Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  od  shoto  deklaracja   VI  -  3.06.
  •   100,00 zł  od  elficzkowa  część majątki Mimisi  -  3.06.
  •    20,00 zł  od  elficzkowa  deklaracja   VI  -  3.06.
  •    30,00 zł  od  Baltimoore  deklaracja   VI  -  5.06.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1808913898_dlaWaslove.jpg.6344f0064ab647b64e4f5c709679fd3f.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bartuś ma już porządek w pyszczku....ufff
To zasługa naszej AlfaLS,która zgodziła się pomóc i wszystko zorganizowała u swoich lekarzy. Umawiła wizyty,woziła (duuużo razy) Państwa z Bartusiem do/z lecznicy i była obecna na wizytach z Bartkiem . A było trochę tego,-badania,kardiolog,później zabieg i wizyty kontrolne.
Państwo stawiali się w wyznaczonych dniach,godzinach i w tej kwestii wiem,że Alfy nie zawiedli. Domek "złotych kranów" nie ma, ale w rozmowach tel. z Ludźmi daje się wyczuć,że Bartuś jest tam bardzo kochany.

AlfaLS, nisko się kłaniam i dziękuję za ogrom poświęconego czasu!

18894100-gif-61f4f9151afc5b9d7d70d65892f

                                                                                

Sporo ząbków Bartusiowi usunięto,wyczyszczono,kiełek jednak został.
W wolnej chwili Alfa może zda jakieś  relacje:) ,a ja napiszę o kosztach.
95zł- pierwsza wizyta i badanie krwi (paragon wcześniej wstawiony na wątku)
190zł - wizyta u kardiologa i echo serduszka
350zł - czyszczenie/usuwanie ząbków/była przetoka i miał przeszczep dziąsła
40zł - antybiotyki i lek p.bólowy
Razem 675zł

Od p.Irenki miałam 450zł, a 225zł założyłam ze swoich. Pieniążki przekazałam Alfie i Ona opłacała w lecznicy,jest uregulowane.
Miałam nadzieję zrobić bazarek na ten cel,ale póki co ciągle nie mam możliwości:(
Także u Barusia jest minus 225zł.
Gdyby ktoś z Was mógł grosikiem wesprzeć będę ogromnie wdzięczna!


Za ostatnią wizytę i przedłużony antybiotyk jak też za Symparicę (od kleszczy) Państwo pokryli sami,ale do zabiegu dołożyć się nie mogli (choć wcześniej planowali), ponieważ Pan stracił etat przez wirusa i dopiero niedawno znalazł nową pracę.

Mam od Alfy b.dużo zdjęć :),.chociaż trochę Wam tu wstawię Bartolinka :)

IMG-8557.jpg

IMG-8551.jpg

IMG-8545.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2020 o 18:23, Moli@ napisał:

WiosnaA..., mamy jeszcze  32 puszeczki z zakupionych w marcu :)

Jest sucha Fitmin i Josera (od ciebie)...., spokojnie damy radę. Prezes nie chodzi głodny...i je to co zalecali weci.

Kupki ładne.

Nieźle gospodarowałaś :) ,dobrze,że sucha Promyczkowi smakuje :)

Myślę,że powoli chyba już będzie kończyć się jedzonko i trzeba zamawiać.Zadzwonię, dopytam jak sytuacja.

 

Dnia 1.06.2020 o 14:44, Tyś(ka) napisał:

Ojej, jaki boski Promyk :) Minę ma łobuzerską, powiedziałabym że... szczeniaczkową :) On chyba nie zdaje sobie sprawy z przemijającego czasu. Cudny!

elik, gdzie obecnie jest rozliczenie Promysia? Spróbowałabym zaktualizować pierwszą stronę.

Promyk też dostanie 100zł spadku po Mimi, bardzo prosimy z elficzkowa o nr konta królewicza :)

 

Tysiu, bardzo pięknie dziękuję w imieniu Promyczka i swoim!

