Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

40 minut temu, elik napisał:

Moli@ jaki list Ty wysyłasz, że listonosz nie zostawia go w skrzynce, jak wszystkie inne listy polecone?
Poza tym co tydzień, przez co najmniej 3 dni,  jesteśmy w Krakowie z powodu mojej rehabilitacji i nie było w skrzynce awiza. Co tydzień opróżniam skrzynkę, bo zawsze są jakieś listy, albo reklamy, ale awiza nie było. Nie rozumiem tego. Proszę przyślij mi na adres e-mail zdjęcie, albo skan potwierdzenia nadania tego listu. Adres e-mail prześlę Ci w PW.

Elik, przesłałam Ci na PW - zdjęcia potwierdzenia nadania listu..., z widocznym / czytelnym numerem, datą i adresem odbiorcy + nadawcy.

Zgadza się z adresem który mi podałaś na PW 

ps

wysłałam Ci jeszcze numer na infolinię 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Moli@ napisał:

Elik, przesłałam Ci na PW - zdjęcia potwierdzenia nadania listu..., z widocznym / czytelnym numerem, datą i adresem odbiorcy + nadawcy.

Zgadza się z adresem który mi podałaś na PW 

 

Nie dostałam od Ciebie wiadomości na PW ???

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Moli@ napisał:

Nie dostałaś zdjęć - nie przeszły? 

Cytat

w oddzielnej wiadomości wysłałam na pw numer telefonu - dostałaś?

 

O ile wiem, to na PW nie można wkleić zdjęć. Są sposoby, ale trzeba skorzystać z serwera zewnętrznego, nie dogowego więc nie można  przesłać zdjęć bezpośrednio.

Nie rozumiem. Jaki numer telefonu mi przysłałaś. Też nie dostałam. Dziwne.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

O ile wiem, to na PW nie można wkleić zdjęć. Są sposoby, ale trzeba skorzystać z serwera zewnętrznego, nie dogowego więc nie można  przesłać zdjęć bezpośrednio.

Uprzejmie donoszę, że można. Przed chwilą dostałam od Molly PW z wklejonym zdjęciem.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Dziękuję rozi 🙂

przesłałam oczywiście do rozi zdjęcie psa a nie potwierdzenia nadania listu.

Oczywiście rozi miałaś pod ręką  80722334_ksiukiok1.gif.c5d56e4416a2e976ff31a2b619de0726.gif

A czytasz co ja piszę?  Bo ja cały czas piszę, że jestem w Krakowie, że listonosz zostawia listy w skrzynce, a Ty wysyłasz na inny adres i słowem nie piśniesz, że nie do Krakowa wysyłałaś.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, elik napisał:

Oczywiście rozi miałaś pod ręką  80722334_ksiukiok1.gif.c5d56e4416a2e976ff31a2b619de0726.gif

A czytasz co ja piszę?  Bo ja cały czas piszę, że jestem w Krakowie, że listonosz zostawia listy w skrzynce, a Ty wysyłasz na inny adres i słowem nie piśniesz, że nie do Krakowa wysyłałaś.

Pierwszy list z paragonami też był tam wysłany - ten adres podałaś do wysyłki i to nie był adres domowy. Nie odebrałaś. 

Tym razem - 

Nic nie pisałaś żeby wysłać na inny adres!

 

Mnie nie interesuje gdzie kto mieszka..., dostaję adres na który mam przesłać to przesyłam.

 

Nic nie pisałaś o zmianie adresu do korespondencji..., nie podałaś mi nowego adresu..., tylko poprosiłaś o wysłanie listu. To wysłałam.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, elik napisał:

A czytasz co ja piszę?  Bo ja cały czas piszę, że jestem w Krakowie, że listonosz zostawia listy w skrzynce, a Ty wysyłasz na inny adres i słowem nie piśniesz, że nie do Krakowa wysyłałaś.

