Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dzień dobry, Beniu. happy.gif

Tak sobie myślę po tym, co napisała Tysia o swoim Psiaku... Moja sunia jest nieśmiała, ale nie ma takich lęków jak Benia. Bardzo lubi ludzi. Ale jak pójdę z nią do kogoś, to też cały czas siedzi przylepiona do mnie i zagląda mi w oczy. Jest podekscytowana tylko na początku, bo na początku wizyty jest psi przysmak. A potem, jak już zjedzony, to "wracajmy do Domku". 

Trzymam kciuki za wizytę i naszą Beniusię.  Dobrego piątku dla nas wszystkich. happy.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Elisabeta napisał:

Ja też bardzo dziękuję pani Ewie. 0heart.gif

Eliku, a czy pani Ewa zna Dogo i może czyta wątek Beni? happy.gif

Dogo myślę, że zna, bo ma kilka psiaków z dogo, ale czy czyta watek Beni, tego nie wiem. Podejrzewam, że nie ma na to czasu mając gromadkę psiaków pod swoją opieką. Psiaków w większości starszych wymagających szczególnej opieki, wizyt u weta... trzy najbliższej okazji zapytam o to :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

O! Eliku, jesteś tu też. Miło spotkać się z Tobą przed wschodem słońca na Dogo. happy.gif

Też zrobiło mi się cieplej na duszy :)  Wczoraj po południu nie mogłam usiąść do kompa, to dzisiaj z samego rana podczytuję co się gdzie dzieje :)

Miłego piątku życzę :)

5aa212eedca1d_napitek.gif.3e579d12013d5e36232fbf2ae063f651.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Dogo myślę, że zna, bo ma kilka psiaków z dogo, ale czy czyta watek Beni, tego nie wiem. Podejrzewam, że nie ma na to czasu mając gromadkę psiaków pod swoją opieką. Psiaków w większości starszych wymagających szczególnej opieki, wizyt u weta... trzy najbliższej okazji zapytam o to :)

Muszę sprostować. Przypomniałam sobie, że kiedyś p.Ewa wspomniała, że czyta wątek Beni.

Pozdrawiam więc Ewuniu     buziak.gif.4a64e20b920b071e32e57c8f628502f2.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Benitko może ty znasz jakiś sposób na wysłużenie doby?

W pracy czas leci straaaasznie wolno a w domu ciągle mi go za mało:(

Pozdrawiam kochani i głaski dla królewny zostawiam :)

Jak poznasz Boguniu sposób na wydłużenie doby, to bardzo proszę o wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

Benia podczas piątkowej wizyty sama podeszła do gospodyni, dała się pogłaskać, ale za poczęstunek podziękowała i z radością wracała do domku.

W sklepiku Benia była na rękach p. Ewy. Nie była zachwycona, gdy pogłaskała ją ekspedientka.

Ale my jesteśmy zachwycone wizytami Beni w różnych miejscach :)

A w domku Benia nie kryje swoich żebraczych nawyków :)

Jestem pierwsza w kolejce, a zaraz za mnąTobiś!

10996434.JPG.57145146f71635ace2ba12c45519d105.JPG

Z Tobisiem tworzymy twarzowy duet

10996436.JPG.1d719d13e2fe78b067f7a5db005a33f9.JPG

Czasem, gdy nie jestem pewna co dają,  wypuszczam na zwiady Tobisia.

10996438.JPG.88ac44ed71a4e45cb88d7bdf77d03959.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

To ja też się przyłączę... bom w potrzebie/ pilnie potrzebuję ,dobę wydłużyć/rotfl.gif

Jaki piekny ,pycholek ma Benia!  a te ...te jej oczki jeszcze , nie jednego zachwycą serduszka2.gif

Jest nas już trzy w potrzebie, to może coś ukręcimy  :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Eliku, ja też jestem zachwycona. Fotkami, zachowaniem Beni i tym, co robi pani Ewa. wub.gif Dobrze, że Beniusia jest taka poręczna... happy.gif

 Benia taka urocza, a telefon milczy.  Wiem, że na razie Benia nie nadaje się do adopcji, ale telefon mógłby od czasu do czasu zadzwonić w  sprawie poręcznej Beni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...