Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Mały urwis..., lat przybywa a wyniki badań lepsze :)

 

Promyczek będzie dostawał dwie witaminy dziennie

-  1 tab GeriavitVet rano + 1 tab Redonyl Ultra wieczorem

Zuramix - 1 x 1tab

Forthyron 2x 1tab 

 

 

f423348f1526740bmed.jpg

825683d203603eafmed.jpg

0eeb57b0c47e2e98med.jpg

 

Pomyłka z paragonem - wstawiłam (na zdjęciu) paragon za szampony dla Pikusi do mycia dupci , ech ślepak ze mnie. Może za Żuramix kosza nie zaliczył - potem sprawdzę. Przepraszam

 

ae81172e94f4c643med.jpg

 

eaa37197dc3ac205med.jpg

 

odręczny wpis - do porównania badania poprzednie

d285e0b583189a38med.jpg

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2021 o 21:04, elik napisał:

Moli@ kłamie, czy konfabuluje?

rozi, z jakiego powodu dałaś mi negatywna ocenę pod powyższym postem?   Masz prawdziwy obraz wydarzeń, czy opierasz się tylko na opowiastkach Moli@?
Mogłabym się odwzajemnić, ale jestem ponad to.

Pytanie retoryczne, możesz na nie nie odpowiadać.

Dnia 28.07.2021 o 14:23, rozi napisał:

Musisz więc, jako osoba decyzyjna, znaleźć czas na śledzenie wątku, zgody na zakupy i zwrot kosztów DT, dawanie dyspozycji Skarbnikowi oraz dostarczanie wymaganych przez Skarbnika dokumentów ( fizycznie paragony 🙂 ), pilnowanie weta w kwestii faktur itd., czyli ogarnianie całego tematu Promyka tak, żeby Molly - bezpośredni opiekun - mogła spokojnie zajmować się tylko psem i nie denerwować jakimiś długami w lecznicy.

Cały obecny dym wynika z "braku czasu". Elik nie ma czasu (na dyskusje), wetka nie ma czasu, Ty nie masz czasu, a konflikt puchnie. Ja nie widzę potrzeby zmiany Skarbnika, widzę jedynie potrzebę Twojej obecności na bieżąco. Kontakt na linii Molly-Skarbnik jest zbędny.

i z jakiego powodu uważasz, że możesz dyktować WiosnaA co ma robić?

I wreszcie, czy sądzisz, że ma to jakieś znaczenie, czy Ty widzisz, czy nie widzisz potrzeby zmiany skarbnika?

Dotychczasowy skarbnik wystarczająco wyraźnie powiedział, że ani w przyszłości, ani obecnie nie ma zamiaru dalej być skarbnikiem pieska, który jest lub ma być u Moli@. Przeprosiłam  WiosnaA i prosiłam o zrozumienie. Czekam tylko na podjęcie decyzji WiosnaA, komu mam przekazać kasę Promyczka.

Cenię swoje zdrowie, szanuję  WiosnaA i samą siebie, dlatego nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Jest to mój ostatni post na tym wątku poza informacjami o wpłatach, ewentualnych wypłatach i przekazaniu majątku Promyczka.

W takich  właśnie okoliczności Moli@ przybywało bezdomniaków bez deklaracji.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

rozi, z jakiego powodu dałaś mi negatywna ocenę pod powyższym postem?   Masz prawdziwy obraz wydarzeń, czy opierasz się tylko na opowiastkach Moli@?

Pytanie retoryczne, możesz na nie nie odpowiadać.

i z jakiego powodu uważasz, że możesz dyktować WiosnaA co ma robić?

I wreszcie, czy sądzisz, że ma to jakieś znaczenie, czy Ty widzisz, czy nie widzisz potrzeby zmiany skarbnika?

Dotychczasowy skarbnik wystarczająco wyraźnie powiedział, że ani w przyszłości, ani obecnie nie ma zamiaru dalej być skarbnikiem pieska, który jest lub ma być u Moli@. Przeprosiłam  WiosnaA i prosiłam o zrozumienie. Czekam tylko na podjęcie decyzji WiosnaA, komu mam przekazać kasę Promyczka.

Cenię swoje zdrowie, szanuję  WiosnaA i samą siebie, dlatego nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Jest to mój ostatni post na tym wątku poza informacjami o wpłatach, ewentualnych wypłatach i przekazaniu majątku Promyczka.

