Jump to content
Dogomania

Cudowny Roni już w wspaniałym DS w Oświęcimiu.


Anula

Recommended Posts

Szafirek (P.Piotr) wyjeżdża z Nowej Soli o 12 będzie u mnie przejazdem około 13.Będę miała okazję pożegnać Ronisia.Zapewne łezka mi się zakręci w oczach ale to ze szczęścia,że Roni jedzie do wspaniałego domku,który mu się należał.

Teraz musimy trzymać kciuki za transport Ronisia aby bez przeszkód trafił w ręce P.Uli.Jak już trafi to będę spokojna.Bogusik będzie wieczorem dzwonić do P.Uli po informacje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trochę jest opóźnienia w transporcie,P.Piotr wyjechał z Polkowic o 14.Roni zwymiotował musieliśmy posprzątać transporter.

A Roniś cudo,przepiękny,zadbany,już nie ma zapadniętych boczków.Jest po prostu cudowny,śliczny.Zrobiłam na szybkiego 2 zdjęcia aby nie zatrzymywać P.Piotra.

Zdjęcia na wątku nie oddają jego urody.Jest boski.A łapki grube fajne do zacałowania.

Syn trzymał na smyczy Ronisia a myśmy sprzątali szybciutko.

 

 

IMG_0426.JPG

IMG_0425.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Roni został przekazany godzinę temu cały i zdrowy. Rodzina bardzo fajna. Państwo przekazali 50 zł.

Trzymajcie kciuki, żeby jutro jakoś lepiej jechało się psiakom, niż dzisiaj Ronisiowi. Płaci się za autostradę, a więcej jest stania, jak jechania :( TZ dojedzie do Zamościa na 1 w nocy.

PART_1504892098943_450x600.jpeg

PART_1504892115341_450x600.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam wiadomość od P.Piotra,który jest widoczny na zdjęciu z Panią Ulą.

Roni już w swoim domku,opanował miskę.Ula cieszy się jak dziecko a Roni to na pewno czuje.

 

Wiem,że Roniś będzie miał wszystko.Warto było czekać na ten,własnie ten domek dla Ronisia.

Ronisiu po tym piekle,który przeszedłeś,dramacie psów zamojskich bądź szczęśliwy w nowym już na zawsze swoim domku.Już nikt ciebie nie skrzywdzi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam teraz krótko z p.Ulą i jest wszystko ok.Tak jak napisała Anula opędzlował ze smakiem całą michę,zwiedza mieszkanie i ciągle podchodzi do p.Uli po głaski.Widać,że bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem wiec powinno być wszystko ok.Podziękowałam serdecznie za dołożenie się do transportu i wysłałam swój mail do obiecanych zdjęć.Jutro zadzwonię jak minęła noc....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiadomości od Pani Uli :)

Dzień dobry:-) 

Na pewno się Pani zastanawia jak minęła noc... Roni przespal cała noc ze mną w łóżeczku! Nie piszczał, nie chciał wychodzić na zewnątrz, był bardzo grzeczny. Byliśmy już na spacerku, ale zdjęcia zrobię na popołudniowym. 
Tymczasem przesyłam kilka zdjęć z naszego porannego leżakowania:-) :-)
Pozdrawiam serdecznie 
Ula
20170909_072109.jpg.228dda30afc69aeb8ec6bb402523b6ff.jpg
20170909_065529.jpg.d833a1c126467b43efa1dc976438e474.jpg
20170909_065247.jpg.e66e473dfb5e88ec50c943e7d7eee1b0.jpg
20170909_063811.jpg.bc3e423d1d45c4358fc3efc10f9e8330.jpg
20170909_073700.jpg.c9c34b49216ac96829777e46a85230e5.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A gdzie obróżka i adresówka.Nie wiem czy Bogusia rozmawiała z P.Ulą aby nie ściągać obroży jedynie tylko do kąpania.

Roniś jest cudownym psiakiem.Kocha człowieka ponad wszystko i dlatego jest zrelaksowany przy P.Uli. Od P.Uli bije ciepło i uśmiech na twarzy i to się przenosi na naszego Ronisia.No już w zasadzie nie naszego,buuu....

