Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

16 godzin temu, anecik napisał:

Tak jak rozmawiałyśmy i chyba już pisałam z wchodzeniem jest już prawie bez problemu - w przeciwieństwie do Strusia (też stosuję smaczki)

Innego kota nie mam niestety :(  LUCUŚ [*] a moja kotka po prostu na nią zasyczy i sobie idzie. Bez szczególnej reakcji Rysy.

Teraz jadę na PA z Gabi dla Pesteczki więc wrzucę jak wrócę.

Dziewusia sama (prawie)  się nam socjalizuje :)  Z reakcji na kotkę można wnosić, że z kotami nie będzie tragicznie. Z resztą to zależy od działań ludzi. Ja zawsze myślałam, że przy moim Bingo [*]  kot w domu nie wyżyje, a kiedy zmusiła nas konieczność zabrać do domu kota z działki na zimę, to okazało się, że całkiem całkiem razem funkcjonowali. Wprawdzie wielkiej miłości między nimi nie było, ale większych awantur także nie. Tak więc myślę, że sunia może nawet do domu z kotem iść, pod warunkiem, że państwo będą to na początku kontrolować.

Nie ma fotek, nie ma relacji z PA u Pesteczki :(

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do Rysi! Aneciuku, ulepiłaś już bałwanka? Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony śnieg    

Ale Wam fajnie :)

41 minut temu, anecik napisał:

Nie ma śniega na bałwana :) Leci coś tam bialego i za chwilkę znika .

 

Czipa brak, wyniki dobre, można robić sterylkę. Wstępnie się umówiłam na niedzielę 8.00

U nas śnieg już się stopił, ale wczoraj było go wcale nie mało,jak na listopad :)

Krótko była w schronie więc na szczęście pobyt nie pozostawił śladów  fizycznych, ani psychicznych  :)

Anetko, Tola podarowała na sterylkę suni 150,00 zł  z Fundacji ZEA. Więc poproś weta żeby wystawił fakturę na 150,00 zł, a resztę zapłacimy z funduszy ofiarodawców. Czy wiesz już jaki będzie koszt sterylizacji ?

40 minut temu, Poker napisał:

Działasz jak burza.

Jeśli tylko nie ma przeciwwskazań, to ze sterylką nie ma co zwlekać, bo jakby  pojawiła się cieczka, to przy tej ilości psiaków byłby niezły rejwach :)

Link to comment
Share on other sites

 

29 minut temu, anecik napisał:

Dziś też po nocy ok. Na smyczy Rysa chodzi ładnie - nie wyrywa się, nie ciągnie. Bardzo zachęca wszystkie psy do zabawy powiedziałabym nawet że natarczywie :) - ale Mimi i Gigi to nie rusza. Już ładnie wraca do domu, ma apetyt. Dziś musiały zostać same na godzinę, ale się nie pozjadały :) Bawi się pluszakami (wyrywa im łapki i inne wystające części).

Nie ma jakiegoś bazarku z pluszowymi zabawkami???

Może trzeba nieco pohamować zabawowy charakrter suni, tylko jak ?  Psujek mały. Kto to widział pozbawiać zabawki członków :)

Anetko podaj mi na PW adres to podeślę kilka zabaweczek.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Faktycznie dobry pomysł tylko kto ma tyle pluszaków, żeby zrobić baraz :(

Ja myślę, że to nie problem. Ja w tej chwili jestem w stanie co najmniej 10 pluszaków podesłać osobie, która zgodziłaby się zrobić taki bazarek. Myślę, ze takich osób jak ja jest więcej!!! 

To co?? Zaczynać zbiórkę pluszaków??

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja myślę, że to nie problem. Ja w tej chwili jestem w stanie co najmniej 10 pluszaków podesłać osobie, która zgodziłaby się zrobić taki bazarek. Myślę, ze takich osób jak ja jest więcej!!! 

To co?? Zaczynać zbiórkę pluszaków??

Jeśli mogłabyś, to bardzo proszę. Taki bazarek z samymi pluszakami to czysta przyjemność :)

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, anecik napisał:

Wizytę u Pestki opisze Gabi ale wróciłyśmy do domu wczoraj przed 22 i czasu trochę brak. Ze sterylką zamieścimy w 300 zł

Biorąc pod uwagę, że sunia ma 150,00 zł  od Fundacji ZEA, to  bardzo dobra wiadomość :)

 

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam ze spa ze Strusiem, czekam na męża i deleguję go po Zulkę.

Rysa nie niszczy - po prostu się bawi, a że we wszystkim jest powiedziałabym dość aktywna :) w zabawie pluszakami tez. Elik chętnie podeślę Ci mój adres bo ja już z pluszaków dawno wyrosłam a nowych na razie w drodze nie widać :D . Dzisiaj cała ekipa była sama, samiuteńka (bez Struśka oczywiście) i nadal czysto, nic nie pogryzione czy zniszczone. Chociaż byłam ciekawa co zastanę w domu po powrocie.

 

Zabawy ze Strusiem - ZAWSZE zaczyna Rysa

P1120089.jpg

P1120090.jpg

P1120091.jpg

P1120092.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anrtko dzięki za zdjątka :)

Zabawy ze Strusiem - ZAWSZE zaczyna Rysa

P1120089.jpg

No, no, no nie powiedziałabym, że zawsze.     Tu najwyraźniej zabawą jest zainteresowany raczej Struś   gif  puszcza oczko.gif

A zdjęcie śpiącej suni na legowisku  jest rozbrajające  gif bijące serce.gif

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, elik napisał:

 

No, no, no nie powiedziałabym, że zawsze.     Tu najwyraźniej zabawą jest zainteresowany raczej Struś   gif  puszcza oczko.gif

A zdjęcie śpiącej suni na legowisku  jest rozbrajające  gif bijące serce.gif

Proponuję, żeby dołączyć je do innych zdjeć w ogłoszeniach ! Jest słodkie !

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, kiyoshi napisał:

Ślicxna ta nasza Rysa:) W ogóle wszystkie Radysiaki nam się udały i pod względem wyjatkowej urody i dobrych charakterów:)

Oby jeszcze domy stałe dla nich były z górnej pólki:)

Tak :) Wszystkie są bardzo udane pod wieloma względami. Domki muszą mieć superowe :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Od wczoraj jest już Lusia ! Piękne imię, piękna sunia, to i cudowny domek mieć musi !

Prawdę powiedziawszy przeoczyłam zakończenie bazarku. Dobrze że Lusia bo wołam na nią właśnie Lusia :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Od wczoraj jest już Lusia ! Piękne imię, piękna sunia, to i cudowny domek mieć musi !

Miałam to napisać już wczoraj, ale szukałam postu anecik, w którym pyta jak ma na sunie wołać. Chciałam napisać, że właśnie tak, jak woła.

Nie znalazłam, miałam szukać za chwilę, ale jak to z tą chwilą bywa, zamieniła się w kilkadziesiąt chwil, no i oczywiście zapomniałam, co chciałam zrobić. Weszłam na wątek teraz, coby zrobić to, czego wczoraj zapomniałam, ale widzę, że kochana Havanka już mnie wyręczyła, za co serdecznie dziękuję

  frezje.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...