W takich  właśnie okoliczności Moli@ przybywało bezdomniaków bez deklaracji.

 

 

 

Zgadza się, mam pod opieką pieski bez deklaracji - psy które nigdy ich nie miały więc nic nie straciły ale zyskały wsparcie dogomaniaków, Fundacji Bonifacy i ludzi z poza dogo którzy wspierają / pomagają w utrzymaniu. 

Opiekowałam się bezdomnymi kotami to miałam wsparcie (karmę + opiekę weterynaryjną) od Fundacji KOTKOWO, dogomaniaków i Gminy Gródek :) Do dziś w razie potrzeby mogę liczyć na Ich pomoc.

Przed chwilą  koty (które zostały u mnie na stałe) dostały z KOTKOWA prezencik - duży stojący drapak (używany ale dobrym stanie) + dwa nowe do zamocowania na ścianie. Wyczyszczę / wydezynfekuję profilaktycznie - wstawię fotkę.

 

Opiekuna decyzyjnego straciła STEFKA -  "z mojej winy" - bo nie pozwoliłam sobą pomiatać, krzyczeć. Obecnie panienka ma deklaracje :)

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2021 o 23:51, elik napisał:

rozi, z jakiego powodu dałaś mi negatywna ocenę pod powyższym postem?   Masz prawdziwy obraz wydarzeń, czy opierasz się tylko na opowiastkach Moli@?

Pytanie retoryczne, możesz na nie nie odpowiadać.

i z jakiego powodu uważasz, że możesz dyktować WiosnaA co ma robić?

I wreszcie, czy sądzisz, że ma to jakieś znaczenie, czy Ty widzisz, czy nie widzisz potrzeby zmiany skarbnika?

Dotychczasowy skarbnik wystarczająco wyraźnie powiedział, że ani w przyszłości, ani obecnie nie ma zamiaru dalej być skarbnikiem pieska, który jest lub ma być u Moli@. Przeprosiłam  WiosnaA i prosiłam o zrozumienie. Czekam tylko na podjęcie decyzji WiosnaA, komu mam przekazać kasę Promyczka.

Cenię swoje zdrowie, szanuję  WiosnaA i samą siebie, dlatego nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Jest to mój ostatni post na tym wątku poza informacjami o wpłatach, ewentualnych wypłatach i przekazaniu majątku Promyczka.

W takich  właśnie okoliczności Moli@ przybywało bezdomniaków bez deklaracji.

Za tępa jesteś, żeby zrozumieć co i dlaczego napisałam. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, rozi napisał:

Za tępa jesteś, żeby zrozumieć co i dlaczego napisałam. 

Ot i cała istota rozi.
Gdybyś nie była wyjątkowo tępa i wyjątkowo złośliwa, nie obrażałabyś ludzi w ogóle, a w szczególności tych, którzy na to nie zasługują.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Ciocie, prosze zakopac topor wojenny dla dobra Promyka. Ja nie przeniose sie do innego skarbnika. Kto ma tym straci ? Promyk !

Też nawoływałam do zakończenia sporu. Dlatego też popieram Cię i serdecznie proszę o nie komentowanie na wątku, szczególnie przez osoby nie biorące bezpośredniego udziału w opiece nad Promykiem. 

Dla dobra Promyka przestańcie pisać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

 uxmal, o ile ocena  rozi nie jest w stanie mnie dotknąć, to Twoja bezpodstawna negatywna ocena sprawiła mi przykrość.  No cóż, widocznie myliłam się sądząc, że stać Cię na bezstronność.

Obawiam się, że nie rozumiesz co to jest bezstronność. Jak mówił Jan Karski "Kto nie potępia ten przyzwala"

Jestem przerażona i oburzona tonem, stylem jaki stosujesz w stosunku do  Moli oraz do każdego kto nie zgadza się z Twoim wyobrażeniem Świata. 

Mam prawo być oburzona i to wyrażam.

Jeśli planujesz toczyć w przyszłości jakikolwiek dyskurs na forum z inną osobą to przed jej rozpoczęciem zalecam poczytać prace filozofów zajmujących się dialogiem. Ciekawe prace ma także prof Łukow który jest etykiem i filozofem.

