Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

33 minuty temu, Ellig napisał:

Moja przyjaciólka, osoba o wielkim sercu Ela O. (eossi) , poprosiła mnie o dane do przelewu na leczenie Ewy, podałam je Jej ( dziekuję Ewa Marta za pomoc).

Eossi, wpłaciła na konto Ewy 200 zł .

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Kejciu napisał:

Również się przywitam :-)

czy obecnie trwa jakiś bazarek dla Ewy ? przepraszam jeśli przeoczyłam mogłabym przekazać jakieś fanty

Trwa bazarek na dogo, jak napisała Gusiaczek oraz bazarek na facebook'u.

Wszystkie linki można znaleźć na pierwszej stronie w drugim poście:

 

Link to comment
Share on other sites

Dopiero tutaj dotarłam i oczywiście chętnie pomogę na ile będę mogła bo Ewa zasługuje na taką pomoc i musi wyzdrowieć.

Dlatego bardzo proszę o dokładne dane do przelewu, postaram się przelać choć parę groszy bo każdy grosz jest potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Dopiero tutaj dotarłam i oczywiście chętnie pomogę na ile będę mogła bo Ewa zasługuje na taką pomoc i musi wyzdrowieć.

Dlatego bardzo proszę o dokładne dane do przelewu, postaram się przelać choć parę groszy bo każdy grosz jest potrzebny.

bardzo dziękuję i  zaraz wyślę dane

Link to comment
Share on other sites

Od niedzieli nie miałam internetu i teraz dopiero tu zajrzałam i na fb i muszę przyznać,że buzia sama się śmieje widząc tyle osób chcących wspomóc Ewę :)

Czasami spotkałam się z określeniem,że dogomania podupadła....Nie,to forum istnieje,żyje, pomaga i jednoczy w trudnych sytuacjach!Najlepszym tego przykładem jest ten wątek i pomoc jednej z naszych dogo. koleżanek - EVA2406 :)

Ewuniu,przesyłam dobrych myśli całe oceany i kciuki mam kochana cały czas zaciśnięte! :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ellig napisał:

Eossi, wpłaciła na konto Ewy 200 zł .

Bardzo dziękuję :)

6 godzin temu, dwbem napisał:

Dopiero tutaj dotarłam i oczywiście chętnie pomogę na ile będę mogła bo Ewa zasługuje na taką pomoc i musi wyzdrowieć.

Dlatego bardzo proszę o dokładne dane do przelewu, postaram się przelać choć parę groszy bo każdy grosz jest potrzebny.

Jestem wdzięczna za każdą pomoc :)

28 minut temu, Bogusik napisał:

Od niedzieli nie miałam internetu i teraz dopiero tu zajrzałam i na fb i muszę przyznać,że buzia sama się śmieje widząc tyle osób chcących wspomóc Ewę :)

Czasami spotkałam się z określeniem,że dogomania podupadła....Nie,to forum istnieje,żyje, pomaga i jednoczy w trudnych sytuacjach!Najlepszym tego przykładem jest ten wątek i pomoc jednej z naszych dogo. koleżanek - EVA2406 :)

Ewuniu,przesyłam dobrych myśli całe oceany i kciuki mam kochana cały czas zaciśnięte! :)

Też myślałam, że życie przeniosło się na fb, ale widzę, że na Dogo zawsze można liczyć. Już kiedyś na którymś wątku pisałam, ale tu jest taka bardziej kameralna atmosfera i mam wrażenie  jakbym wiele osób znała, choć nigdy ich na oczy nie widziałam. Na fb jest ogólne zamieszanie i większa anonimowość. Pomimo wad w jakości i czasem zadym na wątkach, wolę Dogo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osoby, która stworzyła banerek tego wątku: czy mogę go "ukraść" na swojego bloga? Chciałabym umieścić go na bocznym pasku, żeby zawsze był widoczny i przekierowywał do wątku, bo tu na pierwszej stronie są wszystkie aktualne informacje na temat form pomocy. Posta na blogu napisałam, ale on zaraz "zniknie" z pierwszej strony, a banerek będzie zawsze i może więcej osób zajrzy.

