Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

45 minut temu, anica napisał:

Witam serdecznie i poproszę kartę klubu BenioFanek ;)  ... ale Ci się to udało ,Elu ,podoba mi się okok.gif

Witaj Aniu :) 

Chyba muszę poważnie pomyśleć nad wzorem takiej kartu Klubu BenioFanek  :)  No i oczywiście nad regulaminem tego Klubu, bo bez regulaminu żaden porządny Klub nie może się obejść :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Witaj Aniu :) 

Chyba muszę poważnie pomyśleć nad wzorem takiej kartu Klubu BenioFanek  :)  No i oczywiście nad regulaminem tego Klubu, bo bez regulaminu żaden porządny Klub nie może się obejść :)

... prawda?  a dlaczego Nie!... miejsce ,gdzie się będzie chciało zajrzeć ,zawsze ... bo jest ciepło i miłook2.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

... prawda?  a dlaczego Nie!... miejsce ,gdzie się będzie chciało zajrzeć ,zawsze ... bo jest ciepło i miłook2.gif

Zapraszam zawsze całym sercem i cieszę się, że jesteście    5aaa39e9a9e2c_dzikuj1.jpg.f7f907ba7cf1e82cbc6c4352894f883d.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Beniu. happy.gif Dobrego piątku dla Was wszystkich.

19 godzin temu, elik napisał:

Chyba muszę poważnie pomyśleć nad wzorem takiej kartu Klubu BenioFanek  :)  No i oczywiście nad regulaminem tego Klubu, bo bez regulaminu żaden porządny Klub nie może się obejść :)

Dziewczyny, może lepiej przed zapisaniem się do Klubu i odebraniem kart, przeczytajmy Regulamin, który Elik napisze... iconwink.gificonwink.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Elisabeta napisał:

Eliku, ja też poproszę o kartę Klubu Fanek Beni. happy.gifhappy.gif

14 godzin temu, b-b napisał:

To i ja głośno zawołam,że też taką chcę ;)

 

12 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ja również mam nadzieję załapać się na kartę.

 

No właśnie, no właśnie  :)  To ja już zaczynam poważnie myśleć o legitymacji  Klubu BenioFanek.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to w naszym zacnym Gronie są dwie Fanki bawiące się grafiką z dobrym, a nawet bardzo dobrym, skutkiem :)

Nie będę wywoływać do tablicy :) ale gdyby tak zechciały zrobić maleńką legitkę, którą zamiast nosić w klapie, mogłybyśmy wpiąć do podpisu, to byłoby super :)

Co Wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu. happy.gif Dobrego piątku dla Was wszystkich.

Dziewczyny, może lepiej przed zapisaniem się do Klubu i odebraniem kart, przeczytajmy Regulamin, który Elik napisze... iconwink.gificonwink.gif

 

34 minuty temu, anica napisał:

Dzień doberek :)  miłego piąteczku,... za późno Elisabeto, za późno! ... to uzależnia! 222.gif

Więc tylko powtórzę za Anią. Za późno kochana, za późno        gifki.thumb.jpg.da707b109331debe2e5b2d1601b60c8b.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Dzień doberek :)  miłego piąteczku,... za późno Elisabeto, za późno! ... to uzależnia! 222.gif

 

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Więc tylko powtórzę za Anią. Za późno kochana, za późno        gifki.thumb.jpg.da707b109331debe2e5b2d1601b60c8b.jpg

 

No dooobrze... Miałam napisać, że nie jest za późno, że nic jeszcze nie podpisywałam, że muszę najpierw znać swoje prawa i obowiązki, ale po zastanowieniu... Elikowi ufam całkowicie, a w Klubie jesteście Wy wszystkie stąd, takie kochane. I Beniusia nasza śliczna.wub.gif Wchodzę do Klubu w ciemno.happy.gif 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Elisabeta napisał:

 

No dooobrze... Miałam napisać, że nie jest za późno, że nic jeszcze nie podpisywałam, że muszę najpierw znać swoje prawa i obowiązki, ale po zastanowieniu... Elikowi ufam całkowicie, a w Klubie jesteście Wy wszystkie stąd, takie kochane. I Beniusia nasza śliczna.wub.gif Wchodzę do Klubu w ciemno.happy.gif 

Elisabetko kochana wielce dziękuję za zaufanie, to wielki dar, który pomimo zabawy, jaką tu uskuteczniamy, przyjmuję bardzo poważnie i z serca dziękuję !

Szív rózsával  

Oczywiście to tylko formalność, gdy powiem, że jest to zaufanie obustronne   serduszka.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Dzień dobry, Beniu - zaglądam codziennie, jak czas pozwala...

A legitkę klubową to i ja poproszę :)

Witaj w Klubie :)  Tylko najpierw trzeba ją (tę legitymację) opracować, a potem dodać do podpisu :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Beniu. happy.gif

32 minuty temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry wszystkim - biało, chłodno i trzeba odgarniać śnieg. Penia szczęścia.

To ciężka praca, Nesiowata...

U mnie właśnie odśnieża nasza Pani Gospodyni z mężem. Dziś podobno śnieg już nie będzie padał. A jutro ma być słonecznie, a od poniedziałku odwilż. 

Dobrej soboty dla wszystkich Przyjaciół Benitki. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U nas biało .Trochę napadało a i teraz od prawie 2 godzin lecą drobniutkie płatki.

Wczoraj ja odśnieżałam bo TZ jeszcze w pracy był a dzisiaj rano on z łopatą do śniegu latał. Ja tam lubię odgarniać śnieg... żeby zima nie było śmiertelnym zagrożeniem dla bezdomnych to bym ją kochała.

 

Miłego dnia Kobietki!

Beniusiu niech moc będzie z tobą maleńka!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miłej białej soboty, również i ja życzę :)  ... to inaczej jak ja Bogusiu, zawsze nie lubiłam zimy!  tego ubierania się ...szczypania mrozu w nos... biało szarej brei...a teraz.. to już nienawidzę!  jak sobie ile kolejnych istnień ucierpiniee.gif

Eluniu... fajnie było by mieć taki znaczek w podpisie! podoba mi się ten pomysł! okok.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jak widzę wszędzie padał śnieg, w kraku też i zrobiło się zimno. Temperatura z +17 spadła do - 5 stopni.  Brrrrr  snieg.gif

b-b kobietko, czy nie podjęłabyś się zrobienia legitki dla Klubu BenioFanek ?  Coś malutkiego, ale wymownego.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Miłej białej soboty, również i ja życzę :)  ... to inaczej jak ja Bogusiu, zawsze nie lubiłam zimy!  tego ubierania się ...szczypania mrozu w nos... biało szarej brei...a teraz.. to już nienawidzę!  jak sobie ile kolejnych istnień ucierpiniee.gif

Eluniu... fajnie było by mieć taki znaczek w podpisie! podoba mi się ten pomysł! okok.gif

Prawda? 

Gdzieś ktoś pisał o bazarku banerkowym. Czy nie kojarzycie kto?

Acha, acha i jeszcze czeka nas regulamin Klubu. Krótki lecz treściwy :)

Też nie lubię zimy :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...