Jump to content
Dogomania

Obiś któremu już dwa razy zawalił się świat


Mysza2

Recommended Posts

U Obisia nocka spokojna. Wnerwia go ten kołnierz ale co zrobić:( Rzeczywiście robi za odśnieżarkę ponieważ idąc ryje kołnierzem w śniegu a potem go odrzuca. Niewyrzuconych pozostaości pozbywam się ręcznie :) Spal trochę na kanapie (wciskał się to mu pomogłam) trochę na podłodze  - łudziłam się że może z jajkami pozbędzie się troszkę szczekliwości ale się myliłam. Rano zjadł śniadanie - wmiótł właściwie a nie zjadł, w końcu od przedwczorajszej kolacji nic nie jadł a apetyt mu dopisuje, wziął lekarstwo p/bólowe i czekamy aż śnieg stopnieje.

A ja trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę dla Obisia :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgusiaP napisał:

Cieszę się Anetko, że Obiś daje radę.

Kochany chłopczyk!

Niestety wizyty nie będzie.

Pani zadzwoniła, że z powodu ważnych spraw rodzinnych muszą zrezygnować z adopcji Obisia.

A tak czekałam na dzisiejszy dzień... No trudno. Ale tak jak pisze Kiyoshi, lepiej że zrezygnowali przed waszym wyjazdem i dali o tym znać.

Link to comment
Share on other sites

Coś nie mamy z Agusią ostatnio dobrej passy.

Było trochę telefonów o Obisia.

Z tych brzmiących w miarę umówiłyśmy się na dwie wizyty.

W Krakowie na jutro i u nas w Dąbrowie na dzisiaj.

Pojechałyśmy i już po 5 minutach rozmowy wiedziałyśmy,  że porażka, zero empatii, tylko wygląd ważny, wysokość łapek m. inn.

Opowieści o tej suni, którą teraz mają i o poprzedniej, która już nie żyje, w kontekście ile za nie zapłacili, a ile kosztują teraz takie i jak to strasznie podrożało.

Ale nawet po tych głupich pytaniach o wysokości łapek, jeszcze nie zaskoczyłyśmy, że pani chodzi o partnera dla jej suni shitzu, w sensie reprodukcji.

Jakoś nie wspomniałam w rozmowie tel., że Obiś jest wykastrowany i dopiero wychodząc od Pani poinformowałyśmy o tym i wyszło szydło z worka.

Zaraz dopiszę to w ogłoszeniach, żeby na następne takie wizyty czasu nie tracić.

Potem dzwoniłyśmy do Pani  Krakowa, żeby potwierdzić godzinę wizyty na jutro i Pani się wycofała.

Niby, że się jeszcze musi zastanowić.

 

Ale widocznie tak miało być.

Jutro zrobię nowe ogłoszenia i mam nadzieję, że zakocha się w nim ktoś kto ma w nosie czy jest w typie jakiejś tam rasy,

tylko kto będzie chciał dać kochający dom bidzie.

Link to comment
Share on other sites

Obisia ogłaszam cały czas jako Gucia. To bardzo fajny piesek i coś mi się zdaje, ze te niepowodzenia, to znak, że Obiś czeka na "już mu przeznaczony" dom, który go jeszcze nie wypatrzył.

A nowe zdjecia też chętnie wykorzystam, bo te, które mam na śniegu nie są zbyt wyraźne.

Strusiowi podmieniłam na nowe i od razu oglądalność bardzo wzrosła.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Obisia ogłaszam cały czas jako Gucia. To bardzo fajny piesek i coś mi się zdaje, ze te niepowodzenia, to znak, że Obiś czeka na "już mu przeznaczony" dom, który go jeszcze nie wypatrzył.

A nowe zdjecia też chętnie wykorzystam, bo te, które mam na śniegu nie są zbyt wyraźne.

Strusiowi podmieniłam na nowe i od razu oglądalność bardzo wzrosła.

Też mi się tak zdaje, że Obiś czeka na TEN właściwy dom.

2 godziny temu, anecik napisał:

Byliśmy u weta na zastrzyku, ale Obiś jest dzielny to nie marudził. Zdjęcia - pozwolicie - wrzucę jutro :)

Dzielny chłopak:)

Anetko, mam też prośbę również o zdjęcia w domu takie z bliska, jeśli Obiś zechce współpracować:)

Link to comment
Share on other sites

Były kolejne 2 telefony o Obisia.

Jeden z Sosnowce kompletne dno, a drugi z Chorzowa brzmiący dobrze.

Pani ma podjechać do Ancik, żeby poznać swoją sunię z Obisiem i zobaczymy co z tego będzie.

Jeszcze jedna pani pisze ze mną na OLX, ale zamilkła po kilku pytaniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...