Jump to content
Dogomania

Bach! Na mróz! Mamba (teraz Figa) i dzieciaki w DS, Mika już po operacji! Zostaje na stałe w DT :)


Tyśka)

Recommended Posts

4 minuty temu, Poker napisał:

A co z karmieniem maluchów? Taka duża operacja osłabi sunię. Jak jej organizm poradzi sobie z tym wszystkim ?  Czy sterylka miałaby sie odbyć razem z operacją bioderka? Ile można jeszcze z poczekać z operacja nóżki?

Operacja będzie dopiero po odstawieniu szczeniaków.  Do tego musimy koniecznie zaszczepić czekoladkę.na ten czas po operacji na dt trafi do mnie tak zadecydował mąż. Mamy 2 miesiące na kombinacje żeby uzbierać wysępić kasę.  I to będzie jedna narkoza 2 operacje.  Usunięcie główki kości udowej to poważna operacja 

Link to comment
Share on other sites

No niestety, nie możemy tego przyspieszyć. Na sterylizację też jest za wcześnie... Na razie pozostaje suni ograniczać ruch :( i stosować się do rad naszej wetki - obie z shoto jej ufamy bezgranicznie.
Biedna mała, aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl od jak dawna żyje z bólem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, shoto napisał:

Operacja będzie dopiero po odstawieniu szczeniaków.  Do tego musimy koniecznie zaszczepić czekoladkę.na ten czas po operacji na dt trafi do mnie tak zadecydował mąż. Mamy 2 miesiące na kombinacje żeby uzbierać wysępić kasę.  I to będzie jedna narkoza 2 operacje.  Usunięcie główki kości udowej to poważna operacja 

Sciskam sciskam za wszystko

 ciesze sercem ze po operacji bedzie u Was

bezpieczna malenka Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, shoto napisał:

moja siostra da 100, Kasia K 50 ja 100, z bazarku Nadziejki będzie wpłata a reszta na pande : pan da pan da

Dołożę  od siebie  na operację suni 50 zł.Biedna sunieczka i oby ten czas jak najszybciej zleciał i mogła być poddana operacji

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Bogusik napisał:

Dołożę  od siebie  na operację suni 50 zł.Biedna sunieczka i oby ten czas jak najszybciej zleciał i mogła być poddana operacji

Dziękujemy ślicznie! :) To ogromna pomoc!
To już mamy połowę... jeszcze 300zł...

shoto dzisiaj próbowała wyprosić kolejny miesiąc psiaków w DT... niestety, nie ma takiej opcji. Czuję jak tracimy grunt pod nogami.... :(

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tyś(ka) napisał:



shoto dzisiaj próbowała wyprosić kolejny miesiąc psiaków w DT... niestety, nie ma takiej opcji. Czuję jak tracimy grunt pod nogami.... :(

O matusiu,to co się stanie z sunią i jej maluchami?

Przewaliłyście kochane kupę dobrej roboty,to teraz nie można tego zaprzepaścić...  Nowy dzień i z nim rodzą się nowe pomysły...i za nie trzymam kciuki aby przyniosły jakieś dobre wyniki...!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, shoto napisał:

Mój mąż ubłagał swoich rodziców i pieski idą teraz do nich. Już spać po nocach nie mogę bo ciągle myślę jak to zrobić żeby się wszystko ułożyło 

Super! Aż mi lepiej na sercu się zrobiło...:)

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

A nr konta?

Dołączam do pytania bo też nie wiem na jakie konto wpłacić pieniążki?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Aldrumka napisał:

Na prośbę Nadziejki zrobiłam banerek:) Czekoladka jest w moim podpisie. Proszę się częstować!

Bardzo, bardzo dziękuję! Za chwilkę się poczęstuję :) Banerek jest PRZEPIĘKNY!

12 godzin temu, Bogusik napisał:

O matusiu,to co się stanie z sunią i jej maluchami?

Przewaliłyście kochane kupę dobrej roboty,to teraz nie można tego zaprzepaścić...  Nowy dzień i z nim rodzą się nowe pomysły...i za nie trzymam kciuki aby przyniosły jakieś dobre wyniki...!

Dziękujemy za kibicowanie, zaraz podeślę nr konta :)

7 godzin temu, shoto napisał:

Mój mąż ubłagał swoich rodziców i pieski idą teraz do nich. Już spać po nocach nie mogę bo ciągle myślę jak to zrobić żeby się wszystko ułożyło 

shoto... to wspaniale! Bardzo mi ulżyło!

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

A nr konta?

Już podsyłam :) DZIĘKUJEMY!

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

o matko jedyna aole sie dzieje

sciskam za Was sciskam  psie serduszeczka

Podobny obraz

Ciociu Aldrumko stokroc dziekujemy

bardzo bardzo dziekujemy Podobny obraz



 

CZEKO.jpg

Kochana Nadziejko, dziękujemy za to, co robisz! :)
 

2 godziny temu, malagos napisał:

Shoto, jesteście z TŻ niesamowici! Oby więcej takich Ludzi, jak Wy, to świat byłby lepszy :)

Mogę się jedynie pod tym podpisać. Shoto naprawdę odwala kawał dobrej roboty.


PS: Na pierwszej stronie w pierwszym poście wpisuję deklaracje na operację suni. Obecnie mamy ok 380zł. Zaczynam wierzyć, że nam się uda... DZIĘKUJĘ!

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, helli napisał:

a to nie jest ryzykowne te 2 zabiegi podczas 1 narkozy?

1 dobry wet nie chcial kiedys u mojej suki  robic 2 rzeczy (wyciecie guza+ czyszczenie zebow) , bo ryzyko, ale ona miala  9-10 lat  (wyniki ok).

 

wplace cos malego, prosze o konto

Na pewno nasza wetka przed operacją sunię przebada. Zawsze bada psy i nigdy nie podejmuje ryzyka, jeśli jest zbyt duże. Ja jej ufam, zwłaszcza że każdy zabieg i operację przedyskutuje z drugim wetem (u wetki mam swojego psa, u pana weta mam swoje dwa koty: jeden z kardiomiopatią przerostową, drugi z białaczką) . Jedna narkoza to wg mnie mniejsze ryzyko, ale wetem nie jestem i zdaję się na opinię naszych wetów.

Sunia jest młoda, określona na ok. rok jeśli nie mniej - wetka nie wyklucza, że jest to pierwszy miot suni.

Już wysyłam nr konta, bardzo bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, helli napisał:

a to nie jest ryzykowne te 2 zabiegi podczas 1 narkozy?

1 dobry wet nie chcial kiedys u mojej suki  robic 2 rzeczy (wyciecie guza+ czyszczenie zebow) , bo ryzyko, ale ona miala  9-10 lat  (wyniki ok).

 

wplace cos malego, prosze o konto

Mówiła vetka i jej współpracownik że najlepiej zabiegi zrobić jedną narkozą. Ona wie co mówi i robiła wiele takich zabiegów więc ja jej ufam.  Zresztą nie ma u nas innego veta któremu bym powierzyła pieski. Liczyła wszystkie moje zwierzaki i ma ok 25 letnie doświadczenie, sprzęt i prowadzi hirurgie wererynaryjną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...