wreszcie będą mogły odpocząć w niedzielę  :)  Pewnie zaraz gromy posypią się na moją głowiznę :)

Mnie też to cieszy :)
A Rodziny zamiast spędzać głupio czas w galerii, w końcu zrobią coś razem :) Ja jestem jak najbardziej za.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Słuchajcie, teraz jest w kraku + 16 stopni C.  Niesamowite  5aa5483c16fcc_gifpodskakuje.gif.f54240e94bc9673ee12652fb17efdc43.gif

Elu, ja też Cię nie poznałam ! Będę musiała sie od nowa Ciebie nauczyć.

U nas też było bardzo ciepło. W ogrodzie zakwitły już iryski botaniczne i krokusy. Czyli WIOSNA idzie !!! Takiej pięknej wiosny Wam wszystkim życzę a Beni, cudownego domku, w którym będzie rozkwitała, jak piękny wiosenny kwiat !

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Havanka napisał:

Elu, ja też Cię nie poznałam ! Będę musiała sie od nowa Ciebie nauczyć.

U nas też było bardzo ciepło. W ogrodzie zakwitły już iryski botaniczne i krokusy. Czyli WIOSNA idzie !!! Takiej pięknej wiosny Wam wszystkim życzę a Beni, cudownego domku, w którym będzie rozkwitała, jak piękny wiosenny kwiat !

Muszę poszukać tamtego zdjęcia sprzed lat, bo ja też się nie poznaję :)

W przyszłym tygodniu wybiorę się na działkę. Pewnie u mnie też już krokusiki zakwitły. TZ co prawda jeździ co tydzień, ale jak to chuop, na kwiatki nie patrzy więc nie wiem co umnie w trawie piszczy.

Ale, ale. Dzisiaj widziałam 2 piękne dzięcioły i słyszałam skowronka. TAKIE ptaszki w mieście można zobaczyć i usłyszeć tylko na obrzeżach :) Mam szczęście tam właśnie mieszkać.  Trafiliśmy tu po długich poszukiwaniach. Często widzę na słupach, tablicach ogłoszeniowych - Kupię mieszkanie w tej dzielnicy. Ja już ten problem mam z głowy :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Havanka napisał:

U nas też było bardzo ciepło. W ogrodzie zakwitły już iryski botaniczne i krokusy. Czyli WIOSNA idzie !!! Takiej pięknej wiosny Wam wszystkim życzę a Beni, cudownego domku, w którym będzie rozkwitała, jak piękny wiosenny kwiat !

Ej - Benia znacznie wyprzedziła wiosnę, już dawno rozkwitła.

Dobrego dnia wszystkim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Beniu. happy.gif

Tak tu miło wiosennie się zrobiło... Mam nadzieję, że zima, co ma za kilka dni powrócić, nie będzie zbyt sroga i potrwa przez moment...

9 godzin temu, elik napisał:

W przyszłym tygodniu wybiorę się na działkę. Pewnie u mnie też już krokusiki zakwitły. TZ co prawda jeździ co tydzień, ale jak to chuop, na kwiatki nie patrzy więc nie wiem co umnie w trawie piszczy.

Eliczku, są "chuopy" co patrzą na kwiatki i nawet się zachwycają... iconwink.gif

Spokojnego poniedziałku dla Wszystkich stąd. happy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Nesiowata napisał:

Ej - Benia znacznie wyprzedziła wiosnę, już dawno rozkwitła.

Dobrego dnia wszystkim.

Tak,  w porownaniu do stanu poczatkowego,to nie ta sama Benia.Ale ja mam na mysli pełen "rozkwit"( luz i radość w zachowaniu).Czy to mozliwe?  Na wiosnę wszystko się zmienia,wiec może i Benia nas zaskoczy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu. happy.gif

Tak tu miło wiosennie się zrobiło... Mam nadzieję, że zima, co ma za kilka dni powrócić, nie będzie zbyt sroga i potrwa przez moment...

Eliczku, są "chuopy" co patrzą na kwiatki i nawet się zachwycają... iconwink.gif

Spokojnego poniedziałku dla Wszystkich stąd. happy.gif

 

Potwierdzam,znam takiego...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ej - Benia znacznie wyprzedziła wiosnę, już dawno rozkwitła.

Dobrego dnia wszystkim.