Swoje oburzenie będę okazywać za każdym razem kiedy będą one przeze mnie nieakceptowalne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ktoś sobą nie daje pomiatać,a innymi może:(
Ja też sobą nie pozwolę. Nie pozwolę również pomiatać sumiennym, wzorowym skarbnikiem na dogo i stawiać mu bezpodstawne zarzuty.


Przenigdy w życiu nie byłam ścigana za jakieś długi,przez ponad 20 lat przenigdy lecznica mnie nie ponaglała,nie musiała ściągać,prosić 2x,że coś mam nieuregulowane,a sumy nieraz były znacznie większe niż teraz (nie prywatne),.teraz też nie.Zawsze sama przypominałam,u Promyka też tak było z fakturami poza ostatnią.
Wczoraj odwiozłam wnuczkę na lotnisko i dziś specjalnie pojechałam do Białego do lecznicy,zapłacić gotówką wszystkie zaległości u Promyka.

Dziś wetka powiedziała,że mogłaby poczekać jeszcze z ew. wystawieniem faktury,że nikt nie martwi się bo znamy od lat i wie,że ureguluję,że to Oni odciągali długo z fakturą z braku czasu (każda f.u Promyczka była wystawiana z dużym opóźnieniem),a nie z powodu oczekiwania miesiące na nip Eli.Temat nipu był kiedyś i owszem,ale księgowa przyjmowała faktury bez niego,a teraz od wetki zażądała o czym dowiedziałam się tydzień temu.

 

Elu,nie chciałam Cię już ciągać do Urzędu po ten nip(wiem,że nie masz w domu),nie chciałam też odwlekać z zapłatą zaległości i jeżeli dasz radę do swoich osobistych rozliczeń przyjąć dzisiejsze paragony,bez faktury,będę wdzięczna i będę prosić o zwrot 790zł na moje konto.
Jeżeli nie możesz i miałoby to być Tobie problemem,to oczywiście zrozumiem i pokryję sama,bo pieniądze nie są najcenniejsze w moim życiu.
W tym tygodniu będę już mogła wysłać do Ciebie przesyłkę z wcześniejszymi paragonami od Moli.


Paragon jest ogólny za brane leki od kwietnia,za Simparicę , za ostatnią wizytę Promyka i badania krwi+tarczyca - 722zł +68zł-koszt Redonylu branego na ostatniej wizycie.
Nie poprosiłam lekarki o dokładną rozpiskę,ale jeśli ktoś by życzył wyszczególnione sumy i za co,to wrócę do lecznicy i poproszę.

Na koncie Promyka w lecznicy długu nie ma.

Dziś zbiorę co jest do zwrotu dla dt.

IMG_8917.jpg

IMG-8918.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mam ochoty tracić więcej swojego czasu ani marnować sił i zdrowia na dalsze "szarpanie się" i udowadnianie ,że wiszący dług nie był problemem dla dt.

Nie miałam najmniejszego zamiaru nigdzie zabierać Promyczka,ale w obecnych okolicznościach nie widzę możliwości dalszej współpracy z dt.Skarbnik niedobry,ja niedobra,więc zaczęłam szukać rozwiązania z jak najmniejszą szkodą dla Promyczka.
Promyk będzie mieć stały dom.

Dom nie pojawił się nagle wczoraj, ani kilka dni temu.
Rozmowę z Domem miałam w ubiegłym roku.Jednak ze względu na niezbyt wysoką emeryturę Pani ,a wysokimi kosztami leków i drogiej karmy uznaliśmy z Panią,że może sobie nie poradzić finansowo i do adopcji nie doszło.
Teraz ja odezwałam się do Pani.
Pani jest chętna zaopiekować się Promyczkiem.Zaproponowałam Pani ,że koszty leków i ew. leczenia będę ja pokrywać,a Pani zapewni tylko jedzonko.P.Irenka w miarę możliwości również będzie wspierać,powiadomiłam o zmianach.
Domek jest w bloku u Pani po 70-tce.Mieszka sama,ma dwóch synów,którzy mieszkają blisko.Bliziutko Pani jest lecznica,ale na planowane wizyty, kontrolne badania,czy teraz zrobienie ząbków będę chciała zabierać Promyka do naszej lecznicy,do wetki,która prowadziła Promyczka dotychczas, o czym Lekarkę dziś poinformowałam.
Promyk lubi przytulanie,głaskanie i tego mu nie zabraknie.Dobrze też radzi z poruszaniem się w nowych miejscach mając człowieka blisko,także myślę,że szybko zaklimatyzuje się w domku i bliskim otoczeniu.