Spieszę się, żeby zdążyć z aktualizacją wszystkich kont psiaków z dogo, a mam jeszcze inne obowiązki.  Od początku piszę o Krakowie, a Ty siedzisz cicho i nie napiszesz, że wysłałaś do Bochni i wałkujemy sprawę od wczoraj, a wystarczyło napisać, że nie wysłałaś do Krakowa.  Jasne moja wina, że nie pamiętałam, że rok wcześniej prosiłam Cię o wysłanie listu do Bochni. Mea culpa, mea maxima cupla.   Wyślę Ci 12,00 zł za oba listy i skończmy tą dyskusję, bo na prawdę nie mam czasu.
Że mieszkam w Krakowie to wiesz, bo taki adres podajesz, gdy trzeba, do faktury.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Spieszę się, żeby zdążyć z aktualizacją wszystkich kont psiaków z dogo, a mam jeszcze inne obowiązki.  Od początku piszę o Krakowie, a Ty siedzisz cicho i nie napiszesz, że wysłałaś do Bochni i wałkujemy sprawę od wczoraj, a wystarczyło napisać, że nie wysłałaś do Krakowa.  Jasne moja wina, że nie pamiętałam, że rok wcześniej prosiłam Cię o wysłanie listu do Bochni. Mea culpa, mea maxima cupla.   Wyślę Ci 12,00 zł za oba listy i skończmy tą dyskusję, bo na prawdę nie mam czasu.

List przekażę WiośnieA

 

Piszesz, że jeździsz między Krakowem a działką. Ja nikogo nie śledzę kto gdzie w danej chwili przebywa...

Adres do korespondencji dostałam  na skrytkę pocztową. O zmianie nie powiadomiłaś.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2021 o 11:44, Moli@ napisał:

Piszesz, że jeździsz między Krakowem a działką. Ja nikogo nie śledzę kto gdzie w danej chwili przebywa...

Adres do korespondencji dostałam  na skrytkę pocztową. O zmianie nie powiadomiłaś.

Dla pełnej jasności - adres krakowski masz od dawna, adres na działkę wysłałam Ci na PW rok temu. Mając dwa adresy, przed wysyłką trzeba było się upewnić na który wysłać.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Moli@ napisał:

Wybacz elik, chyba nie oczekujesz, że będę szukć danych. Podałaś mi ten adres do wysyłki, nie zmieniłaś a jedynie prosiłaś, żeby wysłać listem poleconym a nie za potwierdzeniem odbioru. Tak zrobiłam.

Prowokujesz mnie do ciągnięcia tej niepotrzebnej dyskusji.
Piszesz, że chyba nie oczekuję, że będziesz szukać danych. No oczywiście, że nie oczekuję, że będziesz szukać, ale Ty jednak szukałaś, bo adres, na który wysłałaś paragony, podałam Ci dokładnie 29 czerwca ubiegłego roku. Ja zapytałam czy masz adres. Powiedziałaś, że masz więc myślałam, że masz na myśli adres krakowski, ten do faktur, bo do głowy mi nie przyszło, że będziesz szukać adres, który dałam Ci rok temu. Jest w tym zamieszaniu i moja wina, bo nie upewniłam się, o którym adresie mówiłaś, ale nie zwalaj całej winy na mnie.
Cokolwiek napiszesz, choćby to, że stolicą Polski jest Pcim, nie będę kontynuować tej dyskusji. Na prawdę nie warto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł  od shoto   VII -  5.07.
  •      30,00 zł  od Baltimoore  VII -  7.07.
  •      30,00 zł  od siostry elficzkowa  VII -  9.07.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1057986765_dzikuj.png.43b174e629bed84b6733bd407bade1b8.png      1509700211_kwiatki15.jpeg.d3cf506d7d31ecc2fca6a62016a89baf.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Promyczek ma umówioną wizytę w lecznicy..., wetka podjęła decyzję o kontrolnym badaniu + badanie krwi. 

Dobrze, bo dawno nie miał badań kontrolnych..., nie były robione bo jak mówiła elik - "po co robić i wyszukiwać choroby"

Kupiłam (zostanie wypisana faktura do opłacenia) 6 listków leku na tarczycę.

136c77617dbdba48med.jpg

W lecznicy nie było, kupiłam w innej - w Boliłapce 

Simparica 2 tab zapłaciłam 68zł / 19.07 (paragon) dostarczę do  WiosnyA

tabletka od kleszczy do podania 2 sierpnia

4605c1eef3023bb1med.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Moli@ napisał:

Dobrze, bo dawno nie miał badań kontrolnych..., nie były robione bo jak mówiła elik - "po co robić i wyszukiwać choroby"

Moli@ czy Ciebie pogięło już całkiem????  Od kiedy to ja jestem osobą decydująca w sprawie Promyczka.  Czego się czepiasz, szukasz dziury w całym!!!   Ludzie złośliwi krócej żyją.

Wyrywasz słowa z kontekstu, żeby mnie oczernić!!!   Wiem co Ci siedzi na wątrobie, ale dla dobra psów schowaj to sobie głęboko. Już nigdy nie podejmę się skarbnikowania dla pieska, który będzie u Ciebie. Zadowolona?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...