Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, iwstar58 napisał:

Ela, skopiuj adres linku do wątku Lusi, który wpisałaś do sygnatury.W ustawieniach sygnatury- 2x lewoklik myszy w obrazek i otworzy się okno - Grafika. W okienko Link- wklejasz skopiowany wcześniej adres. Jest łatwiej niż było

Yes, yes, yessssss    Iwonko  wielkie buziaczki      całusy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Teraz, ania75 napisał:

ciekawe czy mi się udało skopiować

edit: 

niestety tylko zdjęcie 

Trzeba zaznaczyć banerek - Przeciągnąć myszkę po banerku z wciśniętym, lewym klawiszem - musi się zaniebieszczyć :) i wtedy misi sie skopiować razem z linkiem, łachy nie robi :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Pamiętacie że jutro o 8.00 sterylka Lusi?

Anulka poproś o tabletki p/bólowe bo   zabieg będzie rano więc na pewno do wieczora zastrzyk p/bólowy przestanie działać i dziewczynka będzie się męczyła przez wieczór o noc.

Koniecznie pamiętaj.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Anulka poproś o tabletki p/bólowe bo   zabieg będzie rano więc na pewno do wieczora zastrzyk p/bólowy przestanie działać i dziewczynka będzie się męczyła przez wieczór o noc.

Koniecznie pamiętaj.

Pamiętam bo cena ok. 300 zł jest już z tabletkami :) Ustalone z wetem.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A ja tylko melduję się, że zaglądam w wolnej chwili do Lusi i już się w niej zakochałam :))) Jest cudna, lubię takie psiaki.

Tyśka, witaj w klubie zakochanych w Lusi.

Jak bylam u anecik w środę miałam przyjemność poznać nowych psich lokatorów i Lusia skradła moje serce!!!

Mój typ!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Tyśka, witaj w klubie zakochanych w Lusi.

Jak bylam u anecik w środę miałam przyjemność poznać nowych psich lokatorów i Lusia skradła moje serce!!!

Mój typ!!!

Zazdroszczę Ci Gabrysiu. Bardzo chciałabym ją wyściskać, wytarmosić za kudełki. Może uda mi się ją odwiedzić u Anetki :) 95 % moich podopiecznych psiaczków znam z autopsji :)

1 minutę temu, agat21 napisał:

Ja też moją chrześniczkę kocham :)

Noooo już myślałam, że zapomniałaś o chrześnicy :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...