Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

22 godzin temu, elik napisał:

Tak teraz już krótkie dni i raczej pochmurne, ale myślę, że nie musimy się tak spieszyć z ogłoszeniami, bo Lusię czeka sterylka i potem rekonwalescencja więc mamy czas około miesiąca. Myślę, że w tym czasie pojawią się słoneczne dni :)

Elu, nie zaszkodzi już ruszyć z ogłoszeniami. Będzie wiecej czasu na szukanie super domu. Potem można podmienić zdjęcia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

 Lusia miałaby kumpelę w Ovolinie - dwie torpedy :D
 

To może je spikniemy :)

2 godziny temu, Havanka napisał:

Elu, nie zaszkodzi już ruszyć z ogłoszeniami. Będzie wiecej czasu na szukanie super domu. Potem można podmienić zdjęcia.

Można podmienić, ale rzecz w tym, że ogłoszenia spadają coraz na dalsze strony. Na niektórych stronach można odświeżać, ale nie na wszystkich. I co z tego, że podmienimy zdjęcia, jak ogłoszenie będzie daleko, daleko....

12 minut temu, WiosnaA napisał:

Podczytuję w przelocie,ale na pisanie brak czasu,.....lekko poprawiłam

P1120224.jpg

 

Oooo dzięki :)  Jak to zrobiłaś ?

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Kurcze czy ktoś już wie, jak można zmienić napisy w podpisie ?

Przedtem robiło się to w profilu, ale teraz nie ma tam takiej możliwości.

Już wiem i kto chce, proszę może skorzystać :)

Już wiem, jak zmienić banerek.   Tak jak pisałam kilka postów wcześniej można to zrobić w profilu. Mnie się nie udawało,bo klikałam i wchodziłam w to kółeczko po prawej stronie na górze z awatarkiem, a trzeba kliknąć w nick,który znajduje się po prawej stronie tego kółeczka z awatarkiem. Otworzy się menu, wybrać USTAWIENIA KONTA, po lewej stronie pojawi się nowe menu i wybrać SYGNATURA. Pozmieniać co się chce i zapisać.

Tola naprowadziła mnie na to i uświadomiła, że wchodzę nie tam, gdzie powinnam :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

 

Można podmienić, ale rzecz w tym, że ogłoszenia spadają coraz na dalsze strony. Na niektórych stronach można odświeżać, ale nie na wszystkich. I co z tego, że podmienimy zdjęcia, jak ogłoszenie będzie daleko, daleko....

 

 

te co da się odświeżać, to się odświeża:) Te które spadają ja po prostu robię jeszcze raz- zwykle co jakieś 2 tygodnie, z trochę innym zdjęciem głownym. Te portale gdzie nie można odświeżyć, nie mają blok tzn. nie zablokują drugiego takiego samego ogłoszenia.

Jeśli wiesz co mam na myśli;) także, to nie jest żaden problem;)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, kiyoshi napisał:

te co da się odświeżać, to się odświeża:) Te które spadają ja po prostu robię jeszcze raz- zwykle co jakieś 2 tygodnie, z trochę innym zdjęciem głownym. Te portale gdzie nie można odświeżyć, nie mają blok tzn. nie zablokują drugiego takiego samego ogłoszenia.

Jeśli wiesz co mam na myśli;) także, to nie jest żaden problem;)

Przekonałaś mnie :) Tylko ja kompletnie nie mam daru do pisania ogłoszeń  :(

 

nasobotę.jpg

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że sporo spośród nas ma mocno nieaktualne podpisy. Dla przypomnienia, jak się je zmienia  :)

To robi sę tak jak poprzednio, tylko został zmieniony widok okienka do zmiany podpisów.

Trzeba kliknąć w swój nick, który znajduje się po prawej stronie na samej górze strony

banerki 1.png

Otworzy się menu

banerek 4.png

Kliknąć w USTAWIENIA KONTA  i pojawi się nowe menu PRZEGLĄD

banerek 3.png

kliknąć w Sygnaturka i zmieniać.

banerek 5.png

Po zmianach kliknąć w ZAPISZ.

