Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Niestety dom się wycofał jeszcze przed wizytą. Jakaś dziwna ta osoba była. Przekazałam info, żeby wizyty nie przeprowadzać. Może to właśnie ta wizyta wystraszyła... tak jakoś ostatnio mamy, że jak wspominam o wizycie, ankiecie, spotkaniu - domy się wycofują. Chyba woleliby aby im psy przekazywać pod MacDonaldem albo koło Lidla.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, supergoga napisał:

Niestety dom się wycofał jeszcze przed wizytą. Jakaś dziwna ta osoba była. Przekazałam info, żeby wizyty nie przeprowadzać. Może to właśnie ta wizyta wystraszyła... tak jakoś ostatnio mamy, że jak wspominam o wizycie, ankiecie, spotkaniu - domy się wycofują. Chyba woleliby aby im psy przekazywać pod MacDonaldem albo koło Lidla.

 

U mnie pani się przestraszyła wizyty jako że mnie nie zna, to się boi, ale są i ludzie którzy maja coś do ukrycia

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, supergoga napisał:

W pierwszym poście aktualizacja wpłat - proszę sprawdzić czy nie pominęłam jakiejś wpłaty.

Bardzo Wam dziękuję za pomoc w utrzymaniu Foresta, w ogłaszaniu - już nie wiem, gdzie go pokazywać. Taki fajny wesoły chłopak.

Czy wiadomo ile na minusie jest Forest?

Link to comment
Share on other sites

Wykorzystałam te piękne nowe zdjęcia, żeby pokazać Foresta na FB: Podaj łapę - adopcje grupy Psy!

, Pomagajmy razem zwierzętom , Kochaj sercem , Adopcje grupy Psy i Koty , Adoptuję psa ! Adopcje , Psy! , Do adopcji stare, brzydkie i kalekie psy, koty, których nikt nie chce , Psy do adopcji – ogłoszenia , Kundelki w potrzebie  - adopcje , Adoptuję psa! Adopcje , Adopcje grupy psy i koty , Adoptujmy, pomagajmy !!! DS i DT !!! Cała Polska !!!

Może w weekend go ktoś zauważy     10311417

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Wykorzystałam te piękne nowe zdjęcia, żeby pokazać Foresta na FB: Podaj łapę - adopcje grupy Psy!

, Pomagajmy razem zwierzętom , Kochaj sercem , Adopcje grupy Psy i Koty , Adoptuję psa ! Adopcje , Psy! , Do adopcji stare, brzydkie i kalekie psy, koty, których nikt nie chce , Psy do adopcji – ogłoszenia , Kundelki w potrzebie  - adopcje , Adoptuję psa! Adopcje , Adopcje grupy psy i koty , Adoptujmy, pomagajmy !!! DS i DT !!! Cała Polska !!!

Może w weekend go ktoś zauważy     10311417

Oby tak się stało. Ja jutro postaram się zaktualzować ogłoszenia Foresta.

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się dodać dziś trochę ogłoszeń na następnych forach:

ADOPCJE ZWIERZĄT- PUŁAWY, RADOM, LUBLIN, ZAMOŚĆ, TOMASZÓW LUBELSKI , Adoptujmy, pomagajmy !!! DS i DT !!! Cała Polska !!!, Kundelki i dachowce do adopcji, Małe dorosłe psie bezdomniaczki w potrzebie, Psy serce, Psy! Adoptuj przyjaciela , Psie, kocie adopcje, Udostępniamy potrzebujące zwierzęta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koleżanka ponownie zgodziła się pomóc w ogłoszeniach Foresta - zamieściła je na 80 portalach, poprosiłam także o wyróżnienia - razem ogłoszenia kosztowały 100 zł. Wykaz umieściłam je w załączniku, żeby nie wydłużać wpisu. Sama dodaję wpisy na FB.

 

Może teraz ktoś spyta o Foresta

 

pies-ruchomy-obrazek-0064.gif

 

ogłoszenia z pażdziernika 2018 - 80 szt..doc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...