Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

Teraz, anecik napisał:

Wracamy wszystko jest ok.  

Anetko dziękuję za wiadomość    serca śle 2.gif

Maleńka moje sunieczko już będzie coraz lepiej. Jeszcze tylko troszku wytrzymaj i będzie super   serduszko.gif 

Już się całkiem wybudziła, czy jeszcze jej się łapinki zaplatają ?

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

Anetko dziękuję za wiadomość    serca śle 2.gif

Maleńka moje sunieczko już będzie coraz lepiej. Jeszcze tylko troszku wytrzymaj i będzie super   serduszko.gif 

Już się całkiem wybudziła, czy jeszcze jej się łapinki zaplatają ?

Ufff...

Wszystko dobrze, dostała tablety p/bólowe i antybiotyk. Spokojniutka, wypoczywa na kanapie. Biorę książkę, okulary i ją pilnuje :) Reszta na głowie męża .......hihihi.

Nie zabieram psa całkowicie niewybudzonego od weta. Ma stać na własnych niezaplątanych łapkach :) Koszt 295 zł - 150 Fundacja ZEA. Ubranko po Tosi :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Ufff...

Wszystko dobrze, dostała tablety p/bólowe i antybiotyk. Spokojniutka, wypoczywa na kanapie. .....

 

Trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Yx_orig.. Jeśli Lusia została już przez weta zabezpieczona p/bólowo, to powinno wystarczyć. Nie ma co przesadzać z tabletami. Nawet jak trochę boli, sunia będzie odpoczywała, odpowiednio do samopoczucia dozując sobie dawkę ruchu. Jest to też jakiś hamulec przed szaleństwami.

lusia banerek 4 .png   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,48_WJ_orig. nasza piękna w nowej odsłonie...tylko brać 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

Ufff...

Wszystko dobrze, dostała tablety p/bólowe i antybiotyk. Spokojniutka, wypoczywa na kanapie. Biorę książkę, okulary i ją pilnuje :) Reszta na głowie męża .......hihihi.

Nie zabieram psa całkowicie niewybudzonego od weta. Ma stać na własnych niezaplątanych łapkach :) Koszt 295 zł - 150 Fundacja ZEA. Ubranko po Tosi :)

Aneciku kochany, nie zostawiaj jej na noc na kanapce, łóżku itp. zastaw krzesłami, żeby nie mogła wskoczyć, a potem zeskoczyć. Wiem, wiem, Ty to wszystko wiesz, ale nie darowałabym sobie,gdyby coś jej się stało :(

Dziewczynki kochane, dzięki, że jesteście, że odwiedzacie Lusie i troszczycie się o nią   serce trzyma.gif

Wybaczcie, że ja tak panikuję. To nie pierwsza sterylka suni. którą się opiekuję, ale pewnie jakiś czas będę odczuwała ta traumę po Iwo :(

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, iwstar58 napisał:

Trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Yx_orig.. Jeśli Lusia została już przez weta zabezpieczona p/bólowo, to powinno wystarczyć. Nie ma co przesadzać z tabletami. Nawet jak trochę boli, sunia będzie odpoczywała, odpowiednio do samopoczucia dozując sobie dawkę ruchu. Jest to też jakiś hamulec przed szaleństwami.

lusia banerek 4 .png   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,48_WJ_orig. nasza piękna w nowej odsłonie...tylko brać 

Pewnie masz rację :) Ja to jak ta kwoka kwaczę nad kurczętami :)

Iwonko, masz wielki talent :) Bardzo serdecznie dziękuję Ci za piękne banerki   całują się.jpg   bukiet-frezji-645.jpg

Pewnie, że sobie wezmę ten nowy, bo podoba mi się jeszcze bardziej niż ten, który mam, choć oba piękne :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Aneciku kochany, nie zostawiaj jej na noc na kanapce, łóżku itp. zastaw krzesłami, żeby nie mogła wskoczyć, a potem zeskoczyć. Wiem, wiem, Ty to wszystko wiesz, ale nie darowałabym sobie,gdyby coś jej się stało :(

Dziewczynki kochane, dzięki, że jesteście, że odwiedzacie Lusie i troszczycie się o nią   serce trzyma.gif

Wybaczcie, że ja tak panikuję. To nie pierwsza sterylka suni. którą się opiekuję, ale pewnie jakiś czas będę odczuwała ta traumę po Iwo :(

Elu, myślę, ze nie ma co porównywać zabiegu Lusi z zabiegiem Iwo. Sama wiesz, ze to są nieskomplikowane zabiegi i wykonuje sie je masowo. Każdy normalny wet poradzi sobie z tym. Wet z Radys to wyjątek.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Havanka napisał:

Elu, myślę, ze nie ma co porównywać zabiegu Lusi z zabiegiem Iwo. Sama wiesz, ze to są nieskomplikowane zabiegi i wykonuje sie je masowo. Każdy normalny wet poradzi sobie z tym. Wet z Radys to wyjątek.

Eluniu, rozum mówi co innego, a.... :) Sama wiesz, jak to jest :)

Z tym, że sterylka, to nie jest taki rutynowy zabieg. To jednak ingerencja dość poważna i różnie może się zdarzyć.

Oczywiście w pełni polegam na Anecie i wiem, że nie zawiozła by suni do byle jakiego weta.

 

EDIT

Zgubiłaś banerek Lusi :(

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Eluniu, rozum mówi co innego, a.... :) Sama wiesz, jak to jest :)

Z tym, że sterylka, to nie jest taki rutynowy zabieg. To jednak ingerencja dość poważna i różnie może się zdarzyć.

Oczywiście w pełni polegam na Anecie i wiem, że nie zawiozła by suni do byle jakiego weta.

 

EDIT

Zgubiłaś banerek Lusi :(

 

Też tak sądzę. Dlatego nie zamartwiaj się tak. Lusia ma wspaniałą opiekę i w razie czego natychmiastową pomoc.

Lusi nie zgubiłam. Wciąż ją mam, tylko w tej pierwszej wersji.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, anecik napisał:

A ja wogóle tych banerków nie umiem sobie "doczepić" :)

Teraz jestem bardzo zajęta, jeśli chcesz, to za około 30 min. zadzwonię i Cie poprowadzę. Będzie to o wiele szybciej i prościej niż pisanie :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Teraz jestem bardzo zajęta, jeśli chcesz, to za około 30 min. zadzwonię i Cie poprowadzę. Będzie to o wiele szybciej i prościej niż pisanie :)

Elu to może jutro znajdziesz czas bo teraz idę z II turą na spacerek :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

Byłyśmy 3 razy na dworze, pomalutku, powolutku, 2x sikała, raz wymiotowała - ale już jakiś czas temu.

Bidulinka :( To pewnie po narkozie wymiotowała :( Jutro już musi być lepiej.

Chcesz teraz poćwiczyć linkowanie i banerkowanie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...