Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Jestem, Beniu, jestem. happy.gif A gdzie bym miała być o tej porze?... 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Witaj Beniu - wkrótce zacznie się nowy i oby wiosenny dzień. Chociaż ciągle straszą powrotem zimy.

Nesiowata, damy radę. Zawsze straszą... happy.gif

Dobrego dnia Wszystkim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj Beniu - wkrótce zacznie się nowy i oby wiosenny dzień. Chociaż ciągle straszą powrotem zimy.

Witaj Nesiowata :) My się zimy nie boimy :) Zwłaszcza, gdy za pasem wiosna ;)

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu, jestem. happy.gif A gdzie bym miała być o tej porze?... 

Nesiowata, damy radę. Zawsze straszą... happy.gif

Dobrego dnia Wszystkim. 

No i bardzo dobrze, że jesteście :)  Benia bardzo serdecznie dziękuje wszystkim swoim Fankom za wsparcie   serduszko.gif.46986c8a7a6c1303d411404533647118.gif

Dobrego dnia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Witajcie! :) 

I ja życzę miłego, słonecznego dnia :)

Dla Beniusi głaski zostawiam:*

Witaj u Benuli :) Za głaski dziękujemy, miłego dnia życzymy :)

2 godziny temu, anica napisał:

I ja się przywitam  :) i jeszcze ,szczęśliwego trzynastego, serdecznie życzę4.gif

Witamy, witamy i do następnej wizyty zapraszamy  :)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu.  happy.gif Zaraz przyjdzie tu kochana Nesiowata, bo gdzieś mi już mignęła na Dogo. happy.gif

Spokojnego dnia dla wszystkich Przyjaciół naszej Benitki.

No i przyszła, chociaż trochę później niż zwykle. 

Zabawialamsię z kurami i jakos zeszło. A  fajnied wyglądają w taki spokojny i w miarę ciepły poranek. Czasem staję i obaserwuję ich wyście z kurnika.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Elisabeta napisał:

Nesiowata, tak ładnie napisałaś, że sama chętnie popatrzyłabym sobie na Twoje kurki o poranku. happy.gif One na pewno potrafią się pięknie cieszyć każdym nowym dniem...

Ciekawe, czy nasza Benia pogoniłaby kury?... iconwink.gif

Raczej nie ryzykowałabym. Wystarczy mi Lala, która, niestety, na podwórku musi być na smyczy, jeśli kury chodzą. Neska też nie od tego, chociaż w znacznie mniejszym stopniu i teraz smycz już nie jest konieczna.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu.  happy.gif Zaraz przyjdzie tu kochana Nesiowata, bo gdzieś mi już mignęła na Dogo. happy.gif

Spokojnego dnia dla wszystkich Przyjaciół naszej Benitki.

 

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

No i przyszła, chociaż trochę później niż zwykle. 

Zabawialamsię z kurami i jakos zeszło. A  fajnied wyglądają w taki spokojny i w miarę ciepły poranek. Czasem staję i obaserwuję ich wyście z kurnika.

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Raczej nie ryzykowałabym. Wystarczy mi Lala, która, niestety, na podwórku musi być na smyczy, jeśli kury chodzą. Neska też nie od tego, chociaż w znacznie mniejszym stopniu i teraz smycz już nie jest konieczna.

Rozkoszuję się Waszymi słowami i sielanką, jaka z nich wypływa. Jest sielsko, anielsko  5aa8d277c6df5_serce8.gif.d71d780bee8bfe5ac76f73a80d52d573.gif5aa8d277c6df5_serce8.gif.d71d780bee8bfe5ac76f73a80d52d573.gif

Podobnie, jak Nesiowata, myślę, że Benia pogoniłaby ptactwo, bo małe pieski lubią gonić to, co przed nimi ucieka. Wyraźnie sprawia im to przyjemność, dodatnio ładuje ich ego. Jednak jest ktoś, kto się ich boi :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Raczej nie ryzykowałabym. Wystarczy mi Lala, która, niestety, na podwórku musi być na smyczy, jeśli kury chodzą. Neska też nie od tego, chociaż w znacznie mniejszym stopniu i teraz smycz już nie jest konieczna.

