Jump to content
Dogomania

Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.


Recommended Posts

Dnia 10.05.2017 o 07:35, doris66 napisał:

Hilton/Duduś jest zdrowy......tak orzekło wczoraj konsylium lekarskie w Multiwecie . Został odrobaczony , za około tydzień czeka go szczepienie. Szczepionki przyjmie w dwóch dawkach  oddzielnie wścieklizna a później wirusówki, lub odwrotnie. Futerko pięknie odrasta , kawaler tez nabiera ciałka. I wszystko byłoby wspaniale gdy nie jego problemy behawioralne. Dziś wizyta Pani Kasi psiego psychologa, jest już przygotowany materiał tzw. "dowodowy", Pani Ewa ponagrywała filmiki z zachowaniem Dudusia w różnych sytuacjach. Zobaczymy jak się Pani psycholog wypowie. Koszt konsultacji z behawiorystą poniesie Fundacja Serce Dla zwierząt. Dziękujemy pięknie Fundacji.

Wniosek wsparcia dla Hiltona przez KWB zostanie przyjęty do rozpatrzenia, ale potrzebna jest jeszcze konkretna cena szczepienia/szczepień. :)

Link to comment
Share on other sites

Ewa Marta dziekuję ci za zakupione zabawki interaktywne dla Dudusia, to wielka , wielka pomoc. Jutro te zabawki trafią do Dudusia, a ode mnie tez poleci do niego paczuszka. Kocham tego psa i nic na to nie poradzę........ chyba ta noc którą z nim spędziłam  czuwajac nad im i obierając go z kleszczy spowodowała to, ze jest mi taki bliski, 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, doris66 napisał:

Inka cena szczepienia wyniesie 100zł. Dziekuje bardzo za pokazanie Dudka "baloniarkom", jeśli jego kandydatura przejdzie będe ogromnie wdzięczna.

 

To za oba (wścieklizna i wirusówki), czy za jedno?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, doris66 napisał:

Zabaweczki od Ewa Marta dla Dudusia.

18425936_2025573921010986_1793067056_n.j

To w sumie nie ode mnie, ale od mojej koleżanki, której pokazałam wątek i zdecydowała się wesprzeć maluszka takim zakupem. Ja miałam przyjemność wybierać zabawki, a jutro wieczorem będę miała drugą przyjemność i zawożę je Dudusiowi:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ewa Marta ,dziękujemy w imieniu Dudusia Twojej koleżance za extra prezent.Będziesz miała okazję poznać osobiście psiaczka i panią Ewę(pozdrawiamy obydwoje).Jesteśmy bardzo wdzięczne Ewo Marto za poświęcony czas i chęć pomocy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, doris66 napisał:

ZA oba.

Dzięki za info. :)

Wniosek o pomoc KWB dla Hiltona został zaakceptowany! :) Ze względu na to, że dążymy aktualnie do szybkiego wyzerowania Skarbonki KWB, to będzie to 75% wnioskowanej kwoty, zamiast całej i zwrotu 25% w ciągu 6 tygodni. Wobec tego zobowiązuję się, że z następnego swojego bazarku przeznaczę jakiś % na Hiltona/Dudusia i serdecznie przepraszam za zamieszanie, jakiego narobiłam... :(

Doris66, wyślij proszę dane do wpłaty na Hiltona/Dudusia do mnie lub do Ellig. :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ana10 napisał:

Ewa Marta ,dziękujemy w imieniu Dudusia Twojej koleżance za extra prezent.Będziesz miała okazję poznać osobiście psiaczka i panią Ewę(pozdrawiamy obydwoje).Jesteśmy bardzo wdzięczne Ewo Marto za poświęcony czas i chęć pomocy. 

Nie mogę się już doczekać poznania maluszka i Pani Ewy:)

Link to comment
Share on other sites

Pomoc z Klubu WB dla Dudusia na szczepienie w wysokości 100 zł, zostala przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie.
Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku  banerka. Życzymy duzo zdrowia Dudusiowi! :)

 

 


 

20afa11e377818af.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam! Tu EwaBarbara. Jestem opiekunką Hiltona-Dudusia. Pragnę podziękować wszystkim za miłe słowa jakie przeczytałam na dogomani. To  Wy, Państwo jesteście cudowni za zaangażowanie w pomoc psiakom. Teraz czekam na uśmiech od Dudka, który powoli wychodzi ze swojej skorupy zbudowanej z lęku i nieufności. Proszę wspierajcie mnie podpowiadając jak postępować z takim psem.  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, EwaBarbara napisał:

Witam! Tu EwaBarbara. Jestem opiekunką Hiltona-Dudusia. Pragnę podziękować wszystkim za miłe słowa jakie przeczytałam na dogomani. To  Wy, Państwo jesteście cudowni za zaangażowanie w pomoc psiakom. Teraz czekam na uśmiech od Dudka, który powoli wychodzi ze swojej skorupy zbudowanej z lęku i nieufności. Proszę wspierajcie mnie podpowiadając jak postępować z takim psem.  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich.

