Jump to content
Dogomania

MA DOM STAŁY Niewidomy duży starszy pies Misio Bibi


AgaG

Recommended Posts

A ja muszę złapać kocią mamę z ...czterema kociakami (ona może już być w ciąży) i pięknego kocura z przedłużonym włosem.On jest miziakiem, ale jest niewykastrowany, biega za kotkami, bije się z kocurami, ma mgłę na oczach i pojawia się nieregularnie.Jak mam pomieścić to wszystko?

Jola, dzięki za pomoc.Wiesz, że ja tutaj trochę outsiderem jestem.

Link to comment
Share on other sites

Z Tomaszowa mazowieckiego jest ocelot (Ania),kiedyś była na Dogo prawdopodobnie jest w Fundacji teraz.Mam do niej nr.tel.gdyby co,wprawdzie zapisany kilka lat temu.mogę podać.

Z Radomia jest pati,nie wiem czy jeszcze transportuje psy. tel.608 413 783

Jeszcze między Tomaszowem Maz.a Opocznem jest lunarmermaid

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Maryna jest z Radomia . 

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

Z Tomaszowa mazowieckiego jest ocelot (Ania),kiedyś była na Dogo prawdopodobnie jest w Fundacji teraz.Mam do niej nr.tel.gdyby co,wprawdzie zapisany kilka lat temu.mogę podać.

Z Radomia jest pati,nie wiem czy jeszcze transportuje psy. tel.608 413 783

Jeszcze między Tomaszowem Maz.a Opocznem jest lunarmermaid

Maryna i  lunarmermaid są często na Dogo - można wysłać do nich  PW.

Ocelot i pati dawno nie były (ocelot 2016, pati 2011) ale są numery tel.

Ewkar, spróbujesz się z nimi skontaktować ?

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jola&tina napisał:

 

Maryna i  lunarmermaid są często na Dogo - można wysłać do nich  PW.

Ocelot i pati dawno nie były (ocelot 2016, pati 2011) ale są numery tel.

Ewkar, spróbujesz się z nimi skontaktować ?

 

Jola, czy byłoby bezczelnością z mojej strony, gdybym Ciebie poprosiła o skontaktowanie się z kimś z dogo? Zawsze to inaczej, kiedy pisze ktoś znany na tym forum.Szczegółów żadnych nie znam, tyle ile w cytowanym poście.

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewkar napisał:

Jola, czy byłoby bezczelnością z mojej strony, gdybym Ciebie poprosiła o skontaktowanie się z kimś z dogo? Zawsze to inaczej, kiedy pisze ktoś znany na tym forum.Szczegółów żadnych nie znam, tyle ile w cytowanym poście.

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, za podpowiedzi.

Napisałam PW do Maryna i do lunarmermaid. Poczekajmy na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Rany, to ile teraz będziesz mieć? :(

12, jeśli połapię wszystko.A adopcje stoją, tak jest w przypadku kotów w sezonie letnim.Mam jeszcze bezdomniaki, zgodziłam się też być catsitterką na ok.10 dni.Będę jeździła do trzech kotów, znajoma pojedzie dzięki temu na wakacje.Siłą rzeczy prowadzę zdrowy tryb życia, bo pokonuję kilometry na rowerze.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewkar napisał:

12, jeśli połapię wszystko.A adopcje stoją, tak jest w przypadku kotów w sezonie letnim.Mam jeszcze bezdomniaki, zgodziłam się też być catsitterką na ok.10 dni.Będę jeździła do trzech kotów, znajoma pojedzie dzięki temu na wakacje.Siłą rzeczy prowadzę zdrowy tryb życia, bo pokonuję kilometry na rowerze.

