Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
37 minut temu, jankamałpa napisał:

Opadają :(  Może pytać po znajomych i znajomych znajomych? 

Już dawno rozpuściłam wici  i staram się go zareklamować wszędzie. Ale nie jest w typie rasy:(

Wydaje się, że ludzie powariowali, chcą tylko psy z pseudohodowli i to za darmo. Psy w typie rasy mają telefony, a  Forest nie. A to, że jest w typie rasy zagrodowego psa polskiego w ogóle do nich nie przemawia:(

Z FB nikt się nie odezwał. Supergoga też nie pisze, żeby były jakieś telefony.

W ostatnim miesiącu miał tak wiele ogłoszeń, że już nie wiem gdzie dawać:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Parę dni temu odebrałam telefon w który pewien gość... poinformował mnie, że dzwoni w "sprawie tego kundla". Zapytałam jakiego kundla ma na myśli. Powiedział, że Foresta = był z Lublina. To mu powiedziałam że  w sprawie tego kundla... to telefon podany jest w treści ale z takim podejściem to moim zdaniem nie ma po co dzwonić. Kundel nie dla niego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2018 o 17:36, supergoga napisał:

Parę dni temu odebrałam telefon w który pewien gość... poinformował mnie, że dzwoni w "sprawie tego kundla". Zapytałam jakiego kundla ma na myśli. Powiedział, że Foresta = był z Lublina. To mu powiedziałam że  w sprawie tego kundla... to telefon podany jest w treści ale z takim podejściem to moim zdaniem nie ma po co dzwonić. Kundel nie dla niego.

z choinki się gość urwał, dobrze mu powiedziałaś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...