Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

4 godziny temu, Olena84 napisał:

ja się boję, ale zawsze myślę o zwierzakach:(

Teraz, z małą mordką, z burzami jest spokój, ale nasze poprzednie psinki bardzo się bały burzy:( W burzowe dni najbardziej mi szkoda psiaków w schroniskach, one nie mają jak się ukryć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Najbardziej serce peka

 ile biedakow na polach ... w schronach

 ktore nie maja gdzie ukryc

 .... a moja ukochana Burza

 boi sie burzy! ....biojusia bardzo oj

 dawniej nic sobie nie robila z grzmotow itd ... ale czym starsza i ciutenke powazniejsza

 to bardziej sie wsluchuje...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nadziejka napisał:

  .... a moja ukochana Burza

 boi sie burzy! ....biojusia bardzo oj

 dawniej nic sobie nie robila z grzmotow itd ... ale czym starsza i ciutenke powazniejsza

 to bardziej sie wsluchuje...

U naszej kochanej Norci tak było. Jak była mała to ignorowała burze, później znosiła je źle. 

Link to comment
Share on other sites

Witaj Grzesiu. Mamy kolejny dzień do świętowania. porąbany cały ten tydzień. Niewiele można załatwić. Ludzie niby świętują, ale w instytucjach powinny być chociaż dyżury. Ale kto się przejmuje tym wszystkim?

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Witaj Grzesiu. Mamy kolejny dzień do świętowania. porabany cały ten tydzień. Niewiele można załatwić. Ludzie niby świętują, ale w instutycjach powinny być chociaż dyżury. Ale kto się przejmuje tym wszystkim?

Nikt się nie przejmuje... Dlatego lepiej pisać o pogodzie, Nesiowata. iconwink.gif Od rana wieje, bo idzie zmiana. Dziś burze, a od jutra chłodniej. Będzie dużo słońca i niestety nadal brak wody z nieba... 

Spokojnego świętowania dla Przyjaciół Grzesia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj Grzesiu. Mamy kolejny dzień do świętowania. porabany cały ten tydzień. Niewiele można załatwić. Ludzie niby świętują, ale w instutycjach powinny być chociaż dyżury. Ale kto się przejmuje tym wszystkim?

Najgorzej że między świętami autobusy kursują jak w święta - bez sensu:(

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif

Nikt się nie przejmuje... Dlatego lepiej pisać o pogodzie, Nesiowata. iconwink.gif Od rana wieje, bo idzie zmiana. Dziś burze, a od jutra chłodniej. Będzie dużo słońca i niestety nadal brak wody z nieba... 

Spokojnego świętowania dla Przyjaciół Grzesia.

chłodek nocą potrzebny!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Najgorzej że między świętami autobusy kursują jak w święta - bez sensu:(

chłodek nocą potrzebny!

Ze świątecznym rozkładem komunikacji między świętami to przesadzili:( 

A ciut chłodku by się i w dzień przydało. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj Czarny Książe. Niby to ma być normalny dzień, ale nie podoba mi się. S[róbuję później sprawdzić, czy NFZ przypadkiem nie pracuje,

A burze jakoś dla mnie nie były ani słyszalne, ani widzialne. Dalej sucho.A ja nie bardzo jak mam nosić wodę w konewkach. Z ziemi zrobił się pustynny piach. Kiepsko to wszystko wygląda.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...