Jump to content
Dogomania

Canis ma swój wymarzony Dom! Mówią starszy, kaleki, niech umiera.... Pozwolimy na na to? Proszę, dajmy mu szansę na normalne życie!!


elik

Recommended Posts

Dnia 11.04.2017 o 19:45, elik napisał:

No cóż, mi też przykro, ale są jeszcze inne czasopisma. Będę szukała możliwości ogłoszenia w jakiejś innej gazecie.

Elik - na podanej przez mnie stronie można dodawać ogłoszenia, zajrzyj.

 Dodałam już Alaskę, szykuję Astrę, Kajtusia.

Czemu chcesz szukać innych czasopism?

Link to comment
Share on other sites

Canis naprawdę świetnie sobie radzi z tą krzywą łapką. W niczym mu ona nie przeszkadza. Szaleńcze gonitwy to jego żywioł !

Nie znam się, ale zaczerwieniona skóra chyba nie wróży nic dobrego, tym bardziej, ze minęło już kilka dni po zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2017 o 20:55, helli napisał:

kiedys bywaly tez (ze zdjeciem) w gazecie (chyba w weekendowej- Zwierzaki) i pewnie region trzeba  wybrac

ciezko szuka sie, ale znalazlam tu info:

http://www.ogloszenia.wyborcza.pl/wyborcza/1,58863,2307110.html

http://www.ogloszenia.wyborcza.pl/wyborcza/1,58863,2312857.html

cenniki

http://wyborcza.pl/reklamaGW/0,104165.html#TRNavSST

Wreszcie znowu w domu :) Wróciliśmy ze świątecznych wojaży :) Bardzo dziękuję za świąteczne życzenia. Ja tytle miałam załatwień przed wyjazdem, że nie zdążyłam tym razem ze składaniem życzeń. Poprawię się w następne święta :)

Dzięki helli :) Spróbuje i tam.

 

Dnia 13.04.2017 o 18:21, Havanka napisał:

Odwiedzam Canisa i cieszę się, że te Święta nie spędzi w schronie.

To dla mnie też wielka radość :)

Dnia 14.04.2017 o 00:25, Murka napisał:

Wyniki histopatologiczne, tylko pomylili się w imieniu Canisa:)

 

6436c6a0344f772bgen.jpg

Czy to aby na pewno wynik Caniska ? Wiek także nie jego. 1 rok ? Przecież bez specjalnego przyglądania się widać, że ma więcej niż rok.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2017 o 17:36, Tola napisał:

Elik - na podanej przez mnie stronie można dodawać ogłoszenia, zajrzyj.

 Dodałam już Alaskę, szykuję Astrę, Kajtusia.

Czemu chcesz szukać innych czasopism?

A Canisa też tam przewidujesz ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2017 o 16:54, Havanka napisał:

Szczęście w nieszczęściu, ze to zmiana niezłośliwa. Te ogniskowe nacieki zapalne chyba muszą być leczone. Czy wet mówił coś na ten temat?

 

Dnia 14.04.2017 o 19:22, Usiata napisał:

Tak, jest pocieszające, że to nowotwór niezłośliwy, ale warto byłoby poznać zdanie weta o tej zmianie i ew. wdrożeniu leczenia; no i obserwować Canisa, czy w miejscu na ciele, gdzie była usuwana cysta coś się nie dzieje...

Tak Murko, bardzo proszę pokaż wetowi ten wynik i zapytaj co z tymi naciekami zapalnymi, pewnie wymagają leczenia.

Canis wygląda pięknie :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Czy to aby na pewno wynik Caniska ? Wiek także nie jego. 1 rok ? Przecież bez specjalnego przyglądania się widać, że ma więcej niż rok.

Mam już wyniki z poprawionym imieniem, wydrukowałam i włożyłam do książeczki.

To są wyniki Canisa, jeśli chodzi o wiek, to wet wpisał po prostu datę wysłania próbki cofniętą o rok:) 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Murka napisał:

Mam już wyniki z poprawionym imieniem, wydrukowałam i włożyłam do książeczki.

To są wyniki Canisa, jeśli chodzi o wiek, to wet wpisał po prostu datę wysłania próbki cofniętą o rok:) 

Mureczko, a to zaczerwienie skóry wokół miejsca zabiegu znikło?

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Murka napisał:

Mam już wyniki z poprawionym imieniem, wydrukowałam i włożyłam do książeczki.

To są wyniki Canisa, jeśli chodzi o wiek, to wet wpisał po prostu datę wysłania próbki cofniętą o rok:) 

Może jestem zbyt dokładna, ale chyba nie powinien tak postąpić.

Murko bardzo proszę dowiedz się co teraz dla Canisa można zrobić.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mar.gajko napisał:

Mureczko, a to zaczerwienie skóry wokół miejsca zabiegu znikło?

Murka napisała wczoraj, że odpyta weta o zaczerwienie skóry wokół wycięcia cysty. 

