Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Ufff, moje zamówienie dziś dotarło, 30 puszek Rinti.

Koszt  171zł na razie będzie wisieć u mnie jako dług,który postaram się pokryć bazarkiem za jakiś czas.

Żwacze są dla moich piesków.

 

Szczegóły dotyczące Pana/Pani zamówienia:

Adres (dostawa):
Pani
Anna

Białystok
PL

Numer zamówienia:
162381661

Data zamówienia:
15.03.2020

Adres (rachunek):
Pani
Anna

Białystok
PL

Sposób płatności:
Płatność przelewem

 

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Rocco żwacze wołowe, zielone- 500 g      
         
 

Nr artykułu 229683.0

     
         
 

1x 19,80 PLN

 

19,80 PLN

 
         
         
         
  RINTI Canine Intestinal z kurczakiem- 6 x 400 g      
         
 

Nr artykułu 438383.2

     
         
 

5x 34,80 PLN

 

174,00 PLN

 
         
         
         
  - Twoja zniżka      
         
 

Nr artykułu 1.5

     
         
 

1x -3,88 PLN

 

-3,88 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

189,92 PLN

 
     
 
   

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

 

Elik - sprawdź dziś bo coś się zmieniło w ich ofercie.

Soreeczki, nie zauważyłam Twojego postu Nesiu kochana   przepraszam2.jpg.b36bcf18eaad2875f828bcf070ce1e30.jpg

21 minut temu, WiosnaA napisał:

Chyba,to pierwsze zamówienie Eli zostało anulowane, Ela drugie złożyła i ponoć jest  przyjęte.

Tak, to jest pierwsza zamówienie z dnia 14.03.  Wczoraj złożyłam ponowne zamówienie i jak na razie nie zostało anulowane. To z 14.03. anulowali po 3 dniach.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, WiosnaA napisał:

Ufff, moje zamówienie dziś dotarło, 30 puszek Rinti.

Koszt  171zł na razie będzie wisieć u mnie jako dług,który postaram się pokryć bazarkiem za jakiś czas.

Żwacze są dla moich piesków.

Aniu soreczki nie kumam o co tu chodzi  :(

Link to comment
Share on other sites

A odnośnie tego zamówienia z wczoraj, dzisiaj dostałam taką informację:

zooplus.pl

 

Powiadomienie o opóźnieniu dostawy

Twoje zamówienie w zooplus 162748278

Szanowna Pani Marszałek-Wilk,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia numer 162748278 z dnia 18.03.2020.

W związku z dużą ilością zamówień dostawa Twojego zamówienia 162748278 może ulec opóźnieniu. Wiemy, że oczekujesz na nie z niecierpliwością i dokładamy wszelkich starań, by zamówienie dotarło tak szybko, jak  tylko będzie to możliwe.

Gdy tylko paczka zostanie wysłana, otrzymasz wiadomość z linkiem do strony firmy kurierskiej. Strona ta umożliwi śledzenie przesyłki na bieżąco oraz jeśli będzie to możliwe, zmianę daty dostawy.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół zooplus

 

Dziwne, bo moje 2 zamówienia  też złożone w tych dniach zostały dostarczone. Mam nadzieję, że tego zamówienia nie anulują.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Aniu soreczki nie kumam o co tu chodzi  :(

Eluniu, w związku z niepewną i dynamicznie rozwijającą sie sytuacją w kraju,postanowiłam Promyczka troszkę zabezpieczyć w jedzonko,żeby był zapas na następny miesiąc ( w razie problemów z karmą) i za swoje pieniążki (założyłam) kupiłam 30 puszek.Zakup ten i koszty na razie będzie poza Twoją skarbonką i na pokrycie tego zamówienia bazarek zrobię.

 

Czekamy jak się rozwinie sprawa Twojego zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, WiosnaA napisał:

Eluniu, w związku z niepewną i dynamicznie rozwijającą sie sytuacją w kraju,postanowiłam Promyczka troszkę zabezpieczyć w jedzonko,żeby był zapas na następny miesiąc ( w razie problemów z karmą) i za swoje pieniążki (założyłam) kupiłam 30 puszek.Zakup ten i koszty na razie będzie poza Twoją skarbonką i na pokrycie tego zamówienia bazarek zrobię.

Czekamy jak się rozwinie sprawa Twojego zamówienia.

Achaaaa to takie buty  :)  Dobry pomysł  :)  Jak dostarczą puchy z mojego zamówienia, to Promyś bez problemu przetrwa kryzys :)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, elik napisał:

Achaaaa to takie buty  :)  Dobry pomysł  :)  Jak dostarczą puchy z mojego zamówienia, to Promyś bez problemu przetrwa kryzys :)

 

Może i panikuję,ale w ostatnich dniach wszystko rozgrywa się bardzo dynamicznie,a sprawa koronawirusa ma zasięg światowy i co nas czeka w najbliższych tygodniach/miesiącach zupełnie nie wiemy.Sprawa wygląda poważnie i do dobrego raczej nie idzie:(.

U nas na Podlasiu jest robione bardzo mało testów:(:(
Poruszyłam z Moli kwestię opieki w razie, tfu,tfu np. jakiejś kwarantanny u niej.
Pomimo,że obecnie mieszka sama,to wszystkie pieski przebywające u Moli będą zabezpieczone.
Moli będzie mieć pomoc i wsparcie w opiece.
Myślę,że na obecnym etapie warto  na spokojnie przygotować awaryjne zabezpieczenie dla naszych osobistych piesków w razie choroby,tfu,tfu... jak również zapytać hotele,czy przygotowują zabezpieczenie zastępczej opieki.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, dwbem napisał:

Ja też dostałam taką wiadomość o mozliwym opóźnieniu ale mam nadzieję, że nie anulują bo to zamówienie też dla takiej osoby, która opiekuje się gromadą staruszków.

Oby nie anulowano, bo psiaczki muszą przecież jeść.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mdk8 napisał:

elik sprawdź bo dzisiaj  mieli dostawę  niektórej karmy  bo dostałam powiadomienie

Dzięki  :)  Złożyłam ponowne zamówienie i jak na razie nie anulowali go więc jest nadzieja, że Promyś dostanie swoją karmę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2020 o 17:10, dwbem napisał:

Tak, tylko trzeba wejść w dokładny opis składu karmy.

W jednych jest wieprzowina, w innych nie, wszystko jest opisane w składzie. Ja kupuję Dolinę Noteci monobiałkową i żadnej wieprzowiny w niej nie ma. Kula bardzo dobrze toleruje, nigdy nie było sensacji żołądkowych, a dostaje na zmianę z gotowanym, kiedy akurat z jakiejś przyczyny nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...