Jump to content
Dogomania

Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.


Recommended Posts

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jak dobrze, że Hiltonek trafił do Ciebie hop!
Oj, niełatwy gagatek z niego, ale wierzę, że znajdzie domek taki idealnie szyty dla niego. Ważne, że już jest zdrowy. Reszta przyjdzie z czasem. Wierzę w to.

Ma tyle uroku, że wiele można mu wybaczyć. :-) Też wierzę, że znajdzie odpowiedni dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2017 o 09:35, hop! napisał:

Ma tyle uroku, że wiele można mu wybaczyć. :-) Też wierzę, że znajdzie odpowiedni dom.

Urok  ma to fakt, tak ja równiez uważam .........jednak poszukujący pieska nie podzielaja chyba naszego zdania bo nikt nie dzwoni. Hotel za sierpień w kwocie 338zł opłacony. Jestesmy na minusie.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, hop! napisał:

Dziękuję za przelew. Już dotarł. 

Umówiłam Hiltonka na kastrację na 7 września (czwartek). Przed zabiegiem trzeba zrobić badania krwi. Łączny koszt 300 - 350 zł. Jeżeli mam zaczipować chłopaka, to trzeba doliczyć 6 dych. 

Hop! dziękuję ze się zajmiesz jego kastracją. Kastrujmy chłopaka, moze to pomoze mu sie ogarnac troszkę i wyluzuje z tym ostrym charakterkiem. Co do czipa to sama nie wiem co robic, bo czipa trzeba zarejestrowac a jak zarejestrowac to na kogo? na mnie mozna ale ja nie bedę jego opiekunem, on się wyadoptuje wczesniej czy później. I co? dane z czipa będa nieaktualne. Poradzcie co robić.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Jeszcze sie znajdzie domek, który doceni uparciuszka:)

Przelałam swoją stałą z małą dopłatą, bo u Hiltona kiepsko z kasą:(

 

Dziekuję Ewa Marta.

54 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Poszedł drugi prezent dla Hiltona :))) Pozdrawiam.

Dusia Duszka Tobie też dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

A moze poprosic jakaś fundacje o sfinasowanie lub chociaż czesciowe kastracji? cZy mozecie mi podpowiedzieć jaka fundacja mogłąby pomóc? Ja pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, nigdy nie korzystałam z pomocy fundacji przy sterylkach czy kastracji.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, doris66 napisał:

Hop! dziękuję ze się zajmiesz jego kastracją. Kastrujmy chłopaka, moze to pomoze mu sie ogarnac troszkę i wyluzuje z tym ostrym charakterkiem. Co do czipa to sama nie wiem co robic, bo czipa trzeba zarejestrowac a jak zarejestrowac to na kogo? na mnie mozna ale ja nie bedę jego opiekunem, on się wyadoptuje wczesniej czy później. I co? dane z czipa będa nieaktualne. Poradzcie co robić.

Chip to według mnie ważna rzecz. Zawsze chipowałam psy na siebie. Przecież można potem bez problemu przepisać na właściciela. Nie wszyscy właściciele moich wyadoptowanych psów przepisali. Nie jest to dla mnie problemem, że są moje dane. Jeśli pies zaginie i się znajdzie, po prostu będą wiedziała pierwsza. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, hop! napisał:

W lecznicy tylko wszczepiają czip. Zarejestrować trzeba samodzielnie.

czip wazna rzecz to napewno o ile jest zarejestrowany.  Jak się Hiltonek wyadoptuje to dopilnuję aby jego opiekunowie zaczipowali i zarejestrowali czipa. tak chyba będzie najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, doris66 napisał:

czip wazna rzecz to napewno o ile jest zarejestrowany.  Jak się Hiltonek wyadoptuje to dopilnuję aby jego opiekunowie zaczipowali i zarejestrowali czipa. tak chyba będzie najlepiej.

Doris, możesz wprowadzić czip do bazy na siebie  a potem edytować dane na nowego właściciela. Przynajmniej w Safe Animal tak jest. Z tym że za rejestrację trzeba zapłacić, potem za edycję danych już nie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Lida napisał:

U nas lecznica wprowadza. W Krakowie wiem, ze tez. Ale pewnie nie wszędzie tak jest.

Akurat w tej lecznicy, z której korzystam, weterynarze nie rejestrują czipa. 

 

Lepiej zaczipować Hiltona przed adopcją, bo różnie potem bywa. Dane w bazie można zmienić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kwoty które wpłynęły i wiem, ze są przeznaczone na kastarcję Hiltonka rozliczam na razie  tym poście.  Póżniej naniosę do rozliczeniowego.

Pięknie dziękuję za wpłaty, a Hiltonek niech się już powoli żegna z swoimi klejnotami. Małych Hiltoników , choć niewątpliwie byłyby cudne  na świecie nie będzie. Wystarczy nam sam Hiltonek, hi...hii....

Dusia - Duszka- 50zł/wpłacone

Ewa Marta - ogólna wpłata 50zł (stała za IX 30zł +20zł na kastrację)/wpłącone

Dorota Ś-K 100zł/wpłacone

 

I przeniesione z bazarku cegiełkowego

Anica - 1 cegiełka -5zł/wpłacone

Nesiowata -2 cegiełki -10zł/wpłącone

Sara2011-2 cegiełki 10zł/wpłacone

Zachary -10cegiełek -50zł/wpłacone

Ana10-5 cegiełek -25zł/wpłacone

ponownie Ewa Marta -10cegiełek - 50zł/wpłacone

Buniaaga -4 cegiełki - 20zł/wpłacone

Elf i  Mango - 2 cegiełki -10zł/wpłącone

 

Razem na kastrację: zaproponowano -350zł , wpłynęło 350zł

 

Link to comment
Share on other sites

Niedawno wróciliśmy z lecznicy. Zabieg przebiegł szybko i bezproblemowo. Hiltonek nie warczał, nie próbował gryźć po wybudzeniu, nie panikował. Za to podobno w sekundzie pozbył się wenflonu. Tak czułam, że trzeba go będzie bardzo pilnować, bo to kombinator. ;-) Rozliczenie, paragony wysłałam do doris66.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...