Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

23 godziny temu, elik napisał:

Na jakim programie będzie to nagranie ?

To program "The Brain - genialny umysł" - ale kiedy będzie emisja tego odcinka, nie wiemy. Tomek mówi, ze z tej "wizytówki" u nas w domu kręconej wycięli psiaki, niestety, została tylko w przelocie Pyza w gabinecie na stole, ze niby ją Tomek osłuchuje stetoskopem.

18 godzin temu, Havanka napisał:

Z konta Diany, Małgosia przesłała mi 12 zł na dwutygodniowe odświeżanie ogłoszenia na OLX. Od dziś do 8 marca pierwsze z nich:

 

 

Dziękuję! :)

18 godzin temu, AgaG napisał:

Czyli sunia ma wspaniały charakter. typowo owczarkowy :)

Nigdy nie miałam owczarka... To mój pierwszy raz :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

 

Nigdy nie miałam owczarka... To mój pierwszy raz :)

A jak choć raz się ma owczarka, to potem się już zawsze chce takiego psiaka :) One są cudowne i mądre :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, AgaG napisał:

A jak choć raz się ma owczarka, to potem się już zawsze chce takiego psiaka :) One są cudowne i mądre :)

Święta prawda. Mamy już czwartą ONkę (na awatarku). Pierwsza była rodowodowa z ZKwP, następne - adopciaki w typie rasy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, malagos napisał:

To program "The Brain - genialny umysł" - ale kiedy będzie emisja tego odcinka, nie wiemy. Tomek mówi, ze z tej "wizytówki" u nas w domu kręconej wycięli psiaki, niestety, została tylko w przelocie Pyza w gabinecie na stole, ze niby ją Tomek osłuchuje stetoskopem.

. . .

Na I, czy II TVP ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Na I, czy II TVP ?

W Polsacie, Eliku :)

Zapowiadają na weekend śliczną pogodę, więc spacer na  pola murowany. No i czas popracować trochę w ogrodzie - grabie, taczka i te sprawy. Sprzątanie trawników już się odbyło - czyli uprawiałam kupozbieractwo. Przy 4 doopakch jest tego towaru niemało...

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, malagos napisał:

W Polsacie, Eliku :)

Zapowiadają na weekend śliczną pogodę, więc spacer na  pola murowany. No i czas popracować trochę w ogrodzie - grabie, taczka i te sprawy. Sprzątanie trawników już się odbyło - czyli uprawiałam kupozbieractwo. Przy 4 doopakch jest tego towaru niemało...

Dzięki, będę śledzić.  Może uda mi się wypatrzeć :)

Też chciałabym co nieco popracowacć na działce, ale teraz to tylko z doskoku. Na stałe wyjedziemy dopiero w połowie kwietnia, jak już pogoda się ustabilizuje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

W Polsacie, Eliku :)

Zapowiadają na weekend śliczną pogodę, więc spacer na  pola murowany. No i czas popracować trochę w ogrodzie - grabie, taczka i te sprawy. Sprzątanie trawników już się odbyło - czyli uprawiałam kupozbieractwo. Przy 4 doopakch jest tego towaru niemało...

U mnie w domu nazywa się to elegancko "zbieraniem grzybów" ;) :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fajnie! Wczoraj, grabiąc ogródek, umazałam się w psim g..wnie po kostki! Ale to na szczęście. A skoro tak tęsknisz do ogródka, to może zrobimy palenie Marzanny tym razem? Zapraszam do swojego ogródka. Obiecuję, że g... posprzątam. Dyszobaba leży tylko niecałe 100 km od Warszawy, dojechać można z Dw. Zachodniego w nieco ponad godzinę do Różana, odbiorę!, a potem już tylko Narew, ptaszki, kotki, pieski, spacerki i inne równie przyjemne rzeczy. Zastanówcie się dziewczyny i chłopcy nad moją propozycją. Proponuję spalenie Marzanny, a nie topienie, bo mam dużo gałęzi, które koniecznie trzeba zutylizować. Można by przy okazji upiec kiełbaski, albo kartofle. Co z tego, że w zasadzie to nie ta pora! Ważne, by było przyjemnie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, irenas napisał:

Fajnie! Wczoraj, grabiąc ogródek, umazałam się w psim g..wnie po kostki! Ale to na szczęście. A skoro tak tęsknisz do ogródka, to może zrobimy palenie Marzanny tym razem? Zapraszam do swojego ogródka. Obiecuję, że g... posprzątam. Dyszobaba leży tylko niecałe 100 km od Warszawy, dojechać można z Dw. Zachodniego w nieco ponad godzinę do Różana, odbiorę!, a potem już tylko Narew, ptaszki, kotki, pieski, spacerki i inne równie przyjemne rzeczy. Zastanówcie się dziewczyny i chłopcy nad moją propozycją. Proponuję spalenie Marzanny, a nie topienie, bo mam dużo gałęzi, które koniecznie trzeba zutylizować. Można by przy okazji upiec kiełbaski, albo kartofle. Co z tego, że w zasadzie to nie ta pora! Ważne, by było przyjemnie.

Wspaniała propozycja Irenko :) Piszę się z wielką ochotą, jeszcze żeby pogoda była taka jak dziś to pełne szczęście :) Kto jeszcze się pisze? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

Wspaniała propozycja Irenko :) Piszę się z wielką ochotą, jeszcze żeby pogoda była taka jak dziś to pełne szczęście :) Kto jeszcze się pisze? 

Pogoda ma się podobno popsuć od poniedziałku, ale nic nie trwa wiecznie to i wiosna w końcu przyjdzie. Proponuję jeden z pierwszych weekendów kwietnia. Ustalić to musimy wspólnie, żeby jak największej liczbie osób odpowiadało, tak więc czekam na propozycje.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. To coś się wyjaśnia - czyli raczej 22 - 23, tak? Może to i lepiej, nie powinien nam już zagrażać śnieg z deszczem (a może jestem zbyt optymistyczna?). Liczę ma męskie ramiona w kwestii rozpalania ogniska, bo ja, choć byłam w harcerstwie (ale krótko), nie potrafię tego dobrze robić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...