Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

3 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

zapisuję się u ślicznego Flipperka :)

 

2 godziny temu, sybil napisał:

Od początku zaglądam do kochanego Flippcia; będę Mu kibicować. Na razie nie mogę pomóc finansowo, ale jak któryś z moich deklarowiczów znajdzie dom, to pomyślę... Flipperku, teraz już będzie tylko lepiej 89b8ba063867_vu_orig.gif

Witamy serdecznie u Flipcia :)

 

Hania ma gości i wejdzie później na wątek i napisze co u chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

Flipper rzeczywiście nie odbiega zapachem od innych schroniskowych, sierść jest skołtuniona wszędzie, więc trudno będzie cokolwiek oszczędzić.Na smyczy chodzi ładnie. Noc przespał spokojnie, rano zjadł pól porcji animondy i na razie nie zjadł więcej. Przez noc nie załatwił się w domu, poczekał na poranny spacer. W kupie robaków nie widać, ale dostał tabletki na odrobaczenie. Flipper jak na razie jest grzeczny, dość spokojny, cichutki, ale zadowolony - merda ogonkiem, cieszy się. Zobaczymy co pokaże za kilka dni, jak już pozna nowy teren, no i czy zaakceptuje swoich współtowarzyszy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, szafirka napisał:

Flipper rzeczywiście nie odbiega zapachem od innych schroniskowych, sierść jest skołtuniona wszędzie, więc trudno będzie cokolwiek oszczędzić.Na smyczy chodzi ładnie. Noc przespał spokojnie, rano zjadł pól porcji animondy i na razie nie zjadł więcej. Przez noc nie załatwił się w domu, poczekał na poranny spacer. W kupie robaków nie widać, ale dostał tabletki na odrobaczenie. Flipper jak na razie jest grzeczny, dość spokojny, cichutki, ale zadowolony - merda ogonkiem, cieszy się. Zobaczymy co pokaże za kilka dni, jak już pozna nowy teren, no i czy zaakceptuje swoich współtowarzyszy.

Czyli na razie się chłopak zpisuje super ! :) Ciesze się, bo już się troszkę martwiłam ...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Flipper rzeczywiście nie odbiega zapachem od innych schroniskowych, sierść jest skołtuniona wszędzie, więc trudno będzie cokolwiek oszczędzić.Na smyczy chodzi ładnie. Noc przespał spokojnie, rano zjadł pól porcji animondy i na razie nie zjadł więcej. Przez noc nie załatwił się w domu, poczekał na poranny spacer. W kupie robaków nie widać, ale dostał tabletki na odrobaczenie. Flipper jak na razie jest grzeczny, dość spokojny, cichutki, ale zadowolony - merda ogonkiem, cieszy się. Zobaczymy co pokaże za kilka dni, jak już pozna nowy teren, no i czy zaakceptuje swoich współtowarzyszy.

oby tak dalej! spisuj się chłopaku:) przecież wygrałeś los na loterii:)

Link to comment
Share on other sites

P.Piotr wracając z Wrocławia z psiakiem po TK na chwilkę wstąpił do mnie.Przekazałam P.Piotrowi 220,00zł (transport Patrycja i P.Piotr) Dosłownie chwilkę porozmawiałam o Flipperku.Flipperek jest jeszcze zagubiony,jest spokojny,taka bidula.Dziś SPA ,trzeba go obciąć bardzo krótko,ponieważ dredy są przy samej skórze.Na razie nie mógł P.Piotr powiedzieć nic więcej.

Dobrze,że jest u Hani kubraczek.Flipperek zanim przyzwyczai się do tak krótkiej sierści będzie miał ubierany kubrak.Chodzi o to aby nie przeziębił się.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Dostałam info, że karma dotarła, gdyby jakimś trafem nie było w paczce faktury proszę dać znać - prześlę na pw do Hani

Bardzo dziękuję za powiadomienie.Zapewne Hania potwierdzi.

1 godzinę temu, milagros19853201 napisał:

zapraszam na moj bazarek z ktorego czesc ewentualnie pozyskanych srodkow jest przeznaczona na potrzeby psiaka zaraz tez wrzucam na reklamy i biore sie za zaproszenia:

 

Dziękujemy za bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...