Pomagamy pomagającym - Ogonki nie wiedza, ale my wiemy, że każdy grosz jest niezbędny, by utorować im drogę ku wolności w miłości i tak naprawdę wspomagamy siebie w doli i niedoli człeczego życia, które w części oddajemy Braciom Mniejszym. Gdy nam zabraknie tchu i zdrowia przepadną szanse na oddech wolności dla tych, którym okrutność bezwrażliwców zabiera wszystko, co godnością niezbywalną winno być przypisane i ponoć jest. Cóż ... nie takie prawa obalano i lekceważono ....
Ewie, Aniołowi Braci Mniejszych, przyszło się zmierzyć z chorobą paskudą, skazana jest na walkę na którą nieme i głuche, w swej bezdusznej ignorancji, są wszelakie wytyczne. Walczy z przepisami, dobija się do zamkniętych na skobel paragrafów drzwi pomocy, przed którymi staje w otoczeniu Zwierząt, którym Jej pomoc żadnych odgórnych dyrektyw nie potrzebuje ... 
Ewa pomaga Ogonkom uszczuplając własny budżet, uszczuplając możliwości finansowe w drodze ku zdrowiu. Pomagając Ewie pomagamy Jej Podopiecznym, pomagając Im pomagamy Ewie - pomoc w najszlachetniejszym tego słowa znaczeniu.
Bądźcie z nami, prosimy.
Poprosiłam Ewę , by napisała o swoich Podopiecznych: Dodam, że jest jeszcze zadeklarowana Pola, co nie zmienia faktu, że Ewa jest za byt suni odpowiedzialna. Ewa nie ogranicza się do troski tylko o "swoje" Ogonki - wspomaga wiele innych potrzebujących Istotek. 
Wątki:
Bardzo chcę dołączyć do łańcuszka Ludzi Dobrej Woli, lecz do kieszeni sięgnąć nie mam po co :(,  zatem oddaję na licytację komplecik biżuterii - nietrafiony dla mnie prezent sprzed kilku lat, dlatego nie ma metek, a firmowe pudełeczko byłam uprzejma wywalić :(
Jubiler  zważył, odczytał próbę i potwierdził, że to na pewno srebrny firmowy wyrób. 
Zapraszam zatem do licytacji, która potrwa do 11.03. (sobota) do godz. 20.00, ostatni ważny post godz. 19.59
Koszt przesyłki pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem PP (przesyłka polecona / z zadeklarowaną wartością na życzenie)      Komplet (kolczyki + zawieszka) zupełnie nowej, nigdy nie noszonej srebrnej biżuterii
z hodowlaną perłą i cyrkoniami firmy Apart. Cena rynkowa ok. 250 - 350 zł - nie znalazłam identycznego kompletu, ale najbardziej zbliżony by sprawdzić cenę, zatem nasza oferta jest wyjątkowa i niepowtarzalna :) 
Waga:
Kolczyki 5,6 g (wys. ok. 1,8 cm)
Zawieszka 4,5 g (wys. ok. 2,2 cm)
Próba 925
 CW  125.00 zł
Licytacje:
atulek za CW
Perełka1 za 150.00 zł
atulek za 160.00 zł
Perełka1 za 166.00 zł
  Perły ze względu na swoje organiczne pochodzenie równoważą rytm naszego życia i gospodarkę hormonalną z cyklami Księżyca. Jak w naturze to, co przemija - rodzi się na nowo, niejednokrotnie jeszcze silniejsze, tak również nasz organizm jest w stanie wygrać walkę z każdą pojawiającą się dysfunkcją lub chorobą. Perły powinny stanowić dodatek codziennego stroju. Pomagają, mówiąc w przenośni, „odrodzić się na nowo” lub „zrzucić starą skórę węża”, czyli zamknąć pewien rozdział i rozpocząć w życiu nowy etap. Dodatkowo pogłębiają poczucie własnej wartości, samoakceptację, dodają atrakcyjności i kobiecości. Możemy po prostu siebie polubić, poczuć się pięknie i w rzeczywistości tak być postrzegane przez innych.             Zachęcamy również do kupna wirtualnej perełki = 5.00 zł
Ewa Marta x 10 = 50.00 zł (wpłata bezpośrednio na konto EVA2406) - wpłata potwierdzona 4.03. 
elik x 10 = 50.00 zł  (wpłata bezpośrednio na konto EVA2406) - wpłata potwierdzona 9.03. 
AniaGucio x 5 = 25.00 zł (wpłata bezpośrednio na konto EVA2406) - wpłata potwierdzona 13.03. Rozliczenie końcowe:
Wirtualne perełki = 125.00 zł - pieniądze wpłacone przez Kupujących bezpośrednio na konto EVA2406
Perełka1 kupiła komplecik za 166.00 zł i bransoletkę za 200.00 zł = 366.00 zł wpłata dnia 20.03.
przesyłka polecona ekonomiczna na życzenie Perełka1 / odebrane
- wpłata na moje konto, z którego zrobię przelew do EVA2406 - przelew zrobiony dnia 20.03. /potwierdzony 21.03.
Ostateczny dochód z bazarku = 491.00 zł