Proszę dt o wskazanie dnia i godz.w którym mogę zabrać Promyczka.Mogę przyjechać po niego lub spotkać w Białym,dostosuję się do terminu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Nie mam ochoty tracić więcej swojego czasu ani marnować sił i zdrowia na dalsze "szarpanie się" i udowadnianie ,że wiszący dług nie był problemem dla dt.

Nie miałam najmniejszego zamiaru nigdzie zabierać Promyczka,ale w obecnych okolicznościach nie widzę możliwości dalszej współpracy z dt.Skarbnik niedobry,ja niedobra,więc zaczęłam szukać rozwiązania z jak najmniejszą szkodą dla Promyczka.
Promyk będzie mieć stały dom.

Dom nie pojawił się nagle wczoraj, ani kilka dni temu.
Rozmowę z Domem miałam w ubiegłym roku.Jednak ze względu na niezbyt wysoką emeryturę Pani ,a wysokimi kosztami leków i drogiej karmy uznaliśmy z Panią,że może sobie nie poradzić finansowo i do adopcji nie doszło.
Teraz ja odezwałam się do Pani.
Pani jest chętna zaopiekować się Promyczkiem.Zaproponowałam Pani ,że koszty leków i ew. leczenia będę ja pokrywać,a Pani zapewni tylko jedzonko.P.Irenka w miarę możliwości również będzie wspierać,powiadomiłam o zmianach.
Domek jest w bloku u Pani po 70-tce.Mieszka sama,ma dwóch synów,którzy mieszkają blisko.Bliziutko Pani jest lecznica,ale na planowane wizyty, kontrolne badania,czy teraz zrobienie ząbków będę chciała zabierać Promyka do naszej lecznicy,do wetki,która prowadziła Promyczka dotychczas, o czym Lekarkę dziś poinformowałam.
Promyk lubi przytulanie,głaskanie i tego mu nie zabraknie.Dobrze też radzi z poruszaniem się w nowych miejscach mając człowieka blisko,także myślę,że szybko zaklimatyzuje się w domku i bliskim otoczeniu.

Proszę dt o wskazanie dnia i godz.w którym mogę zabrać Promyczka.Mogę przyjechać po niego lub spotkać w Białym,dostosuję się do terminu.

 

3 sierpnia minie dokładnie 2 lata od powrotu Promyka z DS.

Uważasz, że kolejna zmiana jest dobra dla starszego, niewidomego pieska..., może tak - będzie miał swego człowieka. 

 

Do Białego wybieram się we wtorek... tylko podaj w jakich godzinach Ci pasuje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Elu,nie chciałam Cię już ciągać do Urzędu po ten nip(wiem,że nie masz w domu),nie chciałam też odwlekać z zapłatą zaległości i jeżeli dasz radę do swoich osobistych rozliczeń przyjąć dzisiejsze paragony,bez faktury,będę wdzięczna i będę prosić o zwrot 790zł na moje konto.
Jeżeli nie możesz i miałoby to być Tobie problemem,to oczywiście zrozumiem i pokryję sama,bo pieniądze nie są najcenniejsze w moim życiu.
W tym tygodniu będę już mogła wysłać do Ciebie przesyłkę z wcześniejszymi paragonami od Moli.


Paragon jest ogólny za brane leki od kwietnia,za Simparicę , za ostatnią wizytę Promyka i badania krwi+tarczyca - 722zł +68zł-koszt Redonylu branego na ostatniej wizycie.
Nie poprosiłam lekarki o dokładną rozpiskę,ale jeśli ktoś by życzył wyszczególnione sumy i za co,to wrócę do lecznicy i poproszę.

Serdecznie dziękuję Aniu 202768109_wspczucie.png.2408f3ad394bbfa5ec40bc4d89df7c2f.png

Jeśli kiedykolwiek będę mogła być Ci pomocna, możesz na mnie liczyć.
Na dzień dzisiejszy koncie Promyczka na jest kwota 1.089,33 zł.