Tak, rozkwitła :)   Ładnie to ujęłaś  :)

10 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu. happy.gif

Tak tu miło wiosennie się zrobiło... Mam nadzieję, że zima, co ma za kilka dni powrócić, nie będzie zbyt sroga i potrwa przez moment...

Eliczku, są "chuopy" co patrzą na kwiatki i nawet się zachwycają... iconwink.gif

Spokojnego poniedziałku dla Wszystkich stąd. happy.gif

 

Żałuję, ale mój TZ zupełnie nie zwraca uwagi na kwiaty  :(

Spokojnego i miłego poniedziałku :)

10 godzin temu, Havanka napisał:

Tak,  w porownaniu do stanu poczatkowego,to nie ta sama Benia.Ale ja mam na mysli pełen "rozkwit"( luz i radość w zachowaniu).Czy to mozliwe?  Na wiosnę wszystko się zmienia,wiec może i Benia nas zaskoczy?

Marzy mi się, żeby Benia, że o mojej tymczasowiczce Kikuni nie wspomnę,  całkowicie wyzbyła się strachu i korzystała z tego co teraz życie jej oferuje.

10 godzin temu, Havanka napisał:

Potwierdzam,znam takiego...

Zazdraszczam :) Ja co roku muszę walczyć o miejsce dla kwiatków na działce :(

7 godzin temu, b-b napisał:

Dobrego dnia wszystkim życzę!

Cieszmy się ciepłem bo podobno na koniec tygodnia znowu zimno się zrobi :/

Beniu rozkwitaj maleństwo :)

Dobrego dnia także dla Ciebie Bogduniu, a zima nam  już nie straszna :)  Nawet jeśli wróci, to szybko musi zniknąć. Nie da się ukryć, że wiosna tuż, tuż :)

6 godzin temu, anica napisał:

Przywitam się u Beniheej.gif   ja również znam takiego!  mój mążserducho.gif

Elu, ja już wczoraj zobaczyłam ,że masz inny awatarek... i zastanawiałam się od kiedy?  pogratulować spostrzegawczościdiabelek.gif

Ale Wam dobrze kobitki Panów lubiących kwiatki. Dla mojego równie dobrze byłoby, gdybym zamiast kwiatka, postawiła na grządce miotłę na kiju :(   Natomiast śrubokrętów, młotków itp im więcej, tym lepiej!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Ale Wam dobrze kobitki Panów lubiących kwiatki. Dla mojego równie dobrze byłoby, gdybym zamiast kwiatka, postawiła na grządce miotłą na kiju :(   Natomiast śrubokrętów, młotków itp im więcej, tym lepiej!

Miłość do śrubokrętów i młotków też dobra, Eliku. To znaczy, że Twój TŻ nie ma dwóch lewych rąk. To Skarb taki TŻ. Bo z tą miotłą na grządce to na pewno przesadziłaś... happy.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Elisabeta napisał:

Miłość do śrubokrętów i młotków też dobra, Eliku. To znaczy, że Twój TŻ nie ma dwóch lewych rąk. To Skarb taki TŻ. Bo z tą miotłą na grządce to na pewno przesadziłaś... happy.gif

Z tą miotłą to masz rację :) To tak żeby podkreślić problem :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Ale Wam dobrze kobitki Panów lubiących kwiatki. Dla mojego równie dobrze byłoby, gdybym zamiast kwiatka, postawiła na grządce miotłę na kiju :(   Natomiast śrubokrętów, młotków itp im więcej, tym lepiej!

Eluś, te młotki i śrubokręty, to atrybuty facetów - "złotych rączek". Ciesz się więc, ze masz taką "złotą rączkę" w domu. Znając Twoją waleczność, wiem, ze sobie poradzisz z TZ-tem i "wynegocjujesz" każdy kawałek ziemi pod kwiatki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Eluś, te młotki i śrubokręty, to atrybuty facetów - "złotych rączek". Ciesz się więc, ze masz taką "złotą rączkę" w domu. Znając Twoją waleczność, wiem, ze sobie poradzisz z TZ-tem i "wynegocjujesz" każdy kawałek ziemi pod kwiatki.

Cieszę się, cieszę :) A grządki pod kwiatki są już dawno ustalone :) Tylko co roku waży się ilość zasadzeń :)  Niedługo już się zacznie i choć znowu robocizny będzie huk, cieszę się i niech wiosna jak najszybciej przyjdzie :) :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...