Może warto zaczekać do odpowiedzi Murki, a niekoniecznie zaraz Ją ponaglać o odpowiedź w ciągu doby?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Usiata napisał:

Murka napisała wczoraj, że odpyta weta o zaczerwienie skóry wokół wycięcia cysty. 

Może warto zaczekać do odpowiedzi Murki, a niekoniecznie zaraz Ją ponaglać o odpowiedź w ciągu doby?

Cóż, taka zmiana pooperacyjna może zniknąć, bądź zmniejszyć się w ciągu doby. I chyba dobrze wiedzieć, czy jest lepiej? Czy gorzej? A nie klepać, ot tak.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mar.gajko napisał:

Cóż, taka zmiana pooperacyjna może zniknąć, bądź zmniejszyć się w ciągu doby. I chyba dobrze wiedzieć, czy jest lepiej? Czy gorzej? A nie klepać, ot tak.

A Ty niby jesteś taka szczerze zainteresowana losem Canisa ??? I co Tobie po tej wiedzy ???

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mar.gajko napisał:

Cóż, taka zmiana pooperacyjna może zniknąć, bądź zmniejszyć się w ciągu doby. I chyba dobrze wiedzieć, czy jest lepiej? Czy gorzej? A nie klepać, ot tak.

Jeśli byłaby znacząca zmiana w ciągu doby, Murka by o tym napisała bez pytania Jej o to.

To proste przecież :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Usiata napisał:

Murka napisała wczoraj, że odpyta weta o zaczerwienie skóry wokół wycięcia cysty. 

Może warto zaczekać do odpowiedzi Murki, a niekoniecznie zaraz Ją ponaglać o odpowiedź w ciągu doby?

 

4 minuty temu, elik napisał:

A Ty niby jesteś taka szczerze zainteresowana losem Canisa ??? I co Tobie po tej wiedzy ???

 

3 minuty temu, Usiata napisał:

Jeśli byłaby znacząca zmiana w ciągu doby, Murka by o tym napisała bez pytania Jej o to.

To proste przecież :)

Dziewczęta, wy jesteście zdenerwowane jakieś? Skąd ta agresja?

Czemuż zaśmiecacie wątek takimi uwagami, jak ktoś pyta o zdrowie psa?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

mar.gajko, do tej pory nie zauważyłam, i nie przeczytałam żadnej twojej realnej pomocy dla Canisa oprócz twoich quasi troskliwych postów :)

Jakiś przykład konkretnej pomocy Canisowi podaj, oprócz tego klepania literek.  No więc? 

Naprawdę uważasz, że swoim żenującym podejściem na wątkach coś zyskasz bo się ludzie będą bać zniszczenia wątku? przecież już wiedzą, tak, tak

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Usiata napisał:

mar.gajko, do tej pory nie zauważyłam, i nie przeczytałam żadnej twojej realnej pomocy dla Canisa oprócz twoich quasi troskliwych postów :)

Jakiś przykład konkretnej pomocy Canisowi podaj, oprócz tego klepania literek.  No więc? 

Naprawdę uważasz, że swoim żenującym podejściem na wątkach coś zyskasz bo się ludzie będą bać zniszczenia wątku? przecież już wiedzą, tak, tak

 

0acute.gif bądź grzeczna i nie niszcz kolejnego wątku psiego swoją manią prześladowczą :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

6 minut temu, Usiata napisał:

mar.gajko, do tej pory nie zauważyłam, i nie przeczytałam żadnej twojej realnej pomocy dla Canisa oprócz twoich quasi troskliwych postów :)

Jakiś przykład konkretnej pomocy Canisowi podaj, oprócz tego klepania literek.  No więc? 

Naprawdę uważasz, że swoim żenującym podejściem na wątkach coś zyskasz bo się ludzie będą bać zniszczenia wątku? przecież już wiedzą, tak, tak

Dokładnie tak.

Te jej posty to nawet pozorów prawdziwego zainteresowanie nie mają. Prowokatorka.

Nie bywaj tam, gdzie cię nie chcą.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

 

Dokładnie tak.

Te jej posty to nawet pozorów prawdziwego zainteresowanie nie mają. Prowokatorka.

Nie bywaj tam, gdzie cię nie chcą.

I jedno pytanie i zaczerwienienie skóry spowodowało tyle agresji i podłości. Tak, tak. Daje do myślenia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Agresja i podłość ???   Widać jak bardzo chciałabyś swoje własne cechy przypisać innym.

To Twoja tu obecność daje do myślenia. Kolejny wątek chcesz zapaskudzić ?

Ten sam schemat,te same prowokacje jak na wątku Alfika i Bruna.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, mar.gajko napisał:

I jedno pytanie i zaczerwienienie skóry spowodowało tyle agresji i podłości. Tak, tak. Daje do myślenia.

Kreowanie rzeczywistości po raz kolejny widać :)

Pytanie było przedwczesne i każdy to zauważy, oprócz ciebie, oczywiście :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...