Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

5 godzin temu, Sara2011 napisał:

Nie mogę doczekać się kiedy Lisia będzie już u Murki.

Ja też, wciąż myślę, jaka ona jest...

39 minut temu, teresaa118 napisał:

40 stalej dam na poczatek, czy ja dostalam namiary na bank?

 

Alaskan będzie wieczorkiem, to wysle nr konta, bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Już mam  wyniki - wszystko wygląda w miarę ok. Zaraz wrzucę.

A oto co wet mi napisał o Lisi:

"Jest po 1 kąpieli, dzis albo jutro druga.... W cytologi skory ma mnóstwo Mallasezi pachyderm oraz bakterie i leukocyty. Czyli obraz zap. skory. W cytoogii bylo tez b. Dużo Demodexow na skórze czyli nuzencow.. W zeskrobinie znalazłem tylko 1 swierzbowca drążącego, ale byl... Ogólnie ma apetyt b. duzy i jest fajna chociaż bardzo się boi."

 

Czyli suńka ma na skórze cały skarbiec...

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunia, na pewno bardzo cierpiała, jeszcze ta nieudana adopcja i zwrot do schronu :(

Jak dobrze, że nic więcej jej nie dolega;  powoli pozbędzie  się tego świństwa ze skóry i może już niedlugo u Murków poczuje się bezpieczna.

 Tz tez mówił, ze sunia bardzo się bała przy wyjeździe ze schronu - trzęsła się niesamowicie.

 Lisia - Murki na ciebie czekają i my tutaj też!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Biedna sunia, na pewno bardzo cierpiała, jeszcze ta nieudana adopcja i zwrot do schronu :(

Jak dobrze, że nic więcej jej nie dolega;  powoli pozbędzie  się tego świństwa ze skóry i może już niedlugo u Murków poczuje się bezpieczna.

 Tz tez mówił, ze sunia bardzo się bała przy wyjeździe ze schronu - trzęsła się niesamowicie.

 Lisia - Murki na ciebie czekają i my tutaj też!!!

Tak jest, czekamy na Ciebie kochana ! :)

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, Murka napisał:

Już mam  wyniki - wszystko wygląda w miarę ok. Zaraz wrzucę.

A oto co wet mi napisał o Lisi:

"Jest po 1 kąpieli, dzis albo jutro druga.... W cytologi skory ma mnóstwo Mallasezi pachyderm oraz bakterie i leukocyty. Czyli obraz zap. skory. W cytoogii bylo tez b. Dużo Demodexow na skórze czyli nuzencow.. W zeskrobinie znalazłem tylko 1 swierzbowca drążącego, ale byl... Ogólnie ma apetyt b. duzy i jest fajna chociaż bardzo się boi."

 

Czyli suńka ma na skórze cały skarbiec...

Najważniejsze, że wiemy co suni dolega. Niestety, ze skórą to taka reakcja łańcuchowa...nieleczony nużeniec osłabia organizm, dołącza się drożdżyca, malaszezja i wszystko inne. Dobrze, że krew w miarę ok, sunia się wzmocni, odżywi i organizm zacznie walczyć. 

 

8 minut temu, helli napisał:

Bidulka- czy jakies leki dostala?

Z tego co pisze Murka, Lisia dostała antybiotyk, preparaty na nużeńca i świerzbowca no i jest kąpana. Jest pod bardzo dobrą opieką weterynaryjną i to najważniejsze. A u Murkow rozkwitnie!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, helli napisał:

Bidulka- czy jakies leki dostala?

Tak, oczywiście, już pierwszego dnia dostała leki m.in. na świerzba - teraz wet robił znów zeskrobinę, żeby sprawdzić jak się tam mają żyjątka i jeszcze jednego łobuza znalazł...

Wyniki:

f2140b98b6a6237egen.jpg

 

 

157ea9896f3fc928gen.jpg

 

 

 

f8cdab15a56daa56gen.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...