Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Moli kompa odzyskała , miała w poniedziałek pojawić się już na wątkach,ale chyba do końca zakopała się w  zwiezionym na podwórko drzewie ,albo padła od tego dźwigania i sił brakuje :(

U piesków mówiła, że wszystko jest ok. Promyczek "prezesuje" stadkiem i nic sobie nie robi z tego,że jest ślepy. Stęskniłam się za maluszkiem,ale nie mam jak na razie pojechać odwiedzić, bo Maszeńka moja chora, za jakiś czas wybiorę  się do Prezesika :)

Link to comment
Share on other sites

Bartuś dziś był u weta w sprawie ząbków. AlfaLS umówiła wizytę do swoich lekarzy, zawiozła Panią (dzieci również jechały) i była podczas badania.Pobrano krew do badania.Wet wyczuł jakieś szmerki w serduszku i skierował na konsultacje do kardiologa.AlfaLS umówi tę konsultację i dalej popilotuje sprawy zabiegu ząbków.
Mam ogromną nadzieję,że nic złego nie wyjdzie w wynikach i można będzie zrobić porządek w pyszczku Bartusia.
Dzisiejsza wizyta kosztowała 95zł i AlfaLs zapłaciła ze swoich pieniążków.Jak tylko podeśle mi nr.konta,to zrobię przelew.
Od p.Irenki miałam 350zł i w maju dostałam 100zł,w sumie mam 450zł....będzie brakować na zabieg:(

Wrażenia z dzisiejszego spotkania z Bartusiem AlfaLS najlepiej opisze sama w wolnej chwili.Ja tylko wstawię zdjęcia,które dziś zrobiła.

Alfo,jestem Ci ogromnie wdzięczna za wszystko i z całego serca Dziękuję!

IMG-8199.jpg

 

IMG-8200.jpg

 

IMG-8201.jpg

 

IMG-8202.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

U Bartusia wszystko ok. No, prawie wszystko bo te nieszczęsne ząbki :-(.

Piesek zadbany, zapatrzony w opiekunów, szczególnie fajny kontakt ma z synem Państwa. To Max trzymał go jak niedobry człowiek pobierał krew :-). Tak jak WiosnA napisała, do weta pojechali z Bartusiem całą rodziną, Pani, syn i córka. Bartuś miał obstawę jak się patrzy :-). Tylko Pan, ze względu na to, że był w pracy to nam nie towarzyszył :-).

Ogólnie jest ze zdrowiem dobrze ale ząbki do robienia. Widać, że coś tam w pyszczku dokucza bo nawet nie pozwolił sobie konkretniej zajrzeć żeby obejrzeć co i jak. Jednak nawet na takie szybkie spojrzenie ewidentnie widać, że trzeba psiakowi pomóc. Jak tylko sprawdzimy co z sercem / wet stwierdził jakieś niepokojące szmery a tu jednak narkoza będzie /  i będą wyniki z krwi zaraz umawiamy termin na zabieg. Szczególnie, że Państwo już maja plany urlopowe na lipiec i Bartuś musi nad morzem zadawać szyku nie tylko pięknym wyglądem ale także swoim uśmiechem :-). Ba, nawet transport samochodowy zamówiony żeby Bartuś pociągiem się nie stresował :-).

Widać, że psiak ma dobrą opiekę. Pięknie wpasował się w rodzinę i jest prawdziwym członkiem tej rodziny. Zadbany, puszysty, wygłaskany, dumnie chodzący z podniesionym ogonkiem i ... nawet nie obszczekał mojego psa, który też dziś jechał do weta. A jest to szczególnie ważne bo podobno wcześniej Bartuś wszystkie psiaki obszczekiwał solidnie. Jednak rodzina uczy, że się nie szczeka na wszystko co się rusza i już są efekty :-).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, WiosnaA napisał:

Moli kompa odzyskała , miała w poniedziałek pojawić się już na wątkach,ale chyba do końca zakopała się w  zwiezionym na podwórko drzewie ,albo padła od tego dźwigania i sił brakuje :(

U piesków mówiła, że wszystko jest ok. Promyczek "prezesuje" stadkiem i nic sobie nie robi z tego,że jest ślepy. Stęskniłam się za maluszkiem,ale nie mam jak na razie pojechać odwiedzić, bo Maszeńka moja chora, za jakiś czas wybiorę  się do Prezesika :)

Jesteśmy...., cali i zdrowi :)

 

0f66bddd20267b7dmed.jpg

910d529d7f3ffb58med.jpg

cdaa568333df46a3med.jpg

c2269d3f782f3ddamed.jpg

a6e3c662599c9330med.jpg

d7a11e852ac7472cmed.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2020 o 14:02, Moli@ napisał:

Puchy zakupione przez WiosnęA dla Promyczka..., na miesiąc 30 x 400g.

Promyś zaopatrzony w puszki na 66 dni,  elik i WiosnyA zadbały o chłopczyka.

 

adec44689a232f82med.jpg

WiosnaA..., mamy jeszcze  32 puszeczki z zakupionych w marcu :)

Jest sucha Fitmin i Josera (od ciebie)...., spokojnie damy radę. Prezes nie chodzi głodny...i je to co zalecali weci.

Kupki ładne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
15 minut temu, Moli@ napisał:

Bo to jedno ze zdjęć...., Roxi lubi "kąpiel" w piachu i wygibasy na trawie ,)

I wszystko jasne  :)   Pewnie właśnie zażywa piaskowej kąpieli :)
Gdybym nie wiedziała, że Promyczek jest niewidomy, to pomyślałabym, że przygląda się co sunia wyczynia  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

I wszystko jasne  :)   Pewnie właśnie zażywa piaskowej kąpieli :)
Gdybym nie wiedziała, że Promyczek jest niewidomy, to pomyślałabym, że przygląda się co sunia wyczynia  :)

Promyczek świetnie sobie radzi..., jak ktoś nie wie a nie zwraca większej uwagi na malucha to potem zdziwko...,że niewidomy piesek :)

Ma bardzo dobry słuch...

Link to comment
Share on other sites

Ojej, jaki boski Promyk :) Minę ma łobuzerską, powiedziałabym że... szczeniaczkową :) On chyba nie zdaje sobie sprawy z przemijającego czasu. Cudny!

elik, gdzie obecnie jest rozliczenie Promysia? Spróbowałabym zaktualizować pierwszą stronę.

Promyk też dostanie 100zł spadku po Mimi, bardzo prosimy z elficzkowa o nr konta królewicza :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

elik, gdzie obecnie jest rozliczenie Promysia? Spróbowałabym zaktualizować pierwszą stronę.

Po kolejnych zmianach na dogo nie można było aktualizować dotychczasowych rozliczeń i musiałam zrobić rozliczenie m.in. Promyczka na nowej stronie. Znajduje się na poprzedniej stronie.

< Link do rozliczenia>

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Po kolejnych zmianach na dogo nie można było aktualizować dotychczasowych rozliczeń i musiałam zrobić rozliczenie m.in. Promyczka na nowej stronie. Znajduje się na poprzedniej stronie.

< Link do rozliczenia>

Dziękuję :) Edytowałam post z pierwszej strony.


Korzystając z okazji... elik, bardzo proszę, podeślij do elficzkowa nr konta Promyczka - pieniądze po Mimi na niego czekają :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...