Dzisiaj przeleję na Twoje konto kwotę 790,00 zł i na koncie Promysia zostanie kwota 299,33 zł. Będę czekać na instrukcję, co z tą kasą.
Jeśli mogłabyś, to bardzo proszę, dołóż do tych wcześniejszych paragonów także te dwa od Ciebie. Faktury nie będą potrzebne.  Dziękuję 
🙂

Jestem pewna, że pod Twoją opieką  Promyczek na pewno będzie szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Nie mam ochoty tracić więcej swojego czasu ani marnować sił i zdrowia na dalsze "szarpanie się" i udowadnianie ,że wiszący dług nie był problemem dla dt.

Nie miałam najmniejszego zamiaru nigdzie zabierać Promyczka,ale w obecnych okolicznościach nie widzę możliwości dalszej współpracy z dt.Skarbnik niedobry,ja niedobra,więc zaczęłam szukać rozwiązania z jak najmniejszą szkodą dla Promyczka.
Promyk będzie mieć stały dom.

 

 

Pies to nie jest pluszowa zabawka, którą można przerzucać bezkarnie z rąk do rąk. Promyczek jest u nas dwa lata, ma tu swoich kumpli, ma nasze ręce do głaskania i pełne zaufanie do nas. Doskonale zna teren, mieszkanie, okolice. Kolejna zmiana to dla niego duży szok 

Kim trzeb być żeby zafundować mu taki stres???

Ja stanowczo protestuję, nie oddam Promyczka!!! Choćby mi policja stała pod domem, dla mnie On i jego dobro jest najważniejsze 

Mam w dupie wasze przepychanki, wasze koterie i kliki

Mogę finansować utrzymanie i leczenie Promyczka 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

3 sierpnia minie dokładnie 2 lata od powrotu Promyka z DS.

Uważasz, że kolejna zmiana jest dobra dla starszego, niewidomego pieska..., może tak - będzie miał swego człowieka. 

 

Do Białego wybieram się we wtorek... tylko podaj w jakich godzinach Ci pasuje.

 

Może być np. 10-13 jeśli Ci odpowiada.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

............
Na dzień dzisiejszy koncie Promyczka na jest kwota 1.089,33 zł.
Dzisiaj przeleję na Twoje konto kwotę 790,00 zł i na koncie Promysia zostanie kwota 299,33 zł. Będę czekać na instrukcję, co z tą kasą.
Jeśli mogłabyś, to bardzo proszę, dołóż do tych wcześniejszych paragonów także te dwa od Ciebie.

Ok,ostatnie paragony jak najbardziej wyślę.

Elu,wiem,że prosiłaś Moli o konto,prześlę Ci na pw. i zrób proszę przelew dla Moli za Simparicę z 19.07, - 68zł i za Żuramix  14zł (paragon pomylony i cenę z netu wzięłam)

Kup proszę worek karmy 14kg dla stada za opiekę nad Promyczkiem za lipiec,

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/briantos/briantos_adult/528997

 

Moli, napisz proszę,czy jeszcze za coś płaciłaś i może nie zwróciliśmy pieniążków,bo tylko te dwa paragony znalazłam jako nieopłacone.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, WiosnaA napisał:

Elu,wiem,że prosiłaś Moli o konto,prześlę Ci na pw. i zrób proszę przelew dla Moli za Simparicę z 19.07, - 68zł i za Żuramix  14zł (paragon pomylony i cenę z netu wzięłam)

Dziękuję Aniu za nr konta 🙂    82,00 zł już jest na podanym koncie, bo to ten sam bank, w którym ma konto także Promyczek.

1886587022_AniaiH..png.8b54cd6282ef82fa470975adf8d9beff.png

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

 

Może być np. 10-13 jeśli Ci odpowiada.

 

Ok,ostatnie paragony jak najbardziej wyślę.

Elu,wiem,że prosiłaś Moli o konto,prześlę Ci na pw. i zrób proszę przelew dla Moli za Simparicę z 19.07, - 68zł i za Żuramix  14zł (paragon pomylony i cenę z netu wzięłam)

Kup proszę worek karmy 14kg dla stada za opiekę nad Promyczkiem za lipiec,

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/briantos/briantos_adult/528997

 

Moli, napisz proszę,czy jeszcze za coś płaciłaś i może nie zwróciliśmy pieniążków,bo tylko te dwa paragony znalazłam jako nieopłacone.