I to by było na tyle :)

Link to comment
Share on other sites

O 14.11.2016 o 09:22, elik napisał:

 

Iwonko witam serdecznie  całusy.jpg 

Nie pisałam, że deklarujesz 20,00 zł stałej dla suni, bo myślałam, że będziesz wolała sama o tym powiedzieć :) Bardzo,bardzo Ci dziękuję i za  pomoc finansową i za obecność na wątku. Wiem, że od dawna  nie bywasz na dogo, a dla Rysy (i mam nieskromną nadzieję, że i trochu dla mnie :)  )  zrobiłaś wyjątek. Jestem Ci za to tym bardziej wdzięczna   gif  śle dwa serca.gif  I proszę bywaj jak tylko możesz najczęściej :)

Weekendowo na bank będę zaglądała  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,11_H4_orig....

Ooo, fajnie, że banerki przywrócili. Zaraz coś wymyślimy, jak toto podlinkować   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,46_OS_orig.

edit; już podlinkowane  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,48_WJ_orig.

Jeszcze mogliby przywrócić emotki dla naszej wygody.

lusia 1-1.png

lusia 2-1.png 

zaniebieszczone.. odniebieściłam trochę ;)

Rysa popr P1120214.jpgRysa popr P1120224.jpgRysa poprP1120215.jpgRysa poprP1120216.jpgRysa poprP1120218.jpg

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, iwstar58 napisał:

Weekendowo na bank będę zaglądała  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,11_H4_orig....

Ooo, fajnie, że banerki przywrócili. Zaraz coś wymyślimy, jak toto podlinkować   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,46_OS_orig.

Jeszcze mogliby przywrócić emotki dla naszej wygody.

lusia 1-1.png

lusia 2-1.png 

zaniebieszczone.. odniebieściłam trochę ;)

Rysa popr P1120214.jpg Rysa popr P1120220.jpg

Rysa poprP1120218.jpgRysa poprP1120215.jpg

Iwonko bardzo, bardzo serdecznie dziękuję :)  kwiaty1.jpg

Podlinkowanie, to wiem jak zrobić i zaraz sobie piękny banerek wstawię do podpisu  :)

EDIT

Aaaa nie tyle wiem, co wiedziałam :( Musze popróbować.

Link to comment
Share on other sites

null

31 minut temu, iwstar58 napisał:

hihih, powodzenia Elu. Ja siedzę już z pół godz. i nie mogę ściągnąć URL do wątku  Zdjęcie:

Twój banerek Krabusia działa prawidłowo. Wejdź może w ustawieniach do sygnatury i zobacz jak tam jest zapisany ten banerek.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie Krabuś działa prawidłowo, bo podświetlony obrazek został podlinkowany adresem URL do wątku. Luśki nie można podswietlić i dodać odnośnik. Dziwi mnie tylko to, że można podlinkować wyraz np. Lusia. / patrz u mnie/  Może to jeszcze naprawią.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, iwstar58 napisał:

No właśnie Krabuś działa prawidłowo, bo podświetlony obrazek został został podlinkowany adresem URL do wątku. Luśki nie można podswietlić i dodać odnośnik. Dziwi mnie tylko to, że można podlinkować wyraz np. Lusia. / patrz u mnie/  Może to jeszcze naprawią.

Tak wyrazy już dawno można linkować i miałam nadzieję, że na tej samej zasadzie i obrazy też będzie można, tak było, a tu kicha :(   No szkoda, ale wybrnęłam tak, że pod banerkiem dałam podpis podlinkowany.

Tez myślę, że z czasem przywrócą funkcje linkowania banerków, bo przecież bez tego, podpisy nie maja sensu.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Tak wyrazy już dawno można linkować i miałam nadzieję, że na tej samej zasadzie i obrazy też będzie można, tak było, a tu kicha :(   No szkoda, ale wybrnęłam tak, że pod banerkiem dałam podpis podlinkowany.

Tez myślę, że z czasem przywrócą funkcje linkowania banerków, bo przecież bez tego, podpisy nie maja sensu.

Eluś, naprawili...tylko my jesteśmy trąby  Zdjęcie:.  Trzeba kliknąć w obrazek i w otwartym oknie wkleić adres Url. 

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, iwstar58 napisał:

Eluś, naprawili...tylko my jesteśmy trąby  Zdjęcie:.  Trzeba kliknąć w obrazek i w otwartym oknie wkleić adres Url. 

O kurtka na wacie, ale ja próbowałam na różne sposoby. Teraz nie trzeba zaznaczyć banerku ?

Lece znowu popróbować :)

EDIT

Nie wychodzi mi :( Wkleja się link do wątku, ale znika banerek :(

Póki co idę na łatwiznę, wkleję do sygnaturki, jeśli pozwolisz, Twój podlinkowany banerek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...