Jump to content
Dogomania

DWIE MALUTKIE, PUCHATE KULKI ZE SCHRONISKA,JEDNA BEZ OCZKA JUŻ W SWOICH DOMKACH STAŁYCH!!! BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE!!


Recommended Posts

9 godzin temu, Tianku napisał:

ja tam podczytuje jak kazdy watek Zamojszczakow:) nie zawsze niestety moge wesprzec groszem:( 

Dobre słowo też jest na wagę złota :)

9 godzin temu, Figunia napisał:

I ja także podczytuje, kibicuje, kciukam, ale z tego pożytek niewielki.

Oj wielki Kochana wielki! :)

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

 Obiecałam jej, że już niedługo, że ją też zabiorę... 

Tez czekam na to z utęsknieniem :)

4 godziny temu, Pepper-oni napisał:

Czarnulka skradła moje serducho. Cudne maluszki.

Cuuuudne :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Figunia napisał:

Żeby ta  mamulka jeszcze wyszła.

Czy jest szansa, ze zobaczy swoje dzieciątka? 

Nie chce wiedzieć, co Ona czuje. Nie dość, ze za kratami, to dzieci zabrane. Ona przecież nie wie, ze bezpieczne, itd..

Figuniu, mamulka zarezerwowana. Po sterylizacji zabieram ją do DT. Czy zobaczy swoje dzieci?? Tego nie wiem...Ona już od dawna nie karmiła maluchów. Dzisiaj wyraźnie ucieszyła się na mój widok. Tam z nią w zagródce są jeszcze trzy szczeniaczki, jeden większy od niej...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Wiem, ze robicie wszystko, co w Waszej mocy, by ratować te najbiedniejsze, najbardziej zagrożone Istoty. Mnie zawsze szkoda, gdy oddziela się maluchy od mamy. I dzieciaczkow i mamusi. Ale przecież wiem, ze w tej sytuacji to jest i tak cud, ze dziewczynki są juz bezpieczne, a ich mama będzie niebawem.

Jak zwykle, radość przycmiewa fakt, ze na pomoc czekają już następne psie dzieci. Nie mówiąc o reszcie biedaków...

A Dziewczynki cudne i kochane!

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Aniu, jak zawsze niezawodna!!! Na bardzo dobry wątek!! To nasze małe szkraby, wyrzucone razem z mamusią. Maluchy zabrałam do DT, mamusia czeka w schronisku, po sterylce tez będzie zabrana!

Alaskan malamutte,działasz jak burza, i super! Urocze maluszki mają szczęście,że na Ciebie trafiły.Za całą trójkę trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Śliczne małe kulki. Ta mniejsza, czarna jest bardzo podobna do Tosi, którą ponad dwa lata temu wypatrzyłam tu na dogo na wątku ewu.

Kiedyś przeczytałam, że psom nie szuka się domu na dogo tylko poza nim, choćby poprzez ogłoszenia. Ale gdyby nie dogo moja Tosia nie byłaby dzisiaj moją Tosią.

W zeszłym roku dołączył do nas Grafi (z pod poznańskiego schroniska), i mimo, że jest wielkości około labradora, i  jest wieku Tosi (około 4-5 lat), to z racji tego, że suczka była u mnie pierwsza traktuje ja jak swoja psią mamę. Nie wiem czy dobrze to opisuje, ale tak to rozumiem.

Tym małym kulkom też się uda, są śliczne,zdrowe, szybko się uczą, i ludzie często chcą mieć szczeniaczki.

Trzymam kciuki za maluchy !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...