 

Dziękuję również bardzo serdecznie Wszystkim wspierającym Promyczka!

33737.gif

Dzięki Wam może tak się wylegiwać beztrosko na kolankach:)

11.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2020 o 12:45, rozi napisał:

Nasz chirurg też zostawił Kuli taki trochę krzywy kiełek, bo jest zdrowy, a po usunięciu języczek by wypadał.

Nic by nie wypadało ,)

Już wiem dlaczego kieł został..., w Białym i w Szczecinie weci nie usunęli kła z obawy przed osłabieniem szczęki.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Moli@ napisał:

Nic by nie wypadało ,)

Już wiem dlaczego kieł został..., w Białym i w Szczecinie weci nie usunęli kła z obawy przed osłabieniem szczęki.

Prawda :-).

Według pani doktor Bartuś najprawdopodobniej kiedyś miał połamaną szczękę, która nierówno się zrosła.  Pewnie bez pomocy weta, zrosło się jak się zrosło. To, w połączeniu z usunięciem 9 zębów, usunięciem przetoki między pyszczkiem i jamą nosową oraz pokryciem przeszczepem dziąsła braków spowodowanych tą przetoką, zdecydowało o zostawieniu kła. On w niczym nie przeszkadza a usunięcie go to kolejny ubytek w szczęce i osłabienie całej szczęki. 

Usunięcie aż 9 zębów było konieczne, zęby były popsute, pod nimi były kieszenie bo dziąsła już przy tych zębach zanikały. W te kieszenie wchodziło jedzenie, które tam się psuło i stąd ten niemiły zapach z pyszczka. A muszę przyznać, że był on okropny :-(. 

A ostatnio, jak jechaliśmy na kontrolę to już nic a nic w samochodzie nam nie śmierdziało :-).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Moli@ napisał:

WiosnaA kupiła dla Promysia leki na niedoczynność tarczycy (kontynuacja).

Dzięki :)

279eaaab6e1a0b8dmed.jpg

Ania dba o Promyczka  Fotolia_983807_Sa.jpg.d9c689dd19e851205768e76e055bf0fa.jpg

Mój Alfik na niedoczynność tarczycy dostaje Euthyrox 100 mg rano i wieczorem. A co dostaje Promyczek?

Link to comment
Share on other sites

Tabletki od tarczycy wzięłam na miesiąc - 100zł -  to pieniążki p.Irenka w czerwcu przysłała.

 

Eluniu,w wolnej chwili zamów proszę  karmę dla stada (za  V-VI ) - uzgodniłam z Moli,

Dog for Life Light & Senior, 15 kg - 109,80zł

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/fitmin/907616

i puszki jagnięcina z prosem 6x800g - 1 zestaw 34,80zł

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/rocco_senior/222680

Dla Promyczka puszki,- 30szt

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/585516

Suchą Promyczkowi też czas kupować,ale w kasie mamy pusto i na razie "pożyczy" tej zakupionej dla stadka.

 

Link to comment
Share on other sites

Za plan oszczędnościowy zapłaciłam z Promyczkowych pieniędzy 14,80 zł  i Promyczek dostał z tego tytułu zniżkę w wysokości 17,44 zł. 

Ponieważ z tej zniżki korzystać będą także pozostałe psiaki, dla których kupuję w zooplusie (choć nie tylko) uważam, że w opłacie 5-cio procentowego rabatu na zakupy w zooplusie przez rok, powinny partycypować także pozostałe psiaki, które będą z niej korzystać, a to: Oro, Sara, Aureliusz, Ajka i Fabia. Kwotę 14,80 dzielę więc przez 6, bo tyle psiaków łącznie z Promyczkiem będzie korzystało z rabatu 14,80 / 6 = 2,46 zł.    5 x 2,46 = 12,30 - taka kwota wróci na konto Promyczka.

EDIT

12,30 zł już na koncie Promysia.

Czyli praktycznie Promyczek zyskał na tym zamówieniu  14,98 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...