A przy okazji - rozliczałam koleżance PIT i pozwoliła mi "zabrać" swój 1%, więc przekazałam go Ewie. Mojego nie przekażę, bo już się dawno rozliczyłam, zanim się dowiedziałam o tej paskudnej sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Isiak, bier i wklejaj wszędzie, gdzie sobie chcesz - jeśli zwróci uwagę i zaprosi do grona pomagającym Ewie będę bardzo rada :)

Wkleiłam banerek do pierwszego posta wątku z pozwoleniem korzystania na tym i innych forach.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję cioteczkom za pozwolenie skorzystania z banerka, już zamieściłam na samej górze, żeby nikt z odwiedzających bloga nie przegapił. Banerek przekierowuje jednak nie na dogo, lecz do mojego posta poświęconego Ewie, który trochę zmieniłam i który będę aktualizować w miarę pojawiania się linków do nowych bazarków, zbiórek, wydarzeń itp.

Link to comment
Share on other sites

Łykendowe serdeczności zostawię i zaproszę na fb ciocie ,które może potrzebują, ekspresik do kawy( ciśnieniowy i przelewowy) albo elektryczną maszynkę do mięska za parę groszy ale w pełni sprawne ,ręczę słowem , gdyby były jakieś dodatkowe pytania ,proszę pytać, we Wrocławiu można odebrać osobiście :)

.. miałam w marcu wpłacić jeszcze grosik ale pomyślałam ,że może .. ze sprzedaży fantów więcej się uzbiera :)

Ewuniu, dbaj o siebie! jesteśmy przy Tobiebuzki.gif... tak jeszcze zapytam... Ewa jakie jest Twoje zdanie na temat niekonwencjonalnych metod leczenia( oprócz tradycyjnych) myślę o pestkach moreli... wodzie utlenionej....

Link to comment
Share on other sites

Tu jest oferta Doroty

SESJA ZDJĘCIOWA (Warszawa)
C.W. 50 zł
poprzednie sesje m.in. dla SOS, Amicusa bardzo ładnie się sprzedały liczę że i teraz nie zabraknie licytujących. Więcej zdjęć w komentarzach i na moim profilu w albumach.

Wygrywający otrzymuje pakiet zdjęć (minimum 10) w formacie pocztówkowym plus 5 zdjęć (pliki) w dużej rozdzielczości wybranych z pakietu. Proponowane miejsca na sesję (Warszawa):
- wybieg dla psów przy Ogrodzie Krasińskich
- Park Skaryszewski.
- Park Saski.
Jestem otwarta na propozycje. Ograniczam do możliwości dojazdu (nie jestem mobilna). Może też być sesja z jakiegoś wydarzenia (np impreza, spotkanie na profilu sa przykłady) . Terminy do uzgodnienia, Czas sesji maks 2 godziny. W komentarzach kilka przykładów sesji, zdjęć i linki do fotoreportaży. Więcej zdjęć można obejrzeć w albumach na moim profilu. SERDECZNIE ZAPRASZAM
 
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anica napisał:

Łykendowe serdeczności zostawię i zaproszę na fb ciocie ,które może potrzebują, ekspresik do kawy( ciśnieniowy i przelewowy) albo elektryczną maszynkę do mięska za parę groszy ale w pełni sprawne ,ręczę słowem , gdyby były jakieś dodatkowe pytania ,proszę pytać, we Wrocławiu można odebrać osobiście :)

.. miałam w marcu wpłacić jeszcze grosik ale pomyślałam ,że może .. ze sprzedaży fantów więcej się uzbiera :)

Ewuniu, dbaj o siebie! jesteśmy przy Tobiebuzki.gif... tak jeszcze zapytam... Ewa jakie jest Twoje zdanie na temat niekonwencjonalnych metod leczenia( oprócz tradycyjnych) myślę o pestkach moreli... wodzie utlenionej....

Słabo u mnie z tą wiarą, ale dzisiaj nabyłam witaminę B17. Pestki kiedyś jadłam w dużych ilościach, ale organizm wreszcie odmówił współpracy i odstawiłam.

3 godziny temu, terra napisał:

Na facebookowym bazarku jest duuużo fajnych rzeczy.

Zapraszamy

To prawda. Jestem w szoku, że aż tak dużo. Nawet piękny pierścionek z brylancikiem jest.

3 godziny temu, anica napisał:

Łał!...  to prawdziwa gratka!spoko.gif zdjęcia Dorotki są Jedyne! Niepowtarzalne! kto je widział to wie! naprawdę wyjątkowe! bo mają to 'coś'yikes.gif

Zdjęcia Dorotki są przepiękne.Polecam.  Nawet "moja" Polcia się załapała na sesję.

20160508_153206.jpg

20160508_153312.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...