Siłaczko! ♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

  •  
  •  

Nieprzeczytany post » Sob lip 15, 2017 14:32 Re: Gielniów: porzucona na stacji benzynowej suczka

Meg2Proszę o kontakt telefoniczny 516-314-917, oddzwonię, wolę rozmowę Przejeżdżałam z koleżanką ze Straży Ochrony Zwierząt tą trasą 1 lipca i zatrzymałyśmy się na stacji benzynowej w Gielniowie. Była tam sunia i piesek podobny do bernardyna. Zainteresowałyśmy się ich losem, rzeczywiście są karmione, ale przydałyby się im domy -
lecz nie schronisko. Tydzień później poinformowano mnie , że gmina zabrała dużego psa, gmina natomiast zaprzecza. Boję się żeby zamiast pomóc nie zaszkodzić tym pieskom. Czy widziała pani też dużego psa? Okoliczne organizacje prozwierzęce znają ich los, dostałam nawet zdjęcie tego dużego, ale nikt nie kwapi się żeby pomóc. Szczególnie suczkę dobrze byłoby zabezpieczyć przed rozmnażaniem. Cały czas myślimy jak to rozwiązać, mieszkamy jednak daleko 250 km od Gielniowa, mamy po 4 swoje psy, ale jakieś rozwiązanie musi być.
 
Taki post pojawił się na miau.
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewkar napisał:
  •  
  •  

Nieprzeczytany post » Sob lip 15, 2017 14:32 Re: Gielniów: porzucona na stacji benzynowej suczka

Meg2Proszę o kontakt telefoniczny 516-314-917, oddzwonię, wolę rozmowę Przejeżdżałam z koleżanką ze Straży Ochrony Zwierząt tą trasą 1 lipca i zatrzymałyśmy się na stacji benzynowej w Gielniowie. Była tam sunia i piesek podobny do bernardyna. Zainteresowałyśmy się ich losem, rzeczywiście są karmione, ale przydałyby się im domy -
lecz nie schronisko. Tydzień później poinformowano mnie , że gmina zabrała dużego psa, gmina natomiast zaprzecza. Boję się żeby zamiast pomóc nie zaszkodzić tym pieskom. Czy widziała pani też dużego psa? Okoliczne organizacje prozwierzęce znają ich los, dostałam nawet zdjęcie tego dużego, ale nikt nie kwapi się żeby pomóc. Szczególnie suczkę dobrze byłoby zabezpieczyć przed rozmnażaniem. Cały czas myślimy jak to rozwiązać, mieszkamy jednak daleko 250 km od Gielniowa, mamy po 4 swoje psy, ale jakieś rozwiązanie musi być.
 
Taki post pojawił się na miau.

Zarejestrowałam się na miau, żeby śledzić co tam się dzieje w sprawie suni.

Niestety na PW tutaj nie mam odpowiedzi.

Ewkar, na miau każdy post musi zatwierdzić moderator,czy ja coś źle zrozumiałam ? A jak się obserwuje wątek, bo ja tam już nie trafię :(

Kicie złapane?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, AlfaLS napisał:

O ile się nie mylę to tylko na początku nowym osobom moderator zatwierdza post. Choć jak ja się rejestrowałam na miau kilka lat temu to na szczęście tego zatwierdzania nie było :-)

 

Też tak pomyślałam, że to dotyczy nowych :) 

A w ogóle to poczułam się tam jak zagubione dziecię :) Nie ma jak stara :) dobra:) Dogomania.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, jola&tina napisał:

Też tak pomyślałam, że to dotyczy nowych :) 

A w ogóle to poczułam się tam jak zagubione dziecię :) Nie ma jak stara :) dobra:) Dogomania.

Też mam takie odczucia :-). Dla mnie dogo jest jakieś takie "czytelne" a FB czy Miau to jakieś takie obce, taka czarna magia....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Janka@ napisał:

Czy stałą za lipiec to mam jeszcze wpłacić? Bo jeśli, to mam już kandydatkę do deklaracji. 

 

Nie absolutnie nic nie wpłacaj. :) Miś ma dom stały, tak więc deklaracje mozna przenosić na inne bezdomne psy :) Dziekuję, że wspierałaś bdt Misia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...