Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

10 minut temu, mar.gajko napisał:

Wracając do tematu, jednak wolną chwilą zerknij Mureczko, bo to powinno zniknąć, to zaczerwienienie. :)

Można po ludzku?

Przychylam się do posta mar.gajko, licząc też na jej przyszłą współpracę dla dobra bezdomnego Canisa

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2017 o 12:23, EVA2406 napisał:

Ależ Canisek uśmiechnięty. Widać szczęście na pysiu :)

Tak :) To ogromna radość dla nas wszystkich, że biedactwo już może poczuć się szczęśliwy. Pełnia szczęścia będzie dopiero, gdy znajdziemy dla niego dobrych, kochających Ludzi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Caniulu

odwiedzam

 serduszkiem calem

 za wszytko sciskuniam

  kramiczek Nadziejutkowy

dla Canisia szykuje pomalunku

 boc pieniazeczkow ubywa

 samo zycie samo zycie

Pieknosci

szczescie ogromne na pycholinku

przecudenm

 ach jak ogromne

 !! Cuuuudny chopaczun cuuudny

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że uda mi się zrobić fotkę tego zaczerwienienia i wysłać do weta, ale się nie udało:) 

Wet powiedział, że tam się nie ma prawa nic zrobić i że być może po prostu Canis drapie się łapą po skórze, bo goi się i go swędzi. Powiedział, że mogę smarować maścią z antybiotykiem. Mam z gentamycyną to będę smarować (będzie to wyzwania każdego dnia - jak tak patrzę na Canisa to się zastanawiam jak on się zachowywał kiedy był młodym psiakiem:) ).

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Murka napisał:

Myślałam, że uda mi się zrobić fotkę tego zaczerwienienia i wysłać do weta, ale się nie udało:) 

Wet powiedział, że tam się nie ma prawa nic zrobić i że być może po prostu Canis drapie się łapą po skórze, bo goi się i go swędzi. Powiedział, że mogę smarować maścią z antybiotykiem. Mam z gentamycyną to będę smarować (będzie to wyzwania każdego dnia - jak tak patrzę na Canisa to się zastanawiam jak on się zachowywał kiedy był młodym psiakiem:) ).

Dzięki Mureczko :) To pozytywna wiadomość :)

A czemu smarowanie Caniska ma być wyzwaniem i co powoduje, że zastanawiasz się jak on się zachowywał kiedy był młodym psiakiem ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Caniulu odwiedzam  serduszkiem calem  za wszytko sciskuniam   kramiczek Nadziejutkowy dla Canisia szykuje pomalunku  boc pieniazeczkow ubywa  samo zycie samo zycie 

Pieknosci szczescie ogromne na pycholinku przecudenm  ach jak ogromne  !! Cuuuudny chopaczun cuuudny

Nadziejko słodka, wielkie dzięki za Twoje wielkie serducho, ale chyba zobaczyłaś kwotę, jaką Canisek ma na koncie w Fundacji ZEA. To nawet nie jest aktualna kwota, muszę z Tola uzgodnić. Tam będzie znacznie mniej.

Kasa Caniska jest podana nieco wyżej :)  Ma na koncie prawie 2,5 tys. Co prawda, biorąc pod uwagę potrzeby Canisa, nie jest to jakaś wielka kwota, ale może są psiaczki bardziej potrzebujący kasy niż Canisek.  Jak Nadziejko uważasz :)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, elik napisał:

Dzięki Mureczko :) To pozytywna wiadomość :)

A czemu smarowanie Caniska ma być wyzwaniem i co powoduje, że zastanawiasz się jak on się zachowywał kiedy był młodym psiakiem ?

Bo wierzga jak źrebak i chwili nie poleży spokojnie:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Bo wierzga jak źrebak i chwili nie poleży spokojnie:)

 

9 godzin temu, agat21 napisał:

A może Canisek ma tłumione do tej pory adhd? ;) I musi się wybrykać za wszystkie czasy? 

No właśnie :) Może bryka za wszystkie czasy, kiedy to nie mógł brykać :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla Caniska :) u mnie zimno, wietrznie, ale słońce cały dzień więc może i u Caniska nie jest źle i chłopaczek sobie czasami biega?

Elu kochana, Canisek ma teraz zdecydowanie lepiej niż miał, a i domek też się znajdzie, tylko musimy troszkę poczekać :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Murka napisał:

U nas dużo słońca, tylko momentami nachodzą chmurzyska. Niestety chłodno i wietrznie, ale to akurat Caniskowi nie przeszkadza:)

Zaczerwienienie po usunięciu zmiany zmniejszyło się znacznie, udało mi się dziś zrobić fotkę:

853e8d588f2c6731gen.jpg

Mam Caniska w obserwowanych i o każdym poście mam być powiadomiona, a nie dostałam informacji o tym poście i o poście EVA2040 ???? Kolejne zmiany dogo na lepsze ???

Nie widziałam poprzedniego stanu zaczerwienienia, ale z Twoich Murko słów wynika, że jest znacznie lepiej. Czyli nie ma co wozić psiaka do weta.

Bardzo proszę Mureczko obserwuj i daj znać, gdy skóra Caniska w tym miejscu wróci do normy. Gdyby trwało to zbyt długo,to jednak trzeba będzie zasięgnąć porady weta.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj konto Caniska zasiliły następujące wpłaty:

................30,00   -  bakusiowa  dekl. IV  -  24.04.

.................20,00   -  markofix1  przeniesione z konta Lusi, która na już swój DS  -  24.04. 

.................10,00   -  elik  IV  -  24.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy

58fdd44a72b82_kwiatki5.jpg.55e81466bad4a3b3da29106198442da5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...