Jump to content
Dogomania

DWIE MALUTKIE, PUCHATE KULKI ZE SCHRONISKA,JEDNA BEZ OCZKA JUŻ W SWOICH DOMKACH STAŁYCH!!! BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE!!


Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Gusia chyba urosła ! 

Też mi się tak wydaje....że łapki dostała taaaakie długie :D

Teraz to pani na włościach ;)

 

 

 

Doszły wszystkie wpłaty z mojego bazarku.

Proszę o dane do wpłaty :)

Link to comment
Share on other sites

W sprawie Gusi miałam jeszcze dwa telefony, ale to nie jest domek dla naszego szkraba. 

Zadzwoniłam jeszcze raz do Państwa, którzy mieszkają w Śródmieściu, którzy bardzo pozytywnie przeszli wizytę. Długo rozmawialiśmy i podjęłam decyzję na TAK. Państwo bardzo się ucieszyli. Osobiście przyjadą po Gusię do Zamościa.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

W sprawie Gusi miałam jeszcze dwa telefony, ale to nie jest domek dla naszego szkraba. 

Zadzwoniłam jeszcze raz do Państwa, którzy mieszkają w Śródmieściu, którzy bardzo pozytywnie przeszli wizytę. Długo rozmawialiśmy i podjęłam decyzję na TAK. Państwo bardzo się ucieszyli. Osobiście przyjadą po Gusię do Zamościa.

WSPANIALE!!! :D

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

W sprawie Gusi miałam jeszcze dwa telefony, ale to nie jest domek dla naszego szkraba. 

Zadzwoniłam jeszcze raz do Państwa, którzy mieszkają w Śródmieściu, którzy bardzo pozytywnie przeszli wizytę. Długo rozmawialiśmy i podjęłam decyzję na TAK. Państwo bardzo się ucieszyli. Osobiście przyjadą po Gusię do Zamościa.

Jeju.No to wiatmy w Stolicy :)))) Dziewczynki będą mieszkały prawie koło siebie :)))

18 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Malutka Abi podąża za wielkopsem krok w krok i robi wszystko co on, wpatrzona jak w obrazek!!

Mój Dyzio też tak podążał za swoim mentorem - Gackiem  a potem kolejny pies-Feluś za Dyziem :))

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Kiedy będzie można ją już zabrać?

Havanko, specjalnie pojechałam dzisiaj do schroniska, aby zapytać o mamusię. Dzisiaj miała zabieg sterylizacji. Jeśli wszystko będzie się goiło prawidłowo, zostanie zaszczepiona i zabrana przeze mnie. Wstępnie umówiłam się na 5.11 (niedziela). 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, specjalnie pojechałam dzisiaj do schroniska, aby zapytać o mamusię. Dzisiaj miała zabieg sterylizacji. Jeśli wszystko będzie się goiło prawidłowo, zostanie zaszczepiona i zabrana przeze mnie. Wstępnie umówiłam się na 5.11 (niedziela). 

 

Trzymamy kciuki za zabieg. Oby obyło się bez komplikacji, no i czekamy na niedzielę !

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Państwo po Gusię przyjadą 4.11, ponieważ w tym tygodniu już wyjeżdżają i nie chcą suni fundować wrażeń. 

Tak, Gusia i bez tego, będzie miała mnóstwo wrażeń ! Mam nadzieję, ze tak jak Abi, nie będzie tęsknić. Powodzenia kruszynko !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...