 

Pasuje..., przed wyjazdem wyślę sms

Zakupy - tablety od kleszczy + Żuramix

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, WiosnaA napisał:

Ktoś sobą nie daje pomiatać,a innymi może:(
Ja też sobą nie pozwolę. Nie pozwolę również pomiatać sumiennym, wzorowym skarbnikiem na dogo i stawiać mu bezpodstawne zarzuty.


Przenigdy w życiu nie byłam ścigana za jakieś długi,przez ponad 20 lat przenigdy lecznica mnie nie ponaglała,nie musiała ściągać,prosić 2x,że coś mam nieuregulowane,a sumy nieraz były znacznie większe niż teraz (nie prywatne),.teraz też nie.Zawsze sama przypominałam,u Promyka też tak było z fakturami poza ostatnią.
Wczoraj odwiozłam wnuczkę na lotnisko i dziś specjalnie pojechałam do Białego do lecznicy,zapłacić gotówką wszystkie zaległości u Promyka.

Dziś wetka powiedziała,że mogłaby poczekać jeszcze z ew. wystawieniem faktury,że nikt nie martwi się bo znamy od lat i wie,że ureguluję,że to Oni odciągali długo z fakturą z braku czasu (każda f.u Promyczka była wystawiana z dużym opóźnieniem),a nie z powodu oczekiwania miesiące na nip Eli.Temat nipu był kiedyś i owszem,ale księgowa przyjmowała faktury bez niego,a teraz od wetki zażądała o czym dowiedziałam się tydzień temu.

 

Elu,nie chciałam Cię już ciągać do Urzędu po ten nip(wiem,że nie masz w domu),nie chciałam też odwlekać z zapłatą zaległości i jeżeli dasz radę do swoich osobistych rozliczeń przyjąć dzisiejsze paragony,bez faktury,będę wdzięczna i będę prosić o zwrot 790zł na moje konto.
Jeżeli nie możesz i miałoby to być Tobie problemem,to oczywiście zrozumiem i pokryję sama,bo pieniądze nie są najcenniejsze w moim życiu.
W tym tygodniu będę już mogła wysłać do Ciebie przesyłkę z wcześniejszymi paragonami od Moli.


Paragon jest ogólny za brane leki od kwietnia,za Simparicę , za ostatnią wizytę Promyka i badania krwi+tarczyca - 722zł +68zł-koszt Redonylu branego na ostatniej wizycie.
Nie poprosiłam lekarki o dokładną rozpiskę,ale jeśli ktoś by życzył wyszczególnione sumy i za co,to wrócę do lecznicy i poproszę.

Na koncie Promyka w lecznicy długu nie ma.

Dziś zbiorę co jest do zwrotu dla dt.

IMG_8917.jpg

IMG-8918.jpg

O! Jednak Elik ma numer NIPu ,)

NIP cudownie odnaleziony. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2021 o 10:37, WiosnaA napisał:

Masakra,brakuje jeszcze wetkę wciągać w jakieś rozgrywki:(

Było zapytać Ją  tydzień temu dlaczego nie tak" patrzyła" na Ciebie jak Ty chciałaś,a nie dzwonić do mnie,gdzie bladego pojęcia nie miałam z jakiego powodu i jak "patrzyły" na Ciebie.

Wetka wpisując kolejne leki na dług oczywiście mogła zwyczajnie Ci powiedzieć o zaległościach,ale na pewno nie robiła Tobie burzy.
Ty dowiadując o Nipach wpadłaś na dogo Eli dokopać i podniecona pojątrzyć.Nudzisz się na huśtawce.
Wystarczyło napisać dwa słowa jak już chciałaś (choć nie musiałaś),że ...-faktury wiszą,uregulujcie.


Dług nie przy Twoim nazwisku wisi.

Eot.

 

Wetka, nie robiła mi burzy..., powiedziała jedynie (pisałam), że nie może wystawić faktury bez NIPu elik, że dzwoniła do Niej i otrzymała odpowiedź - że elik nie ma NIPu. 

Myślę, że zaskoczyła wetkę taka odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...