 

2 godziny temu, elik napisał:

Podobnie, jak Nesiowata, myślę, że Benia pogoniłaby ptactwo, bo małe pieski lubią gonić to, co przed nimi ucieka. Wyraźnie sprawia im to przyjemność, dodatnio ładuje ich ego. Jednak jest ktoś, kto się ich boi :)

No nie wiem, nie wiem... Moja sunia bała się trzy lata temu wychodzić na własny balkon, bo tam siedział potwór, czyli gołębica czekająca na jajo. Siedziała prawie całe lato z przerwami. Chyba sześć razy się szykowała, a jaja nie było. Ale moja biedulka tylko zaglądała, patrzyła w bok tam, gdzie było gniazdo i wycofywała się. Muszę przyznać, że we wzroku gołębicy było coś budzącego respekt. A nad balkonem czuwał przyszły ojciec w dodatku...

A co by było, gdyby moja psinka zobaczyła tam groźną kurę, a na dachu koguta ? happy.gif A tym bardziej nasza delikatna, strachliwa Benia? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

 

No nie wiem, nie wiem... Moja sunia bała się trzy lata temu wychodzić na własny balkon, bo tam siedział potwór, czyli gołębica czekająca na jajo. Siedziała prawie całe lato z przerwami. Chyba sześć razy się szykowała, a jaja nie było. Ale moja biedulka tylko zaglądała, patrzyła w bok tam, gdzie było gniazdo i wycofywała się. Muszę przyznać, że we wzroku gołębicy było coś budzącego respekt. A nad balkonem czuwał przyszły ojciec w dodatku...

A co by było, gdyby moja psinka zobaczyła tam groźną kurę, a na dachu koguta ? happy.gif A tym bardziej nasza delikatna, strachliwa Benia? happy.gif

Biedna sunia gołąbka/potwora się bala :(  

Moja Kikunia bała się sztucznego kruka postawionego na balkonie w sąsiednim budynku i fruwających wstążek, ale gołąbków się nie boi i notorycznie przegania wszystkie, które znajda się w zasięgu jej wzroku. Muszę jednak przypomnieć, że na początku jej pobytu nas, to nawet trawki się bała, a co dopiero ptaszków.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Witaj Benitko!

Witajcie Dziewczyny :)

Miałam dzisiaj ciężki dzień...mam nadzieję, że tylko ja :)

Chciałabym móc przytaknąć, ale niestetyy...

A na dobranoc dwa zdjątka naszej panienki

10996454.JPG.ebe0afefe4638ac0273c1ec2c1acac05.JPG

I takie umizgi z Tobisiem :)

10996452.JPG.b7d530ddfe4aee3b004e5530762a2a3c.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lubię takie miłe niespodzianki na początek dnia... Fotki naszej Beni kochanej. wub.gif

Na pierwszej wygląda trochę jak mały psi wampirek co prawda, ale i tak jest cudna. happy.gif Dobrze, że ma tam swojego Tobisia...

Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia. Eliku i b-b, zwłaszcza Wam tego chyba trzeba po wczorajszym ciężkim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Elisabeta napisał:

 

 Eliku i b-b, zwłaszcza Wam tego chyba trzeba po wczorajszym ciężkim...

Dziękuję Elisabeta :*

 

Również życzę miłego dnia. Dnia bez nerwów. I samych miłych ludzi w koło:)

Benitko ślicznotko buziaki :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam Was kochane Dziewczynki  5aaa2632595ef_serce3.gif.6d6633780cddc598c6415f785a19613b.gif

To wspaniałe, mieć taką  przystań, oazę spokoju i życzliwości. Dziękuję Wam bardzo   5aaa268eab96a_dzikujejestecie2.jpg.5c290d559b298c1bacec58db5118bffd.jpg

A Bania faktycznie na pierwszym zdjęciu, przez te świecące ślepeczka, wygląda jak psi wampirek, ale i tak jest urocza    5aaa272abdacf_serce9bijce.gif.ffe9c3de0a46d89ca8374509783e3dc2.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...