Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

19 godzin temu, Tola napisał:

Kiedyś,  jak była bezdomna to tego wszystkiego nie miała, a szeleczki to taki symbol "domnego" .

Dzięki za wyjaśnienie. Nawet mi do łepetyny nie przyszło, że szelki mają swoją wymowę.

I dziękujemy, że do nas zaglądasz.

Wiem od Alaskan, że  Lala w szczenięctwie była w domu. Nie dociera do mnie nadal, że można psiaka który jest w domu uwiązać gdzieś tam na lince i spokojnie sobie żyć obok. Tym bardziej, że w tym domu jest kobieta a pies nie dostaje jedzenia ani picia. Widocznie mam  zbyt małą pojemność mózgu i nie  wszystko mogę zrozumieć.

A Lala każdego kto ją zobaczy potrafi od razu zawojować - do każdego podchodzi, daje się pogłaskać (często nawet sama to wymusza)  i rozdaje buziaki. Tylko weterynarz jest dla niej wielkim problemem, nie trawi go absolutnie.

To ja dziękuję Wam za jej uratowanie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Nesiowata napisał:

Lala pozdrawia wszystkich w rześki poranek. Rano miała ochotę pobawić się ze swoją kocią ulubienicą, ale ta ostentacyjnie "olała" ją i niecierpliwie czekała na jedzenie. Lala była bardzo zdziwiona. Bo jak tak można?

Przyznam, że wcale się Lali nie dziwię. No, bo jak można olać Lalę ? No jak ???

Pozdrowienia oczywiście załączam i zmykam, bo sporo mam dzisiaj do zrobieni9a. Przywitam się dopiero z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że kiciula nie olała jej dosłownie :) Mój gamonio tak potrafił jak był młodszy. Wtedy to by dopiero Lala się zdziwiła!

Jeszcze jej się to nie zdarzyło, a przynajmniej raz dziennie zaczepia ją do zabawy. Zazwyczaj skutecznie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2018 o 11:27, Alaskan malamutte napisał:

Uwielbiam czytać wątek Lali...Zawsze tu zaglądam tylko nie zawsze piszę :-)))

Pozdrawiam serdecznie całą gromadkę!! Bez wyjątku!! buzki.gif

 

Dnia 6.07.2018 o 13:27, Dusia-Duszka napisał:

Wygłaski dla całego stada :)))

Dziękujemy bardzo za wszystko. Coś gorąco dziś u nas, powoli trzeba będzie wybrać się na spacer, cała trójka oblega moje krzesło. Jeszcze nie szczekają, ale położyły się tak abym nie mogła spokojnie przejść przez drzwi. Wystarczy tylko wstać i zacznie się koncert na trzy głosy. Same cwaniaki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Figunia napisał:

Ode mnie glaski i brzuchodrapki dla "bandy trojga". A dla ich wspaniałej Opiekunki serdeczne pozdrowienia i życzenia zdrowia i duzo sił do wszystkich   Żyjatek  

 

Piękne życzenia Figuniu i jeśli pozwolisz, podłączę się do nich :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Ode mnie glaski i brzuchodrapki dla "bandy trojga". A dla ich wspaniałej Opiekunki serdeczne pozdrowienia i życzenia zdrowia i duzo sił do wszystkich   Żyjatek  

 

 

53 minuty temu, elik napisał:

Piękne życzenia Figuniu i jeśli pozwolisz, podłączę się do nich :)

Dziękujemy.

Czterołape psie kocie towarzystwo po kolacji, dwójka leży na podłodze koło mnie a Lala poszła sobie do brata. Teraz muszę tylko przypilnować kury i w odpowiednim momencie je zamknąć. Pierzaste towarzystwo włóczy się naprawdę do zmroku.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Figunia napisał:

Dobrej nocy Wszystkim! Dwunoznym, czworonoznym, kudlatym i skrzydlatym :) - ode mnie i zloto-bursztynowego Pana Piesa :)

Bardzo dziękujemy. Psy po śniadaniu śpią na nowo, a na mnie czas aby wybierać się na targ.

Tej nocy nawet Misiek sprowadził się na parter, wszystkim było zbyt gorąco. Teraz zresztą też ułożyły się na podłodze. I tylko Lala okupuje legowisko.

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam odwiedzić Lalę i całe psio kocie towarzystwo. Dobrze, ze żyją sobie szczęśliwie i spokojnie. No i pewnie na brak zajęć nie narzekają ? Czy Lala nadal preferuje doglądanie kur?

Figuniu, bardzo trafne i fajne określenie - "brzuchodrapki"  - muszę sobie zapamiętać.

Zostawiam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców domu, no i ich Fanów ! A futerkom dodatkowo brzuchodrapki !!!

Buziaczki Danusiu !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.07.2018 o 20:39, Havanka napisał:

Przyszłam odwiedzić Lalę i całe psio kocie towarzystwo. Dobrze, ze żyją sobie szczęśliwie i spokojnie. No i pewnie na brak zajęć nie narzekają ? Czy Lala nadal preferuje doglądanie kur?

Figuniu, bardzo trafne i fajne określenie - "brzuchodrapki"  - muszę sobie zapamiętać.

Zostawiam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców domu, no i ich Fanów ! A futerkom dodatkowo brzuchodrapki !!!

Buziaczki Danusiu !

Dziękujemy za wszystko.

Dziś poszliśmy sobie na spacer inną trasą. Akurat wykosili trawę przy trasie i można było spokojnie  iść. Lalka miała możliwość ganiania bez smyczy, A nie bywa to częste. O dziwo - dziś wszystkie spacerowały dość spokojnie, bez specjalnych  wyskoków. A i tak były zmęczone. 

Lala nadal nie trawi kur. Trudno, trzeba o tym pamiętać. Może z czasem jej przejdzie. Neska też początkowo miała z nimi problem. Teraz właściwie są jej całkowicie obojętne. 

Może kiedyś będę mogła to powiedzieć o Lalce. Ale to będzie kiedyś - teraz jest jak jest .

Mnie również podoba się określenie "brzuchodrabki"..Ale pewnie psom jeszcze bardziej.

"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.07.2018 o 20:39, Havanka napisał:

Przyszłam odwiedzić Lalę i całe psio kocie towarzystwo. Dobrze, ze żyją sobie szczęśliwie i spokojnie. No i pewnie na brak zajęć nie narzekają ? Czy Lala nadal preferuje doglądanie kur?

Figuniu, bardzo trafne i fajne określenie - "brzuchodrapki"  - muszę sobie zapamiętać.

Zostawiam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców domu, no i ich Fanów ! A futerkom dodatkowo brzuchodrapki !!!

Buziaczki Danusiu !

Havanko, te "brzuchodrapki" to nie mój wymysł. Też je wypatrzyłam na którymś wątku i od razu polubiłam.

Teraz zaś wpadły mi w oko "wyglaski" Dusi Duszki. Też fajne i też je anektuję !  

Lala pewnie nie chce moczyć łapek w mokrej trawie. Łapki to moze jeszcze, ale mokry brzuszek to naprawde nic przyjemnego...dla tak delikatnej damy.

Serdeczności dla Wszystkich! 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Figunia napisał:

  Lala pewnie nie chce moczyć łapek w mokrej trawie. Łapki to moze jeszcze, ale mokry brzuszek to naprawde nic przyjemnego...dla tak delikatnej damy.

Serdeczności dla Wszystkich! 

Lala jest stosunkowo wysoka więc zamoczenie brzucha nie wchodziło w grę, co najwyżej opuszki palcy.  Po prostu - wilgoć w powietrzu to tragedia, strach wychodzić. A niby odważna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...