Pani Ewo.......jest Pani niesamowitą osobą. Dziękuję, że się Pani zarejestrowała na dogomani, bo wieści z tzw. pierwszej ręki są najlepsze. Teraz będzie nam Pani opisywałą wyczyny Dudusia a my będziemy czytać  z zapartym tchem.................... bo to łobuz wielki się szykuje, oj łobuz. I już ma swoje pierwsze negatywne występki......o tę poobdzierana  tapetę Pani Ewo chodzi i  o płyty, które zniszczył.

Link to comment
Share on other sites

EwaBarbara, pewnie we wtorek dotrze do Pani przesyłka Dudusiowi: paszteciki, puszki (18 ) juniorom, 2 kg suchej karmy szczeniorom i 2 opakowania psich dropsów z witaminami o mlecznym i szynkowym smaku. Mogą posłużyć do wkładania do konga lub jako nagroda za wykonywanie Pani poleceń.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zachary napisał:

EwaBarbara, pewnie we wtorek dotrze do Pani przesyłka Dudusiowi: paszteciki, puszki (18 ) juniorom, 2 kg suchej karmy szczeniorom i 2 opakowania psich dropsów z witaminami o mlecznym i szynkowym smaku. Mogą posłużyć do wkładania do konga lub jako nagroda za wykonywanie Pani poleceń.

ZaCHARY......DZIĘKUE W IMIENIU SWOI I DUDUSIA. 

Link to comment
Share on other sites

To była wielka przyjemność poznać Panią Ewę, pełną ciepła, wyrozumiałości i cierpliwości do tego skrzywdzonego maluszka:( Tyle mi o Dudusiu opowiadała, tak dużo razem już przeszli. Głęboko wierzę, że Duduś pod opiekuńczymi skrzydłami w końcu wyjdzie na prostą.

A sam piesulek początkowo przestraszony bardzo, ale z każdym rzuconym ciasteczkiem uspokajał się. Usiadłam obok niego na podłodze, żeby mógł mnie obserwować i przyzwyczaić się do głosu. A potem przysiadłam na kanapie i powolutku wyciągnęłam do niego rękę. Przez chwile panika, ucieczka, ale po chwili wrócił na swoje miejsce i pozwolił się delikatnie głaskać i masować uszka. Mówiłam do niego delikatnie, a po chwili zabrałam rękę i schowałam się. Duduś podniósł łepek i szukał ręki:) I tak 5 razy, zaczynałam głaskać i zabierałam rękę, do której maluszek wyciągał łepeczek. No i utrzymywał ze mną kontakt wzrokowy, kiedy schylałam się i do niego mówiłam:)

Chudzinka jest jeszcze, ale Pani Ewa mówi, że już i tak dobrze wygląda. Dostaje jeść 6 razy dziennie, Pani Ewa dogadza mu bardzo.

Dzisiaj nie interesowały go zabawki, myślę, że dopiero w nocy do nich podejdzie.

Zawiozłam mu dobry, naturalny biały serek, bo podobno to jego przysmak:) Ja mam w piątki możliwość kupienia takiego prawdziwego bez konserwantów:)

Zrobiłam mu kilka zdjęć, ale nie chciałam używać flesza, żeby go nie stresować. Pani Ewa przesłała Dorotce zdjęcia z głaskanka:)

Ja pokażę Wam Dudusia w jego kąciku, a w tle zerwana przez niego tapeta. Pani Ewa mówi, że nie martwią ją szkody, a bardziej to, czy nie zjadł czegoś, co mu może zaszkodzić.

H01.jpg.057140c1452bc5772d0a396af2e1e4e7.jpg

H02.jpg.e6c937ed19308348eed09f96e19cdb95.jpg

H04.jpg.04939e4a95161163a6e80f5120eea9b7.jpg

H05.jpg.1fec97b365ca36804f5a4b94be9820bd.jpg

A na koniec rezydent Gacuś. Przemiły kilkunastoletni psiaczek, którego Duduś niestety nie lubi:(

H03.jpg.85a09a5cda46395897d840031b7240a1.jpg

 

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Przeuroczy...widać,że zaciekawiony...miejmy nadzieję, że zabawki Ewy Marty pójdą w ruch...To jakieś przeznaczenie.....porzucony w dalekim od stolicy lesie psiaczek i Pani Ewa....w środku stolicy....z sercem do niego jak ....nawet brak właściwego słowa na wielkość tego serca....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...