Jump to content
Dogomania

DWIE MALUTKIE, PUCHATE KULKI ZE SCHRONISKA,JEDNA BEZ OCZKA JUŻ W SWOICH DOMKACH STAŁYCH!!! BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE!!


Recommended Posts

8 godzin temu, Havanka napisał:

Dziś na moje konto, wpłynęła wpłata od wiernej fanki maluszków b-b, 20 zł na wyróżnienie ogłoszenia Gusi. B-b jeszcze raz dziękuję ! Na razie jednak wstrzymam sie z wyróżnieniem, bo moze znajdziemy domek wśród tych, które już sie odezwały. Każda złotówka jest cenna, może wykorzystamy te pieniażki na wyróżnienie dla suczki-mamusi.

B-b, zgadzasz się?

Jasne:)

Bardzo się cieszę, że dziewczyny maja wzięcie i mam nadzieję, że z mamą też tak bedzie :D

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Jasne:)

Bardzo się cieszę, że dziewczyny maja wzięcie i mam nadzieję, że z mamą też tak bedzie :D

Super ! Do mnie wciaż pisze kilka osób, choć informowałam, ze teraz powinny zadzwonić pod numer podany w ogłoszeniu.

Joasiu, kiedy wizyta w Izabelinie?

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-b napisał:

A domek dla czarnulki się znajdzie. Poczekajmy cierpliwie :)

O czarnulkę jest mnóstwo zapytań, ale niekoniecznie fajnych. Jutro będzie sprawdzany domek w Warszawie.Jeżeli nie spełni oczekiwań, to sprawdzimy bardzo fajnie brzmiący domek w Krakowie. Pani cierpliwie czeka.

Malutka Abi jutro wyrusza do swojego domku. 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Za chwilę Malutka Abi wyrusza do swojego domku do Piaseczna. Mam obiecane zdjęcia i relacje na bieżąco. 

Proszę o kciuki, aby mały bursztynek dobrze zniósł podróż...

Trzymam Asiu kciuki zaciśnięte za podróż dziewczynki i szybką aklimatyzację w nowym domku! :)

Link to comment
Share on other sites

Abi na wstępie naszczekała na psa rezydenta (waga psa 50 kg), aby sobie nie myślał, że jak małe to nie trzeba się bać no i pogoniła kotkę Pandorkę...O ile pies sobie nic z tego nie robi, o tyle koteczka trochę obrażona...

Potrzeby załatwione na zewnątrz. Wychwalona pod niebiosa!! Jedzonko pochłonięte z prędkością światła swoje, trzeba było się wiec dobrać do jedzonka Świnka....Ale pańcia pilnuje...

Państwo będą konsultować oczko malutkiej u dr Garncarza, będą umawiać wizytę jak najszybciej.

Jestem bardzo szczęśliwa, że Abi trafiła do tak cudnego domku!!!! 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Był też dzisiaj sprawdzany domek dla Małej Mi/ Gusi. Ludzie bardzo fajni, domek miał już pieska, pekińczyka, który odszedł w  wieku 14 lat. Pan pracuje w domu, jest grafikiem, pani w szkole. Mieszkanie własne.  

Jedyne zastrzeżenie to brak terenów spacerowych.....Państwo mieszkają w Śródmieściu.....

Ludzie z opisu bardzo mi pasują. Domek tymczasowy twierdzi, że malutka jest charakterna, jeśli za bardzo się ją przytula, albo na siłę zaczepia to warczy i potrafi dziabnąć...Dlatego obawiam się domku z dziećmi małymi....Tak bardzo żywiołowa to ona nie jest...

Mam dylemat.....

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Był też dzisiaj sprawdzany domek dla Małej Mi/ Gusi. Ludzie bardzo fajni, domek miał już pieska, pekińczyka, który odszedł w  wieku 14 lat. Pan pracuje w domu, jest grafikiem, pani w szkole. Mieszkanie własne.  

Jedyne zastrzeżenie to brak terenów spacerowych.....Państwo mieszkają w Śródmieściu.....

Ludzie z opisu bardzo mi pasują. Domek tymczasowy twierdzi, że malutka jest charakterna, jeśli za bardzo się ją przytula, albo na siłę zaczepia to warczy i potrafi dziabnąć...Dlatego obawiam się domku z dziećmi małymi....Tak bardzo żywiołowa to ona nie jest...

Mam dylemat.....

Jeżeli w tym domu sa małe dzieci, to może jeszcze sprawdzić domek w Krakowie?

A Abi już na wejściu ustawia wszystkich rezydentów w odpowiedniej hierarchii. Powodzenia malutka !

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Jeżeli w tym domu sa małe dzieci, to może jeszcze sprawdzić domek w Krakowie?

Otóż w tym domku właśnie NIE MA  dzieci...I państwo już mieli pieska. Domek w Krakowie też nie ma dzieci, tylko dwa yorki....

Mam jeszcze jeden domek, z ogromnym sercem do zwierząt, ale tu jest 8 letni chłopiec....

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Otóż w tym domku właśnie NIE MA  dzieci...I państwo już mieli pieska. Domek w Krakowie tez nie ma dzieci, tylko dwa yorki....

Czyli jedyny mankament to brak terenów do spacerów. Trochę szkoda, bo spacer po betonie, to żadna frajda. A jak sytuacja z domem w Krakowie? Czy są lepsze warunki do spacerów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...