Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

1 minutę temu, anecik napisał:

JAK TO???  NIE ODDAM :( :( :(

A coś więcej?

hehehe

Domek jednorodzinny, 27a ogrodu, w domu 13-letni piesek labrador. Piesek do domu do przytulania oczywiście. Państwo oczywiście zgadzają się na PA. Rozmawiałam z Panem (Pani stała obok i też słuchała), Pan wyjeźdża w poniedziałek w Alpy na narty ale żona w razie czego jest w domu, mam dokładny adres i nr telefonów (stacjonarny i komórkowy).

Dlaczego Pani nie jedzie w Alpy nie spytałam :). Ale też w razie czego proszę o pomoc w transporcie, przynajmniej do Wrocławia. Pomyślałam że może by Emi i Strusia na jednym ogniu upiec, tzn. jednym transportem ich przewieźć o ile wizyta PA wypadnie dobrze :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Sara2011 poszukaj na fb na tej grupie wizyt...Dom zapowiada się naprawde dobrze! Trzymam kciuki z całych sił:)

Ja też trzymam kciuku!!!

Jestem ciekawa, czy Pan chciał porozmawiać  o Strusiu z obecną opiekunką, czyli z anecik.

Może dobrze, gdyby Aneta też z ludźmi porozmawiała,

Oby tylko nie chcieli Strusia na podwórko.

Miałam raz taki przypadek, gdzie dom przez tel. zapowiadał się rewelacyjnie, a potem się okazało, że u tych ludzi psiak całe życie wisial na łańcuchu.

Mam nadzieję, że wizyta pa wypadnie pozytywnie.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Ja też trzymam kciuku!!!

Jestem ciekawa, czy Pan chciał porozmawiać  o Strusiu z obecną opiekunką, czyli z anecik.

Może dobrze, gdyby Aneta też z ludźmi porozmawiała,

Oby tylko nie chcieli Strusia na podwórko.

Miałam raz taki przypadek, gdzie dom przez tel. zapowiadał się rewelacyjnie, a potem się okazało, że u tych ludzi psiak całe życie wisial na łańcuchu.

Mam nadzieję, że wizyta pa wypadnie pozytywnie.

 

Pan od razu sam powiedział, że absolutnie nie szukają psa na podwórko tylko przytulaka do domu.

Cały czas szukam osoby do przeprowadzenia PA. Napisałam do Kora78 na FB ale jeszcze się nie odezwała. Napisałam też do LILU ale od Lilu to jest gdzieś 50km więc kawałek.

Ew. napiszę do innych osób z FB no ale tych nie znamy, wiadomo że lepiej byłoby aby to był ktoś z Dogo.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Pan od razu sam powiedział, że absolutnie nie szukają psa na podwórko tylko przytulaka do domu.

Cały czas szukam osoby do przeprowadzenia PA. Napisałam do Kora78 na FB ale jeszcze się nie odezwała. Napisałam też do LILU ale od Lilu to jest gdzieś 50km więc kawałek.

Ew. napiszę do innych osób z FB no ale tych nie znamy, wiadomo że lepiej byłoby aby to był ktoś z Dogo.

Jeśli do przytulanie, to Struś jest idealny!!!

Nie pozostaje mi nic innego, jak trzymać kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie chciałam się pytać czy Państwo mogliby do mnie zadzwonić. W zasadzie wiem że nie ma potrzeby bo to nie "mój" psiak, ale BARRY musi mieć najlepszy dom. A że ja się bardzo związuję z tymczasami to też chcę wiedzieć że będzie mu tam jak najlepiej. I tak wiem że będę płakać za nim rzewnymi łzami - chyba się nie nadaję do tej "roboty" :(

 

Pisałam już z Sarą że jeśli uda nam się zrobić auto (będziemy o tym wiedzieć w poniedziałek) to - jeśli nie będzie innego transportu - przewieziemy Barego i Emi do swoich domów.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...