Po Ronisiu zostanie przekazana karma sucha - 27kg i 2 puszki Animondy dla Emi i Tonika.z tego wątku:

http://www.dogomania.com/forum/topic/339969-emi-i-toni-jadą-do-szafirki-po-nowe-życie/

Link to comment
Share on other sites

Kolejne wieści i zdjęcia ze spacerku :)

Przesyłam kilka zdjęć że spaceru. Wszystko obwachuje i ciezko zrobic zdjecie :-) Zaraz Roni będzie miał obroże z adresowką  :-)

Pozdrawiam serdecznie 
Ula
20170909_130805.jpg.dcbac0c499de8c0d1dda60c1c9e748a8.jpg
20170909_131218.jpg.3fcf54a7683223313c691cd82f8fc3fe.jpg
 
Przesyłam Roniego z nową obróżką i obowiązkowo adresówķą
Pozdrawiam serdecznie 
20170909_174555.jpg.e6cc20cf30342f1f1d59471e296b774a.jpg
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Rozliczyłam finanse Ronisia ponieważ są potrzebne pieniążki dla Emi i Toni.

U Hani pozostała kwota za opłatę, za Hotelik za IX - 183,36zł   (183,36zł + 374,56zł = 557,92zł)

Kwotę 557,92zł przekazujemy dla Emi i Tonika z tego wątku:

http://www.dogomania.com/forum/topic/339969-emi-i-toni-jadą-do-szafirki-po-nowe-życie/

Stan konta Ronisia = 0,00zł

Transport będzie rozliczony osobno.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2017 o 09:26, Anula napisał:

A z wieści dzisiejszych to P.Ula wczoraj po powrocie z pracy zastała odgryziony róg poduszki.

Poradziłam aby zostawiała gryzaki,kulę smakulę aby Roniś miał zajęcie.

Rozmawiałam z Panią Ulą i róg poduszki był trochę poszarpany.Wczoraj natomiast dostał różne gryzaki i zabawki więc nic nie zostało zniszczone.Reaguje już na komendę siad i jeszcze trzeba troszeczkę przytemperować jego podgryzanie podczas zabaw.ogólnie jest kochanym i mądrym psiakiem :)

Pani Ula zaloguje się na dogo ale jak w wolnej chwili przywiezie laptop do domu.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Bogusik napisał:

Rozmawiałam z Panią Ulą i róg poduszki był trochę poszarpany.Wczoraj natomiast dostał różne gryzaki i zabawki więc nic nie zostało zniszczone.Reaguje już na komendę siad i jeszcze trzeba troszeczkę przytemperować jego podgryzanie podczas zabaw.ogólnie jest kochanym i mądrym psiakiem :)

Pani Ula zaloguje się na dogo ale jak w wolnej chwili przywiezie laptop do domu.

I tak bardzo dobrze Roniś się zachowuje jak na pierwsze dni w nowym dla niego domu.P.Uli prawie nie ma 9 godz.w domu.Roni pozostaje sam.Tak jest przez 5 dni w tygodniu.Dlatego też sugerowałam aby koniecznie pozostawiać gryzaki,zabawki aby miał wypełniony czas,nie nudził się i nie szukał za bardzo sobie zajęcia w niszczeniu.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Anula napisał:

I tak bardzo dobrze Roniś się zachowuje jak na pierwsze dni w nowym dla niego domu.P.Uli prawie nie ma 9 godz.w domu.Roni pozostaje sam.Tak jest przez 5 dni w tygodniu.Dlatego też sugerowałam aby koniecznie pozostawiać gryzaki,zabawki aby miał wypełniony czas,nie nudził się i nie szukał za bardzo sobie zajęcia w niszczeniu.

Dobrze doradziłaś i są efekty :) W nawale zdjęć fantów na bazarek,zapomniałam o wstawieniu zdjęć,które przesłał Tobie p.Piotr z pierwszego zapoznania Ronisia z Kamusią....

100_6423.JPG.9ea7bfda1a9e3e95ff0ab89709c815fb.JPG

100_6428.JPG.8e82fa694d49941111e2797d77740643.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Anula napisał:

P.Piotr nie napisał jak wypadło zapoznanie.Jestem ciekawa.

Zapoznanie wypadło dobrze,choć Kama jest bardzo zazdrosna o Pana Piotra i nie zbyt była zadowolona gdy witał się z Ronim.Roni natomiast bardzo przyjaźnie nastawiony tak jak do wszystkich psiaków napotkanych na spacerach.Poradziłam aby wybrali się na wspólny spacer bo na większej przestrzeni psiaki zachowują się zupełnie inaczej....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...