Jump to content
Dogomania

INKA W SWOIM DOMKU!!Malutka Inka ze schroniska wygrała życie!!


Alaskan malamutte

Recommended Posts

5 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Jaki kosmaty brzusio :)))

On cały taki kosmaty...a ogon jak u wiewiórki, tylko czarny..

Dusiu-Duszko, mam pytanie. Mam bardzo fajny domek dla Ineczki, ale...no właśnie...tam są króliki dwa.....chodzą swobodnie po domku. Poprzedni psiak, bokserka akceptowała je bez problemu...nie mam jak sprawdzić Ineczki na reakcje na króliki...

Jak myślisz, może być problem z akceptacją??

Link to comment
Share on other sites

Ciężko stwierdzić (?) zależy też od ludzi czy ją odpowiednio ułożą. Myślę, że jeśli pies nigdy nie polował, to zawsze można ten odruch powstrzymać. Gorzej jak już próbowała pójścia na łowy. 

Moje suki, takie jak ona teriero-jamniki nigdy nic nie ścigały, chyba, że w zabawie. Obojętnie czy to ptaki w parku, kura, królik czy kot od początku musi być zdecydowany zakaz. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Ciężko stwierdzić (?) zależy też od ludzi czy ją odpowiednio ułożą. Myślę, że jeśli pies nigdy nie polował, to zawsze można ten odruch powstrzymać. Gorzej jak już próbowała pójścia na łowy. 

Moje suki, takie jak ona teriero-jamniki nigdy nic nie ścigały, chyba, że w zabawie. Obojętnie czy to ptaki w parku, kura, królik czy kot od początku musi być zdecydowany zakaz. 

Kurczę, domek bardzo fajny, ale pani chce sprawdzić reakcję Ineczki na króliki....A jeśli się nie uda...Ineczka na dworze poszczekuje na ptaki, ale tak bardziej zabawowo, nie zajadle i do polowania, kota pewnie by pogoniła, jak ucieka...W domu kota się boi....

Ależ zgryz....k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Dusia-Duszka napisał:

A może wejść z nią do jakiegoś zoologicznego i poobserwować zachowanie do klatkowców.

Gdyby króliki były w klatce, to nie byłoby problemu..Ale one są wolnochodzące, śpiące gdzieś tam na kanapie, obyte z psami. jeden z nich nawet potrafi zaczepiać....

No nic, czekamy na kolejne telefony...

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Telefony o Ineczkę dzwonią nadal. Havanko, ogłoszenie działa cuuuda!!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig. 

Dzisiaj zgłosił się bardzo fajny domek, ale poczekam na wyniki wizyty. Pani jest poinformowana, też będzie czekać na telefon.

Zdjęcia dzisiejsze Ineczki troszkę później..

To Ineczka jest cudna ! Dlatego ma takie powodzenie ! Ależ się cieszę ! Ten buc, który wywalił Inkę, nie wie, co stracił...

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

A widziałaś na zamojskim??? Następna kruszynka wywalona , z dziećmi..dwie malusie sunie, jedna bez oczka...:-(((((

Właśnie byłam. Gdyby była mozliwość je stamtąd gdzieś zabrać... One zostaną wydane przy pierwszej okazji i ich los będzie nikomu nieznany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...