Jump to content
Dogomania

Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.


Recommended Posts

Dnia 17.10.2017 o 19:44, Ana10 napisał:

Postępy w zachowaniu Hiltonka widać niezaprzeczalnie.Ale jeszcze nie ta rodzina się trafiła ,nie tym razem.

 

Dnia 19.10.2017 o 11:23, Gusiaczek napisał:

Hiltonkowi potrzebny amator w najmądrzejszym tego słowa znaczeniu. Odmienność wymaga cierpliwości, ogromu tolerancji, miłości i pracy, pracy ...  Trzymam nieustająco kciuki za szczęśliwy finał :)

W niedzielę Hiltonek będzie miał odwiedziny. Trzeba mocno trzymać kciuki za Hiltonka i za mnie. :-) Hiltonek bardzo ładnie zareagował na wczorajszych gości. Najwyraźniej wybiera sobie ludzi, ma swoje kryteria i gust. ;-) Oby niedzielne spotkanie wypadło dobrze. Bardzo chcę, żeby Hiltonek przeprowadził się do fajnego domu, bo zaczynamy się do siebie przywiązywać. Tak to jest. Im trudniejszy piesek, im więcej pracy wymaga, tym bardziej się go lubi. Przynajmniej ja tak mam. :-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Łapki futrzałki piękne podobnie jak cały Hiltonek, ale wiem, ze niewygodnie z takimi łapkami, zbiera sie brud, patyczki a zima robią sie kulki sniegowe. Dziekuje Hop że się zajmiesz tymi futrzałkami, no chyba ze zrobią  to juz jego nowi opiekunowie. Mnie tez bardzo podobała się rozmowa z dzisiejszym panem i mocno, mocno trzymam kciuki.

Nie mogę sie napatrzeć na te zdjecia są piękne, bo i model piekny i fotografka znakomita. Zdjecia idealne do nowych ogłoszeń, ale poczekam do niedzieli................

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, tak......to wszystko prawda. Doczekał się chłopak domu. Dopełnimy szybciutko wszelkich formalności i siooo........chłopaku do siebie. Na Hiltonka czeka czterosobowa rodzina, tata, mama i dwie córki studentki. Az tyle rąk do głaskania, oby tylko  to psiunio wytrzymał, hi...hi.

Link to comment
Share on other sites

List wysłałam wczoraj piorytetem o siódmej rano. poczta czasami doręcza jak chce, choc powinna ten list doreczyc dzisiaj. Gołębia pocztowego nie było w okolicy, bo pewnie byłoby szybciej, hii.....hiii A tak na poważnie to też czekam z niecierpliwoscia i do mnie Pan dzwonił i wiem że z utęsnieniem czekaja na Hiltonka. Łapcie śliczne......a to ostatnie zdjecie powaliło mnie ze śmiechu. Ze śmiechu na minę Hiltonka nie dlatego, ze mógłby ugryźc. On rzeczywiście zrobił taka minke?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Poker napisał:

Jeszcze tylko perfumki za uszka trzeba psiknąć.

O...ooo....to, to.....perfumki jak najbardziej. Jak się Hiltonkowi szykuje srebrna zawieszka na szyje z najpiękniejsza na świecie grawerką to bez perfumki nie da rady. Mus taki i koniec. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...