Jump to content
Dogomania

MA DOM STAŁY Niewidomy duży starszy pies Misio Bibi


AgaG

Recommended Posts

Dostałam dzisiaj 20 zł za lipiec od cioci Dulska. Napisałam do niej PW z radosną wiadomością, że Misiu ma dom. Wstrzymuję się jeszcze z dopisaniem tej kwoty do kasy Misia, bo może ciocia Dulska od razu przeznaczy ją dla innego psiaka.

Dziewczynki kochane - zadecydujcie na jakie psiaki przeznaczamy Misiowe pieniążki - jest ponad 600 zł!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewkar napisał:

Kocia mama złapana, jest już w lecznicy.Teraz łapiemy kociaki.Jimi musi poczekać, nie dam rady wszystkiego na raz, finansowo też nie wydolę.

A w sprawie suczki nic się nie rusza, prawda?

W sprawie suczki nic się nie rusza, ani tutaj ani na miau. Cała nadzieja w agat21, chyba, że na miau dziewczyny coś wcześniej zorganizują.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewkar napisał:

Kocia mama złapana, jest już w lecznicy.Teraz łapiemy kociaki.Jimi musi poczekać, nie dam rady wszystkiego na raz, finansowo też nie wydolę.

A w sprawie suczki nic się nie rusza, prawda?

Ewkar, a dzwoniłaś w sprawie psa pod podany nr telefonu? Tam zdaje się jakis telefon do kontaktu był?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, jola&tina napisał:

Dostałam dzisiaj 20 zł za lipiec od cioci Dulska. Napisałam do niej PW z radosną wiadomością, że Misiu ma dom. Wstrzymuję się jeszcze z dopisaniem tej kwoty do kasy Misia, bo może ciocia Dulska od razu przeznaczy ją dla innego psiaka.

Dziewczynki kochane - zadecydujcie na jakie psiaki przeznaczamy Misiowe pieniążki - jest ponad 600 zł!

Porozglądaj się po Dogo jolantino i może coś upatrzysz. W sumie Ty głównie bazarkowałaś na Misiaczka. Wybierz jakieś biedactwa.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, mar.gajko napisał:

Porozglądaj się po Dogo jolantino i może coś upatrzysz. W sumie Ty głównie bazarkowałaś na Misiaczka. Wybierz jakieś biedactwa.

Bazarkowałam :) ale przy Waszej pomocy i Waszymi fantami :)

Ja poproszę tylko jakiegoś pieniążka dla psiaków tamb a reszta......?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Dulska napisał:

Jola&tina, moją lipcową wpłatę dla Misia  dolicz do jego stanu posiadania, Od sierpnia przeniosę na inna biedę.

 

Dziękuję bardzo. Dopisuję dla Misia.

Widziałam jakie biedactwo obdarowałaś :) Bardzo się cieszę, bo ta mała też "chodzi za mną" albo ja za nią :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2017 o 01:12, jola&tina napisał:

Znajdę, pod warunkiem, że mi pomożecie :)

A poza tym najpierw musi być podpisana Misiowa umowa :)

Umowę wysłałam mailem, bo ostatnio miałam b. mało czasu. Koleżanka ją podpisała, ale nie zastała nas przed swoim wyjazdem na krótkie urlopik/ Tak więc przyniesie mi umową po powrocie jak mi napisała w smsie. Tak więc Misio dom stały już ma również na papierze umowy. :)

Odnośnie sposobu wykorzystania pieniędzy, które zostały po Misiu, to jolantino proszę sama zdecyduj na jakie psy. :) Może jakiejś biedaki z zamojskiego schroniska? Mam do nich słabość, bo stamtąd był mój Pomponik kochany. Ostatnio nie mam czasu niestety czytać wątków, na pewno dobrze wybierzesz :)

Albo jakieś staruszki? wiadomo, że one czesto b. długo czekaja na dom i koszty leczenia tez są największe. :)

Link to comment
Share on other sites

Od czasu, gdy na Dogo przyszedł :) Ergo, potem Misio i Bambo, nie bywam na wątkach innych psiaków. 

Wiele psich staruszków,u których byłam, odeszło za TM, ludzie poodchodzili na fb. Zupełnie nie mam rozeznania, kto jest w potrzebie.

Ewkar, jeżeli tu bywasz :) to zaproponuj jakiegoś zwierzaka !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Od czasu, gdy na Dogo przyszedł :) Ergo, potem Misio i Bambo, nie bywam na wątkach innych psiaków. 

Wiele psich staruszków,u których byłam, odeszło za TM, ludzie poodchodzili na fb. Zupełnie nie mam rozeznania, kto jest w potrzebie.

Ewkar, jeżeli tu bywasz :) to zaproponuj jakiegoś zwierzaka !

Jola&tina zapraszam na wątek w moim podpisie. Każda odwiedzająca na s osoba na wagę złota - bohaterami wątku są same staruszki, głównie siedzące latami w schronisku... Mam tam nawet podobny przypadek do Misia - też praca stróża przez lata a później schron... Ciężkie jest życie starszych psiaków...,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jola&tina napisał:

Od czasu, gdy na Dogo przyszedł :) Ergo, potem Misio i Bambo, nie bywam na wątkach innych psiaków. 

Wiele psich staruszków,u których byłam, odeszło za TM, ludzie poodchodzili na fb. Zupełnie nie mam rozeznania, kto jest w potrzebie.

Ewkar, jeżeli tu bywasz :) to zaproponuj jakiegoś zwierzaka !

Jolu to może na starego owczarka bez uszka? Zwłaszcza że chyba jak w biegu podczytałam jakieś znowu ma problemy zdrowotne? Obym się myliła, że szukanie mu domu długo potrwa, a koszty bedą duże. Poza tym wiadomo gdzie jest i że pod dobrą opieką, że nie siedzi w jakimś koszmarze, którzy niektórzy nazywają "hotelami".

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mało bywam na dogo, codziennie próbuję złapać dwa kociaki.Mam ich mamę, już po sterylce i dwa kocurki.Nie wyrabiam czasowo, fizycznie i psychicznie.W dodatku straszliwe upały, ciężko jest żyć.Nie pytajcie mnie jakiemu psu należy pomóc, bo niewiele ich tutaj znam.Mam sentyment do staruszków, im jest najtrudniej.Jeżeli jakaś wiejska suczka zostanie wysterylizowana to też się ucieszę, albo jak szczeniaczki zostaną odrobaczone czy zaszczepione.Potrzeb jest mnóstwo, na pewno.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, AgaG napisał:

Jolu to może na starego owczarka bez uszka? Zwłaszcza że chyba jak w biegu podczytałam jakieś znowu ma problemy zdrowotne? Obym się myliła, że szukanie mu domu długo potrwa, a koszty bedą duże. Poza tym wiadomo gdzie jest i że pod dobrą opieką, że nie siedzi w jakimś koszmarze, którzy niektórzy nazywają "hotelami".

 

No to na Owczusia. Ma mieć robioną tomografię, więc akurat się przyda.

OK ???

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2017 o 07:08, jola&tina napisał:

Za przyzwoleniem Darczyńców Misiowe pieniążki 663,08 zł rozdysponowane zostały następująco:

200 zł    - dla psów pod opieką tamb

463,08  - dla Maxa

Razem     663,08 zł

Dzisiaj zrobiłam przelewy do tamb i do Alaskan malamutte.

Rozliczenie tutaj :)

Super. Bardzo się cieszę, że następne psie biedaki skorzystają. :)

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam wczoraj Misia z jego "siostrami" na spacerku. Miś już wrócił z wakacji. Wygląda pięknie. :) Ostatnio koleżanka robiła mu badania krwi, wszystkie sa w normie :0 Umowę mam już podpisaną, opieczątkowana itd. :) Cieszę się, że Miś znalazł swoje miejsca na Ziemi. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli bezpłatnemu domowi tymczasowemu Misia w opłaceniu karmy i weta. Często tak jest, że bdt staje się domem stałym dla psa. Coś  tym wiem :) Biorąc pod uwage, że zainteresowanie adopcja Misia było zerowe, zakończenie akcji szukania domu jest najlepsze z mozliwych :).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...