Jump to content
Dogomania

Pigwa - fajna, kudłata panienka z Radys doczekała się własnego DOMU, zamieszkała w Warszawie :)


Marysia R.

Recommended Posts

Ta chętna rodzina miałaby psa po raz pierwszy, Miotam się czy dać im Kolę , ponieważ nie mam pewności czy podołają jej problemom ,a nie chciałabym mieć zwrotu.

Mówili też o suni wielkości Koli ,a ona waży 8 kg i ma 30 cm w kłębie.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że ze względu na niewielkie doświadczenie i bezpieczeństwo kota, to nie jest dom dla mojego Pingwinka, niestety. No i jeszcze "rozmiar" nie do końca ten ;) Widocznie musi jeszcze poczekać kudłata panna.

Co do Koli to trudno mi coś poradzić nie znając ludzi, szczególnie że tamten drugi dom też wydaje się dobry. Chyba musisz się zdać na swoją intuicję :)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz udostępniłam Pingwinka na fb,  bo niestety, nie widać tego u mnie na telefonie i muszę włączyć prawdziwy komputer ;). Aż nie chce się wierzyć, że taka piękna i wspaniała sunia, jeszcze nie ma domku :(. To wg mnie świadczy o tym, że czeka ją naprawdę przewspaniały domek i dlatego to się tak przeciąga :).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Krysiu :))

Mam nadzieję, że masz rację jeśli chodzi o wspaniały dom bo innego wytłumaczenia nie widzę - adopcje się już ruszyły, tyle psiaków znalazło domki a u nas nadal cisza. Ale coś tam się jednak dzieje, ponieważ wczoraj odezwała się do mnie Pani, która była zainteresowana adopcją dwa miesiące temu, ale z jakiegoś powodu musiała zrezygnować. Teraz ponoć sytuacja się zmieniła i Pani chciałaby przyjechać poznać Pingwinka. Nie wiem jaki był powód wcześniejszej rezygnacji ani co z tego wyniknie ale to zawsze jakiś ruch "w interesie" ;) Na spotkanie będzie trzeba jeszcze trochę poczekać bo Pani może dopiero po 17. maja więc na razie spokojnie czekamy. Poniżej cytaty z marca, z wytłuszczoną osobą, o którą chodzi:

Dnia 6.03.2017 o 20:02, Marysia O. napisał:

Powiem Wam, że nie pamiętam, żebym coś takiego kiedykolwiek miała :O Jest trzeci dzień od publikacji ogłoszeń a ja mam już trzy zainteresowane domy i to wszystkie sensowne. Jedno spotkanie w czwartek (młoda singielka), dwa kolejne prawdopodobnie w weekend (ten wspomniany wcześniej i kolejny z drugim psem). Jestem bardzo ciekawa co z tego wyniknie, decyzja może nie być łatwa. Kciuki zdecydowanie potrzebne, w tym wypadku głównie za mnie ;)

Dnia 9.03.2017 o 12:16, Marysia O. napisał:

Wygląda na to, że nasza radość była zdecydowanie przedwczesna :/

[...]

Natomiast przed chwilę dostałam sms-a od Pani, z którą byłam umówiona dzisiaj na wizytę zapoznawczą, że odwołuje spotkanie i musi w ogóle zrezygnować ze starania o adopcję.

I w ten sposób z trzech domów, które w pierwszym kontakcie wydawały się naprawdę sensowne, na ten